TRAGEDIJA U LUCI BEOGRAD Poginuo radnik tokom radova na svetlarniku

vidi, da se ne vracam daleko u proslost, samo do prethodnog predsednika
kad je toma nikolic bio predsednik, bio je odgovoran samo za medalje i imao je zaslugu kao predsednik samo kad uruci nekome medalju
po tome ce da ostane zapamcen
po tome i po diskutabinim dragicinim fondovima
vucic se sam utrpava svuda, i gde treba predsednik da bude i gde ne treba
ako nesto uradi dobro, ide zasluga
ako uradi lose, ide kritika
ja evo ne znam za sta bih ga pohvalila
nije do mene, do predsednika je
hoces da kazes da nam ne ginu radnici?
hoces da kazes da nema kriminala i korupcije kao nikad do sada?
hoces da kazes da zemlja nije rasprodata sva i da narod nije sveden na golo prezivljavanje?
neko je odgovoran za to

Dosmanlije.

Zemlja je 2012 bila u daleko gorem stanju nego danas.
 
Dosmanlije.

Zemlja je 2012 bila u daleko gorem stanju nego danas.

nisam ni dosovac ni dsovac, politicki sam potpuno neopredeljena
a to boldovano je tacno
ne mrzim nikoga, a da bih nekog volela mora svojim delima da mi dokaze da mi zeli dobro
trenutno je dobro samo malom broju ljudi, onima koji su rezimski
a ja ne mogu da pricam neistinu da bi tebi bilo lakse
u ovoj zemlji nikad veci stepen korupcije nije bio
 
Како оно беше код оног погинулог код амер.амбасаде кад се зид обрушио на њега,речено је следеће:

-погинули је крив јер је радио на црно.

Јел тако било?

сада су измислили НОВУ БОЛЕСНУ ЛАЖ ЗА ЈАВНОСТ :

TRAGEDIJA U LUCI BEOGRAD: Poginuo radnik

Tanjug |21. septembar 2018

Još jedna tragedija u Beogradu. U skladišnom objektu u Ulici Žorža Kleamnsoa 39, u okviru Luke Beograd, jedan radnik je danas izgubio život

BEOGRAD - Jedan muškarac poginuo je danas u ulici Žorža Klemensoa 39, na području Luke Beograd, kada je pao sa krova hangara, potvrđeno je Tanjugu u MUP-u.

Identitet osobe se još utvrđuje, a policija je obavila uviđaj.

Do pogibije je došlo u 10:45, kada je muškarac pao sa krova hangara sa visine od 10 metara. U MUP-u kažu da je od pada ostao na mestu mrtav.

PROČITAJTE JOŠ - Muškarac pao u okno lifta, prevezen u Urgentni centar

Iz Luke Beograd je saopšteno da osoba koja je poginula nije radnik njenog kolektiva.:eek:

U saopštenju se precizira da je do nesreće došlo prilikom adaptacije konstrukcije svetlarnika koju je izvodila firma angažovana od strane zakupca dela objekta koji privremeno koji privremeno koristi.
 
TRAGEDIJA U LUCI BEOGRAD Poginuo radnik tokom radova na svetlarniku

https://www.blic.rs/vesti/beograd/t...uo-radnik-tokom-radova-na-svetlarniku/3b5x4ns

Ови мрзитељи Вучића се намерно бацају у смрт да би замаскирали изванредне резултате ове Владе и државног руководства, на челу са АлеВуом.

A to "sto ce 1.000 firmi iz Kine da zaposli 10.000radnika u Srbiji" - to nikom nista ?

10.000 : 1.000 = 10 radnika po "firmi iz Kine" ...


:)

"Malo li je " za jednu izudaranu i izubijanu Srbiju , nakon zlocinackog bombardovanja OTAN - ovaca iz `99 - te i Milenijumske pljacke nakon "05.oktopadskog oslobodzenja" ...?
 

Back
Top