Saturn udara! :)

Tamara Ma

Obećava
Poruka
92
Otkad znam za sebe u ljubavi mi je katastrofa ali bas katastrofa. Nijedan muskarac me nije cenio postovao, nikada nisam dobila poklon za godisnjicu, rodjendan (nije stvar u poklonu naravno vec tom gestu). Problem je svakako u meni i otud moja potreba da postavim moju kartu u nadi da ce se neko prikljuciti sa komentarom. Akcenat mi je na ljubavnom planu i pitam se da li ce ikad krenuti bolje, da li ce se pojaviti normalan muskarac u mom zivotu j kad... Saturn mi trenutnk tranzitira 7 poljem i pocinjem da uvidjam svoje greske ali i tudje i da eliminisem lose ljude iz zivota. Ali ljubavi jos nigde na vidiku... Moj natal- http://imgur.com/8E24vEA
Asc na nultom stepenu Raka, Mo u Vagi opet nulti stepen a kardinalni znaci... Ve u Vodoliji sama po sebi teska plus u osmom polju. Trenutno se vidjam sa jednim momkom koji mi je bio pre toga drug(preko drugarice smk se druzili) medjutim tu ne verujem da ima buducnosti... 7 polje u jarcu i vladar saturn u jarcu daju starijeg partnera medjutim tu je i merkur koji meni ocigledno uvek donosi malo mladje muskarce od mene.
 
Otkad znam za sebe u ljubavi mi je katastrofa ali bas katastrofa. Nijedan muskarac me nije cenio postovao, nikada nisam dobila poklon za godisnjicu, rodjendan (nije stvar u poklonu naravno vec tom gestu). Problem je svakako u meni i otud moja potreba da postavim moju kartu u nadi da ce se neko prikljuciti sa komentarom. Akcenat mi je na ljubavnom planu i pitam se da li ce ikad krenuti bolje, da li ce se pojaviti normalan muskarac u mom zivotu j kad... Saturn mi trenutnk tranzitira 7 poljem i pocinjem da uvidjam svoje greske ali i tudje i da eliminisem lose ljude iz zivota. Ali ljubavi jos nigde na vidiku... Moj natal- http://imgur.com/8E24vEA
Asc na nultom stepenu Raka, Mo u Vagi opet nulti stepen a kardinalni znaci... Ve u Vodoliji sama po sebi teska plus u osmom polju. Trenutno se vidjam sa jednim momkom koji mi je bio pre toga drug(preko drugarice smk se druzili) medjutim tu ne verujem da ima buducnosti... 7 polje u jarcu i vladar saturn u jarcu daju starijeg partnera medjutim tu je i merkur koji meni ocigledno uvek donosi malo mladje muskarce od mene.

Zasto mislis da Satun udara? Vladar veza Venera u 8polju prirodnom polju Skorpije + u Vodoliji..

- - - - - - - - - -

Astrodienst nije tacan... Proveri na jos ponekom, dal daje iste "rezultate", meni ne daje.

Kod mene je tacan, u sekund.
Skroz ista postavka i na drugim sajtovima
 
Astrodienst je najpouzdaniji.


Astrowin je detaljniji, ali i komplikovaniji za unos podataka.
Kao i nema Srbija, mada nisam ni rodjen u Srbiji nego u Yugoslaviji, barem je tada bila.
Mislim da sam tacno uneo podatke, 00:20, 3. avgust 1984, Subotica, Jugoslavija.
I vise sam bik no blizanci, definitivno na B, kad procitam vise o znakovima. Mada...
 
Poslednja izmena:
Kao sto si sama napisala ti rakovi i vodolije te zajebavaju, jer prate trend da sve moras da kontrolises,
pa ti je lakse sa mladjima, s druge strane jarac ti ne dozvoljava da sidjes medju ljude tj. zene, sto
odredjuje tvoj robustan izgled. Onda, je tacno da ti je saturn otvorio oci u drugom delu zivota mozes da pustis
komotno tog raka da te vodi. Jarci retko u prevom delu zivota imaju uspeha jer njihova stamenost gradi osnovu
koja posle daje rezultate. Pokloni se i pocni da uzivas.
 
Kao sto si sama napisala ti rakovi i vodolije te zajebavaju, jer prate trend da sve moras da kontrolises,
pa ti je lakse sa mladjima, s druge strane jarac ti ne dozvoljava da sidjes medju ljude tj. zene, sto
odredjuje tvoj robustan izgled. Onda, je tacno da ti je saturn otvorio oci u drugom delu zivota mozes da pustis
komotno tog raka da te vodi
. Jarci retko u prevom delu zivota imaju uspeha jer njihova stamenost gradi osnovu
koja posle daje rezultate. Pokloni se i pocni da uzivas.

Sta ovo znaci? Jos se vodite nebulozom da u drugom delu zivota preovladava podznak?
Podznak opisuje izgled.U njenoj karti karakterno ne postoji nista Rakovski.
Mesec u Vagi,Mars u Strelcu,Venera u Vodoliji,Sunce i Merkur u Jarcu.. Ni jedna licna planeta u Raku + Jupiter koji je u Raku je vladar ukljestenog znaka.

- - - - - - - - - -

Ako vreme nije tacno u minut Mesec ide u znak Device tako da je ovde bitno tacno vreme.
 
Tacno je vreme a i da me upoznas taj Mo u Vagi vristi iz mene ???? Najvise njegovih osobina imam na prvu loptu vrvt jer vlada podznakom :)
Tacno je da nista Rakovsko nemam sem sto se oseti taj Jupiter u Raku i imam neobjasnjivi optimizam i kad treba i kad ne.
Mo u devici je mirniji tisi rezervisan a ja sa ovim Mo u vagi jesam diplomata ali mi je kroz zivot akcenat na partnerstvima i ljubavii i zbog ljubavi pravim razne gluposti. Plus je dispozitor mog meseca Ve u vodoliji.
 
Svima nama koji imamo stelijum u Jarcu ce Saturn da udari tranzitno ali onaj ko ima dobro postavljen stelijum ili natalni Saturn nece imati problem.
Saturnova misija je da ocisti ono sto nije dobro i sto ne valja,u ovoj karti ce da cisti odnose,studije,porodicne donose,posao..

U ljubavi generalno imas problem zbog ove slobodnjacke Venere i ovog avanturistickog Marsa.
U odnosima uvek se ponavlja situacija da ili ti ili partner kojeg nadjes ne zeli ozbiljnu vezu .
Mars u Strelcu licno ne volim jer ga vezujem za neverne muskarce,muskarce koji vecito pametuju i koji su nestalni.Njih ni za glavu ni za rep.
Ovaj aspekt sa Mesecom ne bih mnogo gledala jer mu je orbis 10 iako su brze planete,ne smatram ga jakim.Pre bih gledala da je neaspektovan.-sto znaci da ti ne mozes da utices na muskarce sa kojima si,.
Venera ima egzaktan trigon sa Mesecom i to je lep aspekt,ovo moze sa jedne strane da govori o dobrom odnosu sa majkom i o njenoj podrsci a sa druge strane moze da govori o sopstvenoj posvecenosti izgledu.
Mesec vladar 1p a Venera vladar 5i12,ispunjavaju te izlasci,cini mi se da volis i da se sminkas,volis desavanja i provod..ali nakon svega toga ti se povlacis (12p)
Javnost ne vidi tvoje pravo lice,ispod osmeha nalazi se tuga,mozda imas osecaj da te okolina ne razume.
Licno Saturn u tvojoj karti podrzava posao i napredovanje,bracni partner moze da postane neko ko je nekad bio ili ko ce biti tvoj kolega.
 
Poslednja izmena:
Moguce da gresim za raka, pa je u pitanju vaga, pa je oonda jos lakse.
I da, ne da verujem nego znam da podznak pocinje da vlada ili bar da odredjuje glavne karakteristike,
u drugom delu zivota. Tebi pocinje da vlada vodolija.
 
U pravu si javnost ne vidi moje pravo lice. Vecina misli da nemam nit brige nit pameti i da me nista ne dotice, da sam i arogantna. Muskarce uvek nalazim nestalne i da vecinom ne zele ozbiljnu vezu, tek kad se ja oladim skroz oni me onda vijaju. I tako uvek kao po sablonu. A ja bas volim duge veze i volim da ugadjam muskarcu, kuvam mu mazim i pazim.
Neko mi rece da mi suprug moze biti i poznat javnosti i da ce nam se detalji braka vuci po zutoj stampi (tipa sloba kija ahaha), doduse samo jednom takvog sam imala koji je bio poznati fudbaler. Takodje sam negde citala da moja postavka sedmog polja moze dati i muskarca iz brdsko planinskih krajeva (ja sam vojvodjanka), sto se poklapa sa mojom ljubavlju prema crnogorcima :) :D
 
Moguce da gresim za raka, pa je u pitanju vaga, pa je oonda jos lakse.
I da, ne da verujem nego znam da podznak pocinje da vlada ili bar da odredjuje glavne karakteristike,
u drugom delu zivota.
Tebi pocinje da vlada vodolija.

:roll:

kakva vodolija? :lol:

- - - - - - - - - -

U pravu si javnost ne vidi moje pravo lice. Vecina misli da nemam nit brige nit pameti i da me nista ne dotice, da sam i arogantna. Muskarce uvek nalazim nestalne i da vecinom ne zele ozbiljnu vezu, tek kad se ja oladim skroz oni me onda vijaju. I tako uvek kao po sablonu. A ja bas volim duge veze i volim da ugadjam muskarcu, kuvam mu mazim i pazim.
Neko mi rece da mi suprug moze biti i poznat javnosti i da ce nam se detalji braka vuci po zutoj stampi (tipa sloba kija ahaha), doduse samo jednom takvog sam imala koji je bio poznati fudbaler. Takodje sam negde citala da moja postavka sedmog polja moze dati i muskarca iz brdsko planinskih krajeva (ja sam vojvodjanka), sto se poklapa sa mojom ljubavlju prema crnogorcima :) :D

evo ti ga problem :)
 

Back
Top