Kad ste postale džangrizave?

Kad ste postale džangrizave?

  • Ma takva sam od rođenja

  • Otkad sam dobila svekrvu

  • Od kad sam se razvela

  • Džangrizava sam samo kad sam na dijeti

  • Joj, takva sam samo kad me stežu cipele

  • Za sve je kriv pms

  • Nemam pojma


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Kad ste postale džangrizave?
gledam ovde i sve postovi gde vam nesto smeta... teniserke stenju... sponzoruse vam ne valjaju... ne mozete da nađete idealnu osobu... pa nema para... pa nema sexa... niko vas ne razume... smeta vam grand produkcija... nervira vas svekrva….da ne nabrajam vise...
kada i zašto ste postale džangrizave?
:think:
 
Nisam džangrizava, naučila sam da sve kažem direktno, konkretno i bez ustručavanja, malo oštrije kad se baš mora. Pa kom opanci, kom obojci.:zkez:

Pre neko vece sedimo u basti komsija,moja gazdarica i ja.gazdarica,jer radim kod njih,ali smo se pre toga druzili preko prijatelja i super se zabavljali.znaci nemamo bas odnos gazda i zaposleni.pricamo nas troje i ja siznem zato sto mi prosipaju neke gluposti u vezi vaspitanja dece.demonsrrativno ustanem da odem,al onda jos pet minuta iznad njih mlatim rukama i vicem
Onda odem,napravim krug,vratim se sva blazena i vesela,a ona u soku
Ja sam mislila da si ti sva opustena i blaga
Pa jesam,al sam i opasna kad treba.i sinoc mi opet kaze kako je jos uvek u soku,kako sam joj delovala sva blaga do tada
 
Мислим да прво треба разјаснити шта значи израз џангризав.

То су особе које су у стању да по цео дан звоцају, да им ништа не ваља, да им нико не ваља, које могу да о једној истој ствари разглабају у ситна цревца док свима не огаде живот, које ту исту ствар анализирају и жале се на њу сваки боговетни дан.

То су особе које су незадовољне собом, својим животом и сваким својим проживљеним даном.

Нисам приметила да овде имамо такве особе.

Али, свако од нас се у једном тренутку изнервира и искука на сав глас, након тога се враћамо лепим стварима.

Бар ја тако доживљавам људе овде.
 
Е, то што сам ја написала је џангризава особа, ситничава, звоцава, ток, ток, ток, ток, нон-стоп.

- - - - - - - - - -

Гунђ гунђ :lol:
 
Ccc, hteo si valjda reći istinoljubive, pravdoljubive? :vnaocare:

Nego, džangrizavost je tipična posledica loših odnosa. Tamo gde se tvoje mišljenje ne uvažava, kad se nipodištava, bilo da se u startu odbaci kao glupo, bilo da se pasivnim stavom ili bolje rečeno pasivnom agresijom zanemaruje. Malo da potraje i od normalnog čoveka, koji tome inače nije sklon, začas se stvori džangizavac.
 
Kad ste postale džangrizave?
gledam ovde i sve postovi gde vam nesto smeta... teniserke stenju... sponzoruse vam ne valjaju... ne mozete da nađete idealnu osobu... pa nema para... pa nema sexa... niko vas ne razume... smeta vam grand produkcija... nervira vas svekrva….da ne nabrajam vise...
kada i zašto ste postale džangrizave?
:think:
Boldovano crveno, tu leže odgovori :lol:
 
Vi obavljajte svoje obaveze, nemojte ga podsećati na obaveze koje je prevideo, pa će i sam shvatiti koliko mu Vaše reči znače. Nasmejte se i uživajte u lepom danu, a sve što drugi mogu i umeju uraditi neka urade. Mi, žene, grešimo kada mislimo da sve možemo same i da niko ne zna bolje od nas uraditi.
 

Back
Top