Zasto ljudi ne vole skorpije

Posle drugog svetskog rata, jedini koji nije pronadjen i koji se uspesno izvukao je Hitlerov licni sekretar(Blizanac).
Ех да је само он. Шта је са Вернер фон Брауном (Ован), Хајнрих ''Гестапо'' Милером (Бик), Рудолфом Хесеом (Лав), итд?

Иначе, креатор и реализатор најозлоглашенијег програма пребацивања најокорелијих злочинаца Другог светског рата у земље Јужне Америке, тзв ''пацовских канала'' је био Шкорпион - Крунослав Драгановић.
 
Zapravo zemljani se najteze nose sa emocijama. Voda ima problem sa tim, samo ako su planete u vodenim znakovima aflikovane.
Ribe i Blizanci bi jedini preziveli smak sveta.
Posle drugog svetskog rata, jedini koji nije pronadjen i koji se uspesno izvukao je Hitlerov licni sekretar(Blizanac).
Kaze Dupor za ovaj znak "Ulje na vodi, pliva po svemu, uvek iz vatre izadje neoprljen"

Pa i Hitler se izvukao z:mrgreen:
 
Не знам зашто, али сваки пут када се спомене Шкорпија, то ме одмах асоцира на лик капетана Елбија у филму: ''Генералова кћи''. То је тај ментални склоп који веродостојно одсликава октобарско-новембарске мрачњаке. z:mrgreen:
 
Iz mog ličnog iskustva o škorpijama koje sam upoznala, a upoznala sam ih mnogo, naišla sam na jednu jedinu koja nije manipulativna, ne mrači i nije psihotična. Kao dupli jarac imam užasno naporan odnos sa njima, jer se vode igricama i lažima, što kod mene ne prolazi i tu dolazi do sukoba. Grozim se svakog mogućeg vida neiskrenosti.

brat mi je skorpija a ja jarac i prepoznajem u nasoj situaciji dosta toga o cemu pises :lol:
 
Iz mog ličnog iskustva o škorpijama koje sam upoznala, a upoznala sam ih mnogo, naišla sam na jednu jedinu koja nije manipulativna, ne mrači i nije psihotična. Kao dupli jarac imam užasno naporan odnos sa njima, jer se vode igricama i lažima, što kod mene ne prolazi i tu dolazi do sukoba. Grozim se svakog mogućeg vida neiskrenosti.


Ja sam Jarac,poznajem mnogo Skorpija,kako muskih tako i zenskih i apsolutno se slazem.
 
Iz mog ličnog iskustva o škorpijama koje sam upoznala, a upoznala sam ih mnogo, naišla sam na jednu jedinu koja nije manipulativna, ne mrači i nije psihotična. Kao dupli jarac imam užasno naporan odnos sa njima, jer se vode igricama i lažima, što kod mene ne prolazi i tu dolazi do sukoba. Grozim se svakog mogućeg vida neiskrenosti.

skorpije neiskrene :lol:

mozda ih ti samo ne razumes ;)
 
Možda?? Hahahaha, razumem ih o tome se i radi :mrgreen: . Daleko im lepa kuća, zaista. Recimo ovako, bilo je slučajeva da upoznam osobu i osetim toliku odbojnost prema njoj, lošu energiju kad mi pridje, unervozim se i jednostavno ima to nešto u njoj što mi je iritantno. Ispostavi se, zamisli slučajnosti, da je osoba škorpija u horoskopu, malo mi je to previše slučajnosti, da bi bilo slučajno :roll: . Baš mi previše piče po živcima za moj ukus,no eto, živeću sa tim.
 
Nisam još upoznao Jariće koji su bili u stanju da razumeju Škorpije.

A u okršajima obično bude stiff goat koji se kotrlja u travi pošto je jariće inače lako isprepadati. :mrgreen:

Saturnovci se lakše uplaše kada je reč o stvarima sa ''magijskom'' pozadinom.

Najsmešnije je kako beže od Meseca k'o od emocija:hahaha:


Ovo buckasto što se dere, tako zamišljam Jarca koji beži od finansijskih troškova. :lol:
 
Možda?? Hahahaha, razumem ih o tome se i radi :mrgreen: . Daleko im lepa kuća, zaista. Recimo ovako, bilo je slučajeva da upoznam osobu i osetim toliku odbojnost prema njoj, lošu energiju kad mi pridje, unervozim se i jednostavno ima to nešto u njoj što mi je iritantno. Ispostavi se, zamisli slučajnosti, da je osoba škorpija u horoskopu, malo mi je to previše slučajnosti, da bi bilo slučajno :roll: . Baš mi previše piče po živcima za moj ukus,no eto, živeću sa tim.



znas sta, ja tebi sve vjerujem :lol: i da smo mracni, i da smo manipulatori, i da smo perveznjaci, i da se vodimo igricama, igramo sa ljudskom psihom, i td, da ne nabrajam dalje, sve potpisujem

ali za jedini iskreni znak, ljude rodjene u znaku skorpije, za ljude koje ako zelis cuti pravu istinu samo pitas njih, reci da su neiskreni, ne da nema veze sa vezom, nego vecu glupost nisi mogla reci

pa se ljuti koliko hoces

to ako te nerviraju, pa iz tog razloga vidis samo ono sto ti zelis da vidis, ili cujes od njih to je druga stvar, i moze ti se oprostiti, ali ako stvano to mislis, da su skorpije i trunku neiskrene, onda ti pojma nemas o zivotu
 

Back
Top