Tema za one koji su single

па кад је шаренац у лајв преносу свецког реко коштуница уместо радуљица ја се искривила од смеха

сутрадан је намерно покушао фору са шешељ/кешељ ал није било тако успешно

Slabo ti to pamtiš, Šareni je to izvalio na utakmici Partizana u Evroligi protiv Efesa, u sezoni posle F4.

Haha, Strki gleda Partizan! :mrgreen:
 
Slabo ti to pamtiš, Šareni je to izvalio na utakmici Partizana u Evroligi protiv Efesa, u sezoni posle F4.

Haha, Strki gleda Partizan! :mrgreen:

могутје.
стрки гледа све кошарке : )

- - - - - - - - - -

ненам што сам мислила да је то било на свецком

- - - - - - - - - -

ал свакако од тог првенства се и даље лечим
 
могутје.
стрки гледа све кошарке : )

- - - - - - - - - -

ненам што сам мислила да је то било на свецком

- - - - - - - - - -

ал свакако од тог првенства се и даље лечим

Niko nije preboleo Tunčerijev aut.

Kapiram što si pomešala... lapsus se desio u približno istom periodu, bio je u pitanju Raduljica koga najčešće gledaš u reprezentaciji, a Šarenog zadnjih 6-7 godina slušaš jedino kad prenosi reprezentaciju, s obzirom da RTS toliko dugo ne radi klupska takmičenja.
 
Najgore je kada se uljuljkas u to i ne pokusavas da promenis, mislim da zivis u dvoje

Nina

doneti odluku i biti sa nekim , ne samo za brak , vec govorim o ulasku u , stade mi mozak- relationship, su i potrebni i neki uslovi

jedan od najvaznijih je emotivni , da li ima se uzajamna privlacnost , kolika je to tolerancija na mane i VRLINE i dal je iz takvoga odnosa i doslo do ljubavi.

govorim o zrelim osobama.

a ici ka tome da i ti ili ona ili bilo koja , udje u vezi radi veze , jer , eto to drugi ocekuju , je i za momenat za razocarenja i odustajanja u praviti neke druge korake za veze.

i nemojmo zaboraviti i na razlike u intelektualnom smislu kao i na tome da kod muskaraca i postoji jedna inferiornost spram nje , jer i ima veci stepen , obrazovanja , statusa u drustvu ili i primanja.

a i jedan vazan cinioc nasega tj vasega drustva je

STA CE SREDINA RECI ILI PORODICA..

tako da..

i gde susreti osobu , koja i ima kvaliteta.
 
Cekam tog zgodnog princa, u BMW-u,sa solidnom lovom i malo pameti da svrati do mene..dalje znam sta cu sa njim..:malav:

Znas u cemu je kvaka 22
Na jednog princa u BMW-u u proseku dolazi po sedamdesetdve zene
a ja tu vrstu takmicenja za naklonost nisam nikad ljubila

- - - - - - - - - -

Nina

doneti odluku i biti sa nekim , ne samo za brak , vec govorim o ulasku u , stade mi mozak- relationship, su i potrebni i neki uslovi

jedan od najvaznijih je emotivni , da li ima se uzajamna privlacnost , kolika je to tolerancija na mane i VRLINE i dal je iz takvoga odnosa i doslo do ljubavi.

govorim o zrelim osobama.

a ici ka tome da i ti ili ona ili bilo koja , udje u vezi radi veze , jer , eto to drugi ocekuju , je i za momenat za razocarenja i odustajanja u praviti neke druge korake za veze.

i nemojmo zaboraviti i na razlike u intelektualnom smislu kao i na tome da kod muskaraca i postoji jedna inferiornost spram nje , jer i ima veci stepen , obrazovanja , statusa u drustvu ili i primanja.

a i jedan vazan cinioc nasega tj vasega drustva je

STA CE SREDINA RECI ILI PORODICA..

tako da..

i gde susreti osobu , koja i ima kvaliteta.
Neki i ljudi se rode I umru u istoj ulici
za njih je jedino vazno sta ce sredina reći
druge ambicije nemaju
 
Znas u cemu je kvaka 22
Na jednog princa u BMW-u u proseku dolazi po sedamdesetdve zene
a ja tu vrstu takmicenja za naklonost nisam nikad ljubila
onda nisi borac
ja na to gledam ovako
ako si samouverena, znas sta hoces i kako, onda tih sedamdesetdve nisu problem
uostalom, tako je u svemu u zivotu
veruj u sebe, veruj u svoje mogucnosti i ono sto znas i umes, prezentuj to na nacin razlicit od drugih,
a da ne bude nametljivo i ja pa ja i samo ja, i ola la, zivot je lep sa sve princom u bmw-u :D
 
Можете ви наћи такву и код нас, али џабе кад су вам Станије у фокусу.

U kojo to prodavnicci ima?
Зар се честите Арбанаскиње не ложе на Мечке? :lol:

To je nekada važilo za Bosnu. Otkako postoji Rep. Srpska tu ih više nema, za federaciju neznam :D
 

Back
Top