Tema za one koji su single

Singl jer drukčije numem. I trudim se da razmišljam zašto ni kako, jednostavno nema te neke osobe koju bih umeo prevariti da se udružimo. Dovoljno je komplikovano ostati pristojan pred svima koji u nedostatku boljih ideja za razgovor spominju ovu situaciju, sa sve predlozima, prilozima i svim tim zaključcima koje im niko nije tražio, da zaista nema potrebe da sam sebe još više opterećujem.
 
Tema je koliko sam video, zasto smo singl. A singl kao singl nije trajno stanje i odluka da se bude trajno singl nego je singl kad nisi u vezi. Zato sam i napisao sta sam imao. A to sto sam Nininu poruku koja dalje objasnjava sadrzinu teme prevideo, to je moj sitni propust jer nisam sve poruke iscitao do kraja. A da nekoga vredjam nisam imao ni najblazu nameru. A vi tumacite sad kako hocete.
 
Jer nema ljubavi, prosto.. devojke su arogantne prema našim momcima a prema strancima servilne i ljubazne.. kompleks niže vrednosti, besparica, svašta nešto ali najviše nedostatak ljubavi a previše interesa, na primer tv progrm je jeziv, to je bukvalno 24 sata propagande starleta, sponzoruša, najnižih poriva, gluposti i smeća.. i to sve utiče na razmišljanje mladih itd..
 
Jer nema ljubavi, prosto.. devojke su arogantne prema našim momcima a prema strancima servilne i ljubazne.. kompleks niže vrednosti, besparica, svašta nešto ali najviše nedostatak ljubavi a previše interesa, na primer tv progrm je jeziv, to je bukvalno 24 sata propagande starleta, sponzoruša, najnižih poriva, gluposti i smeća.. i to sve utiče na razmišljanje mladih itd..

A dje to prijatelju? Mozda da se promeni kafana ili kanal ili drustvo?
 
Ja ne znam gde ti živiš ? .. ali nemoj molim te samo meni da držiš predavanja o promenama, godišnje predjem 5 hiljada kilometara po evropi poslom i u Beogradu imam mnogo prijatelja medju intelektualcima, umetnicima i običnim svetom .. kakva kafana i tv kanal nema to veze..
 
danas bila jedna stara epizoda "dva ipo muškarca"

čarli doveo uveče profi kurravu i platio je hiljadu dolara da mu zvoca, svadja se i naravno na kraju da se straasno pomire

kad je otišla, reko je sebi u bradu, na glas:

nije skupa, jeftinije je nego da sam u braku :hahaha:

- - - - - - - - - -

a pogotovu da se i razvodi, ode poala imovine
 
Дуго сам сингл, превише високе зидове сам изградила око себе и из тог разлога мислим да сам неспособна да остварим неки дубљи однос.
То је што се тиче мене и што је до мене, остатак отпада на околину и неко друштво у којем се крећем, да тако кажем.
 

Back
Top