Lazanski potvrdio: Srbija se naoružava i poslao komšijama poruku zbog koje dugo, dugo

gost 401905

Elita
Poruka
19.065
https://www.srbijadanas.com/vesti/i...u-zbog-koje-dugo-dugo-nece-spavati-2018-09-19

Vojno-politički komentator Miroslav Lazanski kaže za RTS da bi ratno vazduhoplovstvo Srbije sa migovima koje modernizuje, bespilotnim letelicama koje bi sada trebalo da se kupe od Kineza, sa helikopterima koje kupujemo, bilo najače na prostoru bivše Jugoslavije – čak i jače od Mađarskog, Bugarskog. Ističe da se Srbija oprema za mir a ne za rat. Miroslav Lazanski je, gostujući u Jutarnjem Dnevniku RTS-a, rekao da će na kupovinu naoružanja verovatno biti reakcija iz zemalja regiona i drugih velikih sila.

Srbija se ne naoružava za rat već za mir jer ako ste vojno sposobni niko vas neće napasti. Kakva će biti reakcija zemalja u regionu me i ne pogađa, ali će one verovatno dati neko saopštenje u smislu – Srbija se naoružava. Što se tiče drugih velikih sila, ovo sa Kinezima je dokaz da mi vodimo zaista jednu vrstu neutralne vojne politike i da nabavljamo oružje od svakoga, po najpovoljnijim ekonomskim uslovima. Mi nismo usmereni i isključivo orijentisani na jednog isporučioca vojne opreme. Čija je ponuda najpovoljnija mi ćemo od njih to i kupiti, da li su to Kinezi, Indusi, Rusi, Amerikanci, nama je to potpuno svejedno - navodi Lazanski.

Spremamo se za novi sukob sa NATO. :think:
 

Хајде не фантазирај, мајкети......... ако, на пример, један лопов врло добро зна да сам ја НАОРУЖАН - врло добро ће размислити да ли ће ми провалити у стан.... . али ако зна да сам потпуно НЕНАОРУЖАН има да ми упадне само тако........... зато прекините више са лупетањима...
 
Хајде не фантазирај, мајкети......... ако, на пример, један лопов врло добро зна да сам ја НАОРУЖАН - врло добро ће размислити да ли ће ми провалити у стан.... . али ако зна да сам потпуно НЕНАОРУЖАН има да ми упадне само тако........... зато прекините више са лупетањима...

Nase komsije su NATO, preteci njima, preti NATO.

Pored toga imamo i neresen teritorijalni problem, gde je jedno od resenja vojna akcija protiv NATO.

Ti mislis da je ceo svet glup kao ti. ;)

I pre nego sto krenete da napucavata Lazanskog, on je poslanik vladajuce partije, nije samo novinar.
 
ako ga i bude, na tatare svakako računamo da priđu jačima i nekog zajebu s leđa

Према Лажански испада да је Србија најјача у региону,онда ми ћемо бити уз вас.

- - - - - - - - - -

Jadni Bugari, miroljubivi ko francuske sobarice.

Нисмо ратовали од 1945,то је веома дуго време.
 

Back
Top