Tema za one koji su single

Bio mlad harao i ..... i tako upoznam jednu devojku koja je u meni probudila nesto novo...Neki osecaj kao da smo porodica...(nije bilo sexa niti veze između nas)
Međutim ona nije htela samnom (naravno, svaki put kad su takve epic ljubavi u pitanju...) i tada sam rekao, dok ne osetim ovako nešto ponovo, nema šanse...
Nije bitan izgled, bitno je šta osećaš...Kako te radi ceo paket...
Evo baš u poslednje vreme nabacuje mi se stvarno top riba( fizički, za svačije standarde) ali jednostavno nije to to, moje biće kaže ne i ja ga slušam...Odgovaram joj sa: Šta je sad energetska vampirušo :D
Sa druge strane suzdržavam se da ne postanem totalna sex mašina...Milf, klinke, rođake bivših, 7 žena za 7 dana :D svakakvih opcija tu ima :D
Za sada spiritual strana dobija onu animal... Šta će biti, pojma nemam...
 
1547037455611.jpg
 
Evo Nina biću surovo iskren (nadam se da se nećeš ljutiti zbog toga)

1.Jer sam ćutljiv, povučen, a kao takav verovatno i dosadan.
2.Jer u vreme kad sam izlazio, izlazio sam na mesta gde uglavnom ne izlazi moja generacija, već klinci
3.Jer možda nemam dobru reputaciju u privatnom životu
4.Jer u vreme kad sam se interesovao za devojke, interesovale su me one koje me čak neće ni za prijatelja na društvenim mrežama. Ma ni na Krstarici me neće za prijatelja (poput tebe :mrgreen:)
5.Više ne izlazim, a čak i kad sam u retkom kontaktu sa nekom devojkom, sva moja priča se završi za pet minuta
6.Čak i kad se opustim i otvorim, otvorim se previše, pa pričam svašta a to nije dobro.

Eto to bi ukratko bili razlozi :mrgreen:

Sve to plus sledeće:

Pronalazio sam par osoba koje su same kao i ja ovde na Krstarici. Sa jednom sam razmenio mnogo poruka, nov broj telefona (ona mi je prva dala svoj) al kad je trebalo da se upoznamo privatno na nekoj kafici, ona nije htela. Jako sam se razočarao. Sa jedne strane imaš osobu sa kojom možeš satima da pričaš (iako si generalno ćutljiv) a sa druge strane ona neće da se upoznate privatno.
Sa drugom sam isto razmenio dosta poruka. Ona je navodno iz Niša i daleko mi je ko Niš Novom Sadu, jer je ništa ne veže ni za Novi Sad ili makar Beograd (ja sam rodjeni Zemunac). Nije htela nigde da se vidimo. A tepali smo jedno drugom ljubavi, kuco, maco. Iz šale naravno, ali valjda se iz šale radjaju i deca a ne samo ljubav :lol:
 
Poslednja izmena:
Баш су брезобразне..

Pazi ovo:

Ja sam, ti sama, treba tu nešto preduzeti :per: Ili da ne preduzimamo ništa, al da se ipak nadjemo na nekoj kafi kad budem dolazio u Beograd :per:
Na sastanku ti neobećavam ništa. Samo mi ne gledaj u mališu :roll: (to bruka malo, nema šta da gledaš :rotf: ) i videćeš da sam ne sirovina, već glina od koje možeš veselo konjče da praviš :roll:
 

Back
Top