Revita, dali valja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nesto u tom fazonu, kao 20 puta jace nego propolis. Samo sto imaju proizvode za mrsavljenje i snagu pa su mi sumnjivi. Te oriblete za snagu su bombone koje se cuclaju, a farmaceuti mi kazu da je nemoguce tako preraditi maticni mlec.
 
to je proizvod na bazi mat. mleca, koje se, kako sam razumela, uvozi iz rusije, a altamed ga preradjuje nekim spec. metodama......
inace, revita sluzi za obnavljanje celija...eto....
i ja je pijem kao sok, rastvorenu u vodi,a primetila sam da poboljsava probavu, i da daje energiju ( zato je ne pijem uvece, ne mogu lako da zaspim posle toga ), pojacava apetit itd
 
Cao !
Moram da se javim posto sam bila svedok neverovatnog dogadjaja:
dakle radi se o mojoj baki koja ima 88 godina;
bila je u jednom trenutku zaglavila u bolnici na transfuzijama posto joj je krvna slika bila toliko losa da nisu mogli drugacije da je povrate. I onda je kad se vratila kuci pocela da pije tu Revitu, (ne znam koliko vrsta ima ova njena je sa gvozdjem,dakle bas za krvnu sliku) i odkad to pije,verujte mi da se povratila. Ona to jos uvek pije, mislim da kosta oko 500 din, znaci nikako nije sok! i s obzirom na godine dobro se drzi.
Dakle , hocu reci da, ako je dobro za bakicu, dobro je i za nas mladje :)
 
Revita je odlicna!!! neverovatno me je osnazila i obnovila moje zdravlje... bio sam slab decacic i stalno hvatao najmanju prehradu, problem sa neuhranjenoscu. Poceo sam da koristim Revitu i vec posle mesec dana se primetila veca promena a sada koristim vec 5 meseci i potpuno sam drugacija osoba! Nisam se nijednom razboleo iako je ta sezona, razvijam se fizicki, nisam vise neuhranjen, a i primetio sam da imam bolju kocentraciju i lakse ucim! Sve u svemu, preporucujem svima!!! :D
 
A jel se kupuje preko posrednika ili ima i u apotekama?

hm, pa i apoteka je "posrednik" u toj prodaji,
verovatno je pitanje, da li se prodaje po sistemu mlm-a, putem mreže direktne prodaje?

uostalom, postavljač teme je postavio u link koji vodi na njihov reklamni site :)
tamo sigurno sve lepo piše....
da, evo proverila sam na site-u - jeste MLM sistemom prodaje.
 
hm, pa i apoteka je "posrednik" u toj prodaji,
verovatno je pitanje, da li se prodaje po sistemu mlm-a, putem mreže direktne prodaje?

uostalom, postavljač teme je postavio u link koji vodi na njihov reklamni site :)
tamo sigurno sve lepo piše....
da, evo proverila sam na site-u - jeste MLM sistemom prodaje.

Da pitanje je bilo za one koji su koristili preparat, da li moze da se kupi i u apoteci.Hvala sto ste mi pojasnili termine. 8)
 
Nesto u tom fazonu, kao 20 puta jace nego propolis. Samo sto imaju proizvode za mrsavljenje i snagu pa su mi sumnjivi. Te oriblete za snagu su bombone koje se cuclaju, a farmaceuti mi kazu da je nemoguce tako preraditi maticni mlec.

ima izvjestacen ukus ali djeluje ok na imunitet,
nema sanse da je jaca od propolisa, ali propolis ima zeznut ukus
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top