тема за оне који нису сингл

је л вас нервира много кад вам се боља/лепша/јача осовина разболи?
овај мој се прехлади и пише тестамент сваки пут
није баш о сексу тема ал љубави ваљда има

Moj je stisnuo zube malo otkako je postao čale.
Al ne verujem da to radi sad kao iz neke promisli, jok, već ja nemam vremena da ga zarezujem pa vidi da mu se ne isplati da kuka.
 
Moja lepsa polovina je borac tako da nemam problema s tim ali zato kad treba da se ide kod doktora, tu se pozdravljamo svaki put i svaki put dobijem Oce Nas sta trebam da uradim "u slucaju ako zaglavi u bolnici" ... a od toga ne , hvala Bogu, bude nista pa se onda jos i ocekuje da ja zapamtim sta je ona rekla da moram da odradim tih nedelju dana :)
 
Moja lepsa polovina je borac tako da nemam problema s tim ali zato kad treba da se ide kod doktora, tu se pozdravljamo svaki put i svaki put dobijem Oce Nas sta trebam da uradim "u slucaju ako zaglavi u bolnici" ... a od toga ne , hvala Bogu, bude nista pa se onda jos i ocekuje da ja zapamtim sta je ona rekla da moram da odradim tih nedelju dana :)

касе сетим кад је један бивши оперисо крајнике и било је као "ако се више не видимо.." ајахаха
 
касе сетим кад је један бивши оперисо крајнике и било је као "ако се више не видимо.." ајахаха

Da bre .. znaci ono "E ljubavi .. slusaj ... imas tamo u nasoj sobi ovo .. imas u kuhinji ono ... "

A prica 100 na sat pa ne mozes ni da pokupis sta je rekla i da hocu
 

Back
Top