Zasto ljudi ne vole skorpije

Zrace nekako, ljudi ih se boje. Meni su ok, mada se i oni iskvarili. Ranije se mogli prepoznati na ulici kao i vage, a danas isti kao drugi znakovi. Urnisao ih verovatno onaj prelaz Saturna preko skorpije.

zrace zato sto to nije zasluzeno i zaradjeno od njih, no dato im od boga...i tu se sve zavrsava.... ja pa ja pa ja pa ja ja pa ja pa ja nemustim jezikom kaze, dok te ocima ko iz renesanse gleda i kao pomno prati a u glavi samo roka abakus :rotf:

- - - - - - - - - -

uzgred ne znam nijednu skorpiju koja u boga veruje... sto je nonsens...
 
zrace zato sto to nije zasluzeno i zaradjeno od njih, no dato im od boga...i tu se sve zavrsava.... ja pa ja pa ja pa ja ja pa ja pa ja nemustim jezikom kaze, dok te ocima ko iz renesanse gleda i kao pomno prati a u glavi samo roka abakus :rotf:

- - - - - - - - - -

uzgred ne znam nijednu skorpiju koja u boga veruje... sto je nonsens...

Ima ih, obicno rade ikone. Ako su skorpije a deveto ili deseto im pada u skorpiju, rade freske i te stvari.
 
zato sto se to jedino moze unovciti :roll:

Vjeruj meni, znam zasto to kazem :lol:

- - - - - - - - - -

mislim nismo mi skorpije bas pohlepne za pare, al se mora od neceg zivjeti

Tacno, zaradjuju svi, od necega se mora ziveti.

Setih se kad se pominju te ikone i freske onog coveka sto ga pogodio zalutali metak za srpsku novu godinu a bio ikonopisac. Mesec je te veceri bio na istom stepenu gde i Mars za srpsku novu 1964, godina kada je rodjen. Nemamo podatke rodjenja a videlo bi se svasta zanimljivo.
 
Dva dana nakon toga Mesec je usao u skorpiju koja je donela sahranu. Zato ljudi ne vole ovaj znak jer inicira kontakt sa tom tamnijom stranom ljudske prirode.

to im je najvece blago....samo tako se i razumem sa zenama...

skorpija koja je u stanju da duboko zaroni u sopstveni mrak, a zaranja po pravilu sama i po pravilu kunuci sudbinu pre svega roditelje sa analitikom gde se pogubi u najidiotskim detaljima, nepogresivo prepoznaje nekog slicnog po takvom razmisljanju...zato i kazu, a to sam cuo od nekoliko njih tako da nije zastitni znak jedne ili dve, da vole falicne partnere :lol: sad to je pomalo sarkazam jer one vole da se igraju sarkazmima a ne znaju da su na povrsini sracunate igre gde neko pametniji od njih moze da ih udavi mnogo jacim sarkazmom koji zaranja bas u njen toliko voljeni licni mrak...zato gard, cutanje, zato odstupnica, sigurna distanca kada vide pametnijeg i mracno dubljeg :lol: ali to je ono sto ih i yebe pogotovo ako su zene, jer svaku zenu pa i skorpiju iritira ono cega se plasi, a crkla bi da se u tome udavi...ybg, malo se raspisah od ove lidlove pite od apfela :lol:

- - - - - - - - - -

zato i napisah ne jednom da su sisice u dusi jer nema veceg borca i vece kukavice od njih...
 
U pravu je, sto te ego blokira? Ja razumem sta hoces da kazes, ali ti je koncepcija losa.
Trebalo bi da poradis na uklapanju recenica. Msm super, baratas terminima, imas neke svoje inteligetne zakljucke ali izbacujes ih random. NIje skladno.
Pa nisu svi casovnicari jbt :D
 
Psihicki da, vodeni lako prsnu.
А сви остали су психичке громаде. Земљани одолевају најтежим изазовима па не показују како губе тло под ногама, Ватрени су толико силни да не показују знакове слабости, Ваздушни су толико умно јаки да ништа не може да их ''одува''. z:mrgreen:

Сваки знак има своју слабу тачку, Ахилову пету, ускомешај нечије слабости и комплексе, па ћеш видети ''прснуће'' - Земљу како се тресе, Ватру која букти и Ваздух који усисава све око себе.

To zato jer osecaju
А други не осећају? z:mrgreen:

По мом скромном мишљењу, мало је ''превазиђено'' и отрцано ''астролошко мишљење'' да (једино) Вода представља Емоције.
Ватра такође представља Емоције. Ватра представља екстровертни, колерични темперамент, темперамент који се не устручава да ако треба да на веома театралан, драматичан, агресиван начин покаже своја осећања. Ватра за разлику од Воде нема моменте када ће ''сузбити'' своје емоције, ''гушити их'' и у унутрашњости их испољавати, увек ће споља манифестовати оно што осећа. Зато је у езотерији симбол Воде троугао са Врхом усмереним на доле, док Ватру симболизује трогао са Врхом упереним према горе.

Кардинални такође представљају Осећања, за разлику од утемељених и стабилних Фиксних и умно-оријентисаних Променљивих. Кардинални се управљају Нагонима, Импулсима и тешко могу да се адаптирају на ситуацију (или животне околности) у којој се тражи смиреност, стабилност, чекање, темељитост (одлика ФИксних) или демонстрирање уметничких, медитативних, дубокоумно-аналитичких способности (одлика Променљивих).

a kako zivot ume cesto da udari onda se pogube poput vazdusnih vaga.
Иако (на први поглед) изгледају Ваге као шунтава, смотана, тупава створења, далеко од тога да су наивне, поводљиве. Напротив. Веома су манипулативне, сналажљиве и увек играју на карту да их околина доживи као љупке, шармантне и ограничене особе од којих се не могу очекивати некакви спектакуларни потези, како би мешетариле, сплеткариле и онима који их потцењују на крају на веома суптилан и елегантан начин разувериле и онако... господски завукле. Фазон Кајзер Созе из ''Дежурних криваца''. :zcool:

Dosta ih je u kriminalu, sva tri vodena, a rakovima bas tu nije mesto.
Наравно. Знаком којим влада Месец и који представља нежност, ушушканост, топлину не може се очекивати некаква суровост, оштрост, мрачнина. Проблем настаје када они, под набојем емоција, неурачунљивости (lunatic) маштарија умисле да су нешто што је изнад њихових очекивања. Тада не наступају самостално, него увек уз пратњу још неких људи, масе (Месец). И обавезно то морају да буду мало чвршћи и стаменији, зато се лепе уз супротан знак - Јарчеве, који их штите јелте и који имају снаге за њихове емоционалне тобогане.

Не слажем се да се Рибе извуку. Ма колико биле сналажљиве, увек на крају проради Меркур у изгону, који их натера да направе погрешан потез.
 
Zapravo zemljani se najteze nose sa emocijama. Voda ima problem sa tim, samo ako su planete u vodenim znakovima aflikovane.
Ribe i Blizanci bi jedini preziveli smak sveta.
Posle drugog svetskog rata, jedini koji nije pronadjen i koji se uspesno izvukao je Hitlerov licni sekretar(Blizanac).
Kaze Dupor za ovaj znak "Ulje na vodi, pliva po svemu, uvek iz vatre izadje neoprljen"
 
Zemljani su stabilni, bika je tesko pokrenuti. Vazdusni i nemaju dubinske emocije, a vatreni se razjare ali se brzo i smire.

Svakako da najgore prolaze vodeni jer su najveca i ocekivanja, kod riba cesto povezana sa iluzijama i nerealnim.
 
А сви остали су психичке громаде. Земљани одолевају најтежим изазовима па не показују како губе тло под ногама, Ватрени су толико силни да не показују знакове слабости, Ваздушни су толико умно јаки да ништа не може да их ''одува''. z:mrgreen:

Сваки знак има своју слабу тачку, Ахилову пету, ускомешај нечије слабости и комплексе, па ћеш видети ''прснуће'' - Земљу како се тресе, Ватру која букти и Ваздух који усисава све око себе.

Liberalni kapitalizam ih sve odvojio od njihove prirode. Ne mogu se ispoljiti ni Merkur ni Venera ako je um zatrovan i poremecen sistem vrednosti.

- - - - - - - - - -

Kakve bre karte i aspekti, danas ljudi ne znaju razmisljati i razluciti. Deca udaraju u zidove, nesposobni da skoce unazad (60%).

gy6mYtAFDiKQKduKW8
 

Back
Top