PUSTO OSTRVO!

Fejs74

Primećen član
Poruka
579
Nalazite se na brodu koji tone, postoje samo dva pojasa za spasavanje a pusto ostrvo je jedino kopno koje je izvesno.Kome biste bacile drugi pojas?
(Naravno sigurni ste da vas na pustom ostrvu neće pronaći godinama.)

1. Mišićavom i potentnom atleti koji je glup kao noć i ne zna da sastavi rečenicu niti da zapali vatru.
2. Žgoljavom intelektualcu (žgoljavom u svakom smislu) koji se u sve razume i sa kojim možete pričati satima a da bude zanimljiv.
3. Devojci koju ste tek upoznale na krstarenju.
 
Hmmmm... :?

Mislim da bih "društvancetu" predložila da ta dva pojasa podelimo nas četvoro. Pa, dokle stignemo.

--------------

(Ovo što sam napisala deluje kao ona rečenica koju missice izgovaraju "Želim mir u svetu!" Fuj! Sad, kao, ja sam dobra i fina i svi treba da me vole i tapšu po ramenu :| )
 
poznata mi je ova fora...ali sam zaboravila odgovor....;-)
neka bude.....
drugi bih dala mishicavom momku...koji ce uspeti da nekako -na snagu- prebaci i ono drugo dvoje....;-)
 
teardrop:
(Ovo što sam napisala deluje kao ona rečenica koju missice izgovaraju "Želim mir u svetu!" Fuj! Sad, kao, ja sam dobra i fina i svi treba da me vole i tapšu po ramenu :| )
:lol: :lol: :lol:
Ja bih dala oba pojasa devojci (suicidalno novogodišnje raspoloženje, šta ćete):twisted: , pa neka ona odluči koga od te dvojice spašava...
I, ne bih da budem Pjaf, ali, stvarno - šta znači u svakom smislu žgoljav!?! :lol:
 
Suzy:
poznata mi je ova fora...ali sam zaboravila odgovor....;-)
neka bude.....
drugi bih dala mishicavom momku...koji ce uspeti da nekako -na snagu- prebaci i ono drugo dvoje....;-)
Nije fazon , nisam to nigde pročitao, i ni sam ne znam odgovor, to je individualno!Ali je zanimljivo koliko u tom trenutku treba brzo da odreagujete i da s tim živite godinama.
 
Pazite, vi određujete skim ćete provoditi godine na pustom ostrvu! Sa sexy muškarcem ali idiotom, ili sa pametnjakovićem koji vam može pomoći u svemu sem u sexu ili sa nekom budućom drugaricom!
 
Fejs74:
Pazite, vi određujete skim ćete provoditi godine na pustom ostrvu! Sa sexy muškarcem ali idiotom, ili sa pametnjakovićem koji vam može pomoći u svemu sem u sexu ili sa nekom budućom drugaricom!

Kad ovako postaviš stvari, čini mi se da je pajamaca u pravu :) Pojas devojci, a momci kako se snadju :p
 
Fejs74:
Nalazite se na brodu koji tone, postoje samo dva pojasa za spasavanje a pusto ostrvo je jedino kopno koje je izvesno.Kome biste bacile drugi pojas?
(Naravno sigurni ste da vas na pustom ostrvu neće pronaći godinama.)

1. Mišićavom i potentnom atleti koji je glup kao noć i ne zna da sastavi rečenicu niti da zapali vatru.
2. Žgoljavom intelektualcu (žgoljavom u svakom smislu) koji se u sve razume i sa kojim možete pričati satima a da bude zanimljiv.
3. Devojci koju ste tek upoznale na krstarenju.

ovom zgoljavom!:-P

nigde ne pise da taj zgoljavi uopste ne moze da ebe. a na pustom ostrvu, bez obilja hrane i steroida i ovaj mislicavi bi brzo postao zgoljav! sa ovim zgoljom bar moze i da se prica:roll:
 
ja bih zgoljavom intelektualcu (jes da volim punije, al ajde) ..ko kaze da on ne bi mogao da se snadje i u sexu, kad je u svemu dobar ?! :lol:

a ko zna, mozda bih i devojku spasila, ipak je zensko, ima prednos' :roll:

jgt uvek sam neodlucna :?
 

Back
Top