Banzai padobranstvo

zivanche

Početnik
Poruka
36
ljudi moji ja obožavam adrenalin i sve što je vezano za njega. Probala sam mnogo športova, obožavam brzinu, visinu, dubinu i slično. Vozila sam razne motore, auta, karting itd. Skala sam bungee, bila na paraglajdingu, vozala se padobranom (onaj što te brod vuče iznad mora), bila na nekoliko zip lajnova ugl. da ne nabrajam dalje.
Eh sad, jučer se dopisujem s jednim kolegom, poslovnim partnerom i tako priča po priča i dođemo do teme adrenalina i govorim mu kako obožavam adrenalin, da mi je to nešto top, baš me pali, volim taj osjećaj. Pita me dali sam probala sky diving, nisam, eto vozila sam se na onom kojeg brod vuče, padobranstvo nisam još probala, al kontam nije neka fora skočiš, povučeš izađe padobran ok vjerojatno je super, probat ću. Dalje tipkajuć kaže on da ima da se skače iz aviona bez padobrana. Ja na to haha super to ću isto probat kad mi više ne bude do života. I pošalje on meni link.
http://glupko.com/2018/07/24/banzai-skydiving/

Ugl. da skratim baca se padobran iz aviona, zatim se skače hvata padobran oblačiš ga i ako prođe sve ok živa, zdrava i puna adrenalina slećem na zemlju. Gledala sam po netu za ovaj sky diving, ljudi skaču sa zgrada, stena, iz aviona, al sa padobranom ili paraglajderom na leđima. Zanima me koliko je to teško naučiti, jel ima negde neka škola sky divinga, koliko je uopšte teško naučiti upravljati svojim telom pri slobodnom padu.
 
Takodje volim adrenalin,probala sam mnoge stvari od voznje motora pa do iskakanja iz aviona,ali to bez padobrana ne znam da li bih se usudila da probam

Svakako mislim da besmisleno to probavat, ako nisi jako dobra u sky divingu. Kad bi naučila sky diving, odnosno kako upravljati svojim telom prilikom slobodnog pada, volela bi probat i ovo bez padobrana. jer na onom sajtu piše da je taj japanac bacio padobran i nakon 50 sekundi skočio i uspeo je da ga 'nađe'. Kontam ako je on nakon 50 sekundi uspeo, mogu valjda i ja nakon 5 il 10 sekundi.

- - - - - - - - - -

To bas deluje blesavo :plez:

Meni je na primer mnogo bolji Sky Surf

Pogledaj sta sve rade :worth:


Impresivno
 
Svakako mislim da besmisleno to probavat, ako nisi jako dobra u sky divingu. Kad bi naučila sky diving, odnosno kako upravljati svojim telom prilikom slobodnog pada, volela bi probat i ovo bez padobrana. jer na onom sajtu piše da je taj japanac bacio padobran i nakon 50 sekundi skočio i uspeo je da ga 'nađe'. Kontam ako je on nakon 50 sekundi uspeo, mogu valjda i ja nakon 5 il 10 sekundi.

- - - - - - - - - -



Impresivno

Da a na sajtu pise i da trebas da bacis padobran,pa da skocis i da ga uhvatis DA BI PREZIVEO,tako da mi i ne deluje bas primamljivo kad ga ovako napisu:)
 
Da a na sajtu pise i da trebas da bacis padobran,pa da skocis i da ga uhvatis DA BI PREZIVEO,tako da mi i ne deluje bas primamljivo kad ga ovako napisu:)

Istina, baš zato mislim da je ovo nešto gdje ti je adrenalin na vrhuncu. Da se razumemo nebi ni ja odma iz prve probala bez. Al npr. 2-3 puta probat s padobranom na leđima, pa ako ga više puta uspem uhvatit onda probat bez padobrana.
 

Back
Top