Sta smo naucili na Ljisu?


u davna, pradavna vremena, iza sedam gora i sedam mora, živela jedna majka i imala tri kćeri.
došlo vreme da se udaju, sve u daleke krajeve, dogovore se da pišu pisma, da staru majku izveste kako je u novom domu.
beše to kruto vreme, žene još ne bejahu ovako razularene, pa se dogovoriše da šifra za seks bude "PITA"
prva pisa majci ovako
"mama,sve je dobro, kuća je bogata, muž je dobar..."PITA" jednom mesečno"
vrti stara majka glavom, suze roni, u grudi se bije, al šta ćeš....
druga piše ovako:
"mama, kuća je bogata, svi su dobri, muž malo pije,....PITA jednom nedeljno, ponekad ređe..."
opet majka nevesela, al šta ćeš, takav je život
treća piše:
"mama, udala sam se u sirotinju! nemamo svoju sobu, jedva i svoj krevet dobismo!
PITA?
PITA svako veče, a kad nestane PITA, on liže tepsiju, ja glođem oklagiju :zaljubljena:
 
u davna, pradavna vremena, iza sedam gora i sedam mora, živela jedna majka i imala tri kćeri.
došlo vreme da se udaju, sve u daleke krajeve, dogovore se da pišu pisma, da staru majku izveste kako je u novom domu.
beše to kruto vreme, žene još ne bejahu ovako razularene, pa se dogovoriše da šifra za seks bude "PITA"
prva pisa majci ovako
"mama,sve je dobro, kuća je bogata, muž je dobar..."PITA" jednom mesečno"
vrti stara majka glavom, suze roni, u grudi se bije, al šta ćeš....
druga piše ovako:
"mama, kuća je bogata, svi su dobri, muž malo pije,....PITA jednom nedeljno, ponekad ređe..."
opet majka nevesela, al šta ćeš, takav je život
treća piše:
"mama, udala sam se u sirotinju! nemamo svoju sobu, jedva i svoj krevet dobismo!
PITA?
PITA svako veče, a kad nestane PITA, on liže tepsiju, ja glođem oklagiju :zaljubljena:

Haha,znam redovno priča kolega:lol::zag:
 
Moj muž pije letizen propade isto :(
Drži se :(
Ja se radujem što imam šta da obučem za svadbu u novembru pošto sam se super ponovila
Izgledacu kao direktorka na odmoru :lol:
To mi uvek kažemo mm :lol:

- - - - - - - - - -

Pantalone s piste za 1500 kinti znači srećna sam ovako :srecna:
 

Back
Top