Zasto ljudi ne vole skorpije

Pa izgleda ima neki razlog...mozda negde preteruju?:)

Salim se...prvo, ne izbegavaju ih dok ih ne upoznaju,
a kada ih upoznaju znaju na cemu su pa vise nema izazova.
Iskrenost ubija mistiku koju stvara pojava skorpija...
Fatalnost skorpije je njeno oruzje, ali kratkotrajno ...
ostalo je na intelegenciji...:)
 
Pa izgleda ima neki razlog...mozda negde preteruju?:)

Salim se...prvo, ne izbegavaju ih dok ih ne upoznaju,
a kada ih upoznaju znaju na cemu su pa vise nema izazova.
Iskrenost ubija mistiku koju stvara pojava skorpija...
Fatalnost skorpije je njeno oruzje, ali kratkotrajno ...
ostalo je na intelegenciji...:)

Nikad ne mozes dovoljno dobro upoznati skorpiju :)

sve sto kaze je iskreno i istinito ali ima stvari koje ne govore i ne pokazuju ;)

mozda nismo sve nesto posebno inteligentne ali nismo ni glupe:)

cisto nek imas na umu :)
 
Ja vas baš volim

Na rostilju ili u rerni?

- - - - - - - - - -

Nikad ne mozes dovoljno dobro upoznati skorpiju :)

sve sto kaze je iskreno i istinito ali ima stvari koje ne govore i ne pokazuju ;)

mozda nismo sve nesto posebno inteligentne ali nismo ni glupe:)

cisto nek imas na umu :)
Znaci dobro krijete bodlju?
Onda imas odgovor na svoje pitanje...:)
 
Cak sta vise izbjegavaju
Evo recimo mene cak ni rodjena majka ne voli, muskarci izbegavaju, ustrucavaju se pozdraviti na ulici

Zasto

Bas malo prije citam gore tekst Tri znaka koja je NEMOGUCE voleti, i naravno Skorpija u velicanstvenoj trojki, izmedju ostalog zbog iskrenosti

Zar je iskrenost mana:confused:

U velikoj si zabludi.Kada sam bio mali bio sam okruzen ljubavlju svojeg brata i sestre i sirih rodjaka.kada sam postao tinejdzer,bio sam omiljen u drustvu,a posebno medju devojcicama.sada imam unuke,i preko 30 godina sam u braku i znam da me zena mnogo voli,deca i unuci,a i rodbina.Tako da neznam kako si to zakljucio,mozda nesto nije u redu s tobom.
 
U velikoj si zabludi.Kada sam bio mali bio sam okruzen ljubavlju svojeg brata i sestre i sirih rodjaka.kada sam postao tinejdzer,bio sam omiljen u drustvu,a posebno medju devojcicama.sada imam unuke,i preko 30 godina sam u braku i znam da me zena mnogo voli,deca i unuci,a i rodbina.Tako da neznam kako si to zakljucio,mozda nesto nije u redu s tobom.

a mozda zene imaju veci problem

ili je kod tebe podznak odradio veci posao, ili si dobio sta si zelio u zivotu, pa mozes da se ponasas normalno i da tvoje skorpijske osobine ne dolaze do izrazaja
ja u zivotu nisam dobila sta sam zelila i zivim u skladu sa skorpisjkim osobinama u takvim situacijama, ako si skorpija i zivis kako opisujes onda vjerovatno je to kod tebe slucaj, imao si srece i dobio sto si teo :)

- - - - - - - - - -

Ja se ne zezam, sve skorpije koje znam umiru redovno, svakog dana dok stvarno ne presude sebi....

a ti si etalon skorpije...cak i na forumu...

to sta ti znas ja tacno znam

mislim znam sta mislis, i unapred znam sta ces reci

hajde zaboravi svoje iskustvo, i realno reci sta mislis o skorpijama
 
Poslednja izmena:
Cak sta vise izbjegavaju
Evo recimo mene cak ni rodjena majka ne voli, muskarci izbegavaju, ustrucavaju se pozdraviti na ulici

Zasto

Bas malo prije citam gore tekst Tri znaka koja je NEMOGUCE voleti, i naravno Skorpija u velicanstvenoj trojki, izmedju ostalog zbog iskrenosti

Zar je iskrenost mana:confused:
Значи, зато жене беже од мене, што сам дупла шкорпија. :eek: :eek: Твини бодља. :hahaha:

Јесте да не верујем у хороскоп, ипак, има ту нечега, неких заједничких особина које деле људи који се роде у исто доба године.

Шкорпије су као мала деца са јуришном пушком у рукама. Имају искрена и дубока осећања и увек кажу шта мисле, у животу су им љубав и истина и верност најважније, и погађају их лаж и неправда, али су зато темпераментни фаталисти са кратким фитиљем склони наглим решењима. Ако оптужиш шкорпију да лаже или да је неискрена, боље одмах сам нађи неко згодно дрво или бандеру, док још није касно. :cool: Вероватно нас зато не воле лажљивци и смутљивци и преваранти и фолиранти, каквих је већина, и искреност је у њиховим очима мана и слабост, док шкорпија доживљава искреност као врлину и снагу, јер познаје сву дубину љубави и разумевања којима располаже.
 
Cak sta vise izbjegavaju
Evo recimo mene cak ni rodjena majka ne voli, muskarci izbegavaju, ustrucavaju se pozdraviti na ulici

Zasto

Bas malo prije citam gore tekst Tri znaka koja je NEMOGUCE voleti, i naravno Skorpija u velicanstvenoj trojki, izmedju ostalog zbog iskrenosti

Zar je iskrenost mana:confused:

evo da ti kazem,nikom ne pise na celu koji je znak,znaci nije do nas nego tog znaka koji prosto sablonski odudara
 
Шкорпије теже савршенству и апсолуту јер воле да буду доследне самима себи, зато су обично перфекционисти и идеалисти, што други доживљавају као екстремизам или фатализам или тврдоглавост. (Не могу бити тврдоглаве кад иду срцем а не главом, о томе нешто ниже.) За шкорпију, или волиш или не волиш, или си веран или неверан, или си жив или мртав, не постоји ништа између, што другима делује површно и банално, али шкорпија ипак не воли да изда саму себе, и зато не може другачије. Ако те шкорпија одабере, можеш бити сигуран да те искрено жели. Али ако превариш шкорпију, почни одмах себи да копаш гроб. Са тежњом за чистотом и верношћу неминовно долази и љубомора. Зато шкорпије ловцима у мутном који воле да се играју делују :) опасно, и да је боље склонити се од такве опасности него ризиковати. Због ових особина, шкорпије могу бити и наивне и због тога злоупотребљене, али то само једанпут, док не схвате да уствари у свету постоје и другачији људи који се служе манипулацијама и преварама. Такође, због ових особина, ако шкорпија увиди да је живот изгубио смисао, или да је упрљана или обешчашћена, лако дигне руку на себе, јер не може да живи у мутном између живота и смрти. Шкорпије су мали стормтруперси, иду срцем а не мозгом, што је из њиховог угла увек оправдано, буквално (буквално) не знају за страх, и јуришају једнако и на мрава и на слона. Због своје срчаности, умеју да извуку ситуацију и онда када се други предају јер мисле да је све изгубљено, али зато често и срљају у пропаст и страдају, јер не умеју да процене опасност. Оптужи шкорпију да се плаши - изгубио си пријатеља заувек. Поуздај се у шкорпију - задобио си пријатеља заувек, који ће без проблема дати и живот за тебе ако затреба.

Ето, од некога ко не верује у хороскоп. ;)
 
Poslednja izmena:
Samo da se prijavim za članstvo u Klubu škorpija:mrgreen:

Trenutno mi je sasvim svejedno da li me ljudi vole ili ne i koji su im razlozi. Ranije mi je bilo stalo do toga, pre svega i jedino, od strane ženskih osoba, ali danas ako hoćeš, hoćeš ako nećeš eno ti Device:D

hahahhaha oces neces, osim sto i skorpije padaju na skorpije...cak najvise...

- - - - - - - - - -

Шкорпије теже савршенству и апсолуту јер воле да буду доследне самима себи, зато су обично перфекционисти и идеалисти, што други доживљавају као екстремизам или фатализам или тврдоглавост. (Не могу бити тврдоглаве кад иду срцем а не главом, о томе нешто ниже.) За шкорпију, или волиш или не волиш, или си веран или неверан, или си жив или мртав, не постоји ништа између, што другима делује површно и банално, али шкорпија ипак не воли да изда саму себе, и зато не може другачије. Ако те шкорпија одабере, можеш бити сигуран да те искрено жели. Али ако превариш шкорпију, почни одмах себи да копаш гроб. Са тежњом за чистотом и верношћу неминовно долази и љубомора. Зато шкорпије ловцима у мутном који воле да се играју делују :) опасно, и да је боље склонити се од такве опасности него ризиковати. Због ових особина, шкорпије могу бити и наивне и због тога злоупотребљене, али то само једанпут, док не схвате да уствари у свету постоје и другачији људи који се служе манипулацијама и преварама. Такође, због ових особина, ако шкорпија увиди да је живот изгубио смисао, или да је упрљана или обешчашћена, лако дигне руку на себе, јер не може да живи у мутном између живота и смрти. Шкорпије су мали стормтруперси, иду срцем а не мозгом, што је из њиховог угла увек оправдано, буквално (буквално) не знају за страх, и јуришају једнако и на мрава и на слона. Због своје срчаности, умеју да извуку ситуацију и онда када се други предају јер мисле да је све изгубљено, али зато често и срљају у пропаст и страдају, јер не умеју да процене ризик. Оптужи шкорпију да се плаши - изгубио си пријатеља заувек. Поуздај се у шкорпију - задобио си пријатеља заувек, који ће без проблема дати и живот за тебе ако затреба.

Ето, од некога ко не верује у хороскоп. ;)

Cakana, procitaj ovo, ja nisam mogao, ali bice ti sve jasnije...
 
To se ne gleda tako u astrologiji. Svaka osoba je unikat. Ne postoje "top" znakovi. Postoje jedino skladne i neskladne situacije. Ako imas problema sa majkom, to se ogleda preko pozicije Meseca u kontekstu tvojih licnih planeta, a osim toga i u poziciji Saturna, te raznih tranzita koji idu preko licnih planeta. MOzda imas problem dok ste u kuci (saturn 4 kuca) oko namestaja ili toga kako treba voditi zivot, ali kada ste napolju ili idete nekud to menja oblik i postajete najbolji saradnici i saveznici.

Skorpija je znak koji vlada magnetizmom, bracnim krevetom i smrcu. kada kazem "smrcu" to ne znaci da prouzrokuje smrt svako ko je rodjen u ovom znaku, vec VLADA njome u smislu da ima veoma jak instinkt prezivljavanja. Ovo su neki od najboljih hirurga na svetu! Vlada svim stvarima koje drugi lako odbacuju od sebe na dnevnoj bazi. Uziva u psihologiji licnosti i voli da analizira druge ljude iz daleka. Za Skorpiju su uvek svi krivci bez obzira koliko pokusavaju da se pokazu dobrim, uspesnim ili lepim. Za Skorpiju svako ima falinku. Za Skorpiju svako ima onu crtu licnosti koja je rado podla ili rado zeli da napakosti.

Ovo je znak koji vlada Rekama. Inace je Beograd u simbolu Skorpije, za mnoge magican, misteriozan i mracan grad, a za druge osnovna sprdnja u unutrasnjosti Srbije i razlog mnogih iracionalnih strahova.

Skorpijin moto je "Srusi pa gradi novo". Istina, Beograd je kroz istoriju rusen 40 puta. Ovo je rusilacki znak, znak OPSESIVNOSTI i opsesivnog ponasanja, samim tim znak koji ima najsnazniju Volju da istraje u svojoj nameri makar je/ga to unistilo na kraju. To su vrlo iskonski osecaji, sakriveni veoma duboko.

Na povrsini Skorpija je jaka, hladna i mocna, ali duboko u sebi se vode sve bitke, sto moralne, sto emotivne, sto licne i sto tudje. Ukoliko Skorpija nema outlet u vidu filtera za svoj potisnuti gnev, dovesce do samounistenja koje je jedna od veoma karakternih osobina Skorpije. Uvek mora da usmeri svoj tok ka necemu, ne sme u sebe.

Ako krene da jede sebe, to ce poceti preko cigareta (sto pogotovo u podznacima daje karakternu osobinu cak).

Skorpije se prepoznaju po veoma izrazenim i mudrim ocima, hladnim i opasnim kao zilet. Sve se na Skorpiji moze promeniti osim ociju. Oci su uvek izrazene i to je jedina stvar koju ma koliko da pokusavaju da sakriju ce ih uvek odati.

Skorpija vlada kiselinom i neretko u zemljama u kojim je Skorpija podznak se ljudima baca kiselina u facu (Afganistan). U pravom smislu znaka Skorpije u tim zemljama imamo opsesivnost u skladu sa surovoscu cesto primetnom u islamskom svetu.

Ovo su ljudi koji vole kontrast izmedju crnog i belog. Njihova idila je crno-bela i u stanju su da stalno idu iz krajnosti u krajnost. Oko stvari koje vole ili ne vole su u stanju da imaju poprilicno surove stavove. Cesto se ako neko ukrade nesto od Skorpije moze cuti "seci ruku". I, istina, u zemljama pod vladavinom Skorpije je to uveliko slucaj.

Skorpijina planeta je Pluton. Ovo je nesvesna planeta koja slabo pomera svoj tok, veoma zapostavljena od strane mnogih astrologa, koja vazi za najstrastveniju i najopasniju planetu u astrologiji. Sve sto cini ovu planetu se moze opisati cistim vampirizmom, sto psiholoskim, sto akutnim. Prava krvolocnost.

Svi Plutonovci su ovoga veoma svesni i razumeju da u svakom coveku postoji zlo, te da je svaki covek sposoban kako za veliko dobro tako i za veliko zlo. Iz tog razloga Skorpije nikada nisu lakoverne, a sve informacije koje sakupe o drugim ljudima kasnije mogu da iskoriste i protiv njih.

Skorpijina trpeljivost je poprilicno dugacka i u stanju su da hladne glave trpe, cute i racionalisu sve do momenta eksplozije. Upravo je trenutak eksplozije taj kada pokazuju svoje pravo lice.

Skorpija vlada dinamitima i ostalim eksplozivnim napravama. Ne vlada puskama, mitraljezima i pistoljima.

Skorpija moze biti odlican detektiv i istrazitelj s obzirom da se nikada ne zanima za povrsne detalje. Potrebno joj je da oseti da iza necega uvek ima jos nesto, cesto nedoreceno, sto samo Skorpija moze da oseti, vidi ili da intuicijom prepozna.

Znak koji se cesto kroz zivot vodi na kontu intuicije i cvrsto veruje u intuiciju, pogotovo kada se radi o drugim ljudima. U mladosti ce cesto da pogresno protumaci ljude, ali s godinama ce da dobije realnu sliku o tome koliko neko zaista vredi i moci ce da proceni ljude na kontu toga.

Svakako jedan od najpopularnijih znakova Zodijaka, a sigurno ne znak koji svi izbegavaju. U realnoj astroloskoj slici ukoliko se neko IZBEGAVA to sigurno nije zbog Znaka (polozaj Sunca) Zodijaka, vec vise ima veze sa Prvom, Trecom ili Sedmom kucom, te planetama postavljenim u tim poljima, sto u natalnoj karti, sto tranzitno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top