Tema za one koji su single

Bila sam u braku,sad hvala bogu nisam
Zasto sam sad single ne znam,valjda da se odmorim malo i uzivam u slobodi

- - - - - - - - - -

danas bila jedna stara epizoda "dva ipo muškarca"

čarli doveo uveče profi kurravu i platio je hiljadu dolara da mu zvoca, svadja se i naravno na kraju da se straasno pomire

kad je otišla, reko je sebi u bradu, na glas:

nije skupa, jeftinije je nego da sam u braku :hahaha:

- - - - - - - - - -

a pogotovu da se i razvodi, ode poala imovine

Hahahaha bas sam pre 2 sata gledala tu epizodu...
 
A šta je sa onima koji su u vezi, a singl?

Takvih je najvise

Дуго сам сингл, превише високе зидове сам изградила око себе и из тог разлога мислим да сам неспособна да остварим неки дубљи однос.
То је што се тиче мене и што је до мене, остатак отпада на околину и неко друштво у којем се крећем, да тако кажем.

Uglavnom oni koji su materijal za ozbiljne veze urade upravo isto sto i ti i neretko lose prodju kod odabira partnera za razliku od iskusnijih i prevejanijih koji su i dosta proracunati u svemu
 
Ja ne znam gde ti živiš ? .. ali nemoj molim te samo meni da držiš predavanja o promenama, godišnje predjem 5 hiljada kilometara po evropi poslom i u Beogradu imam mnogo prijatelja medju intelektualcima, umetnicima i običnim svetom .. kakva kafana i tv kanal nema to veze..

Paaaaaaaa, recimo da ja znam neke druge ljude koji ne misle isto, znam i devojke i razvedene koji se ne ponasaju tako kao sto ti govoris, sto znaci da se krecemo u razlicitim drustvima i citamo i gledamo razlicite stvari. Tacnije, ima i toga sto ti govoris, ali u moj svet se ne zadrzavaju...

- - - - - - - - - -

Дуго сам сингл, превише високе зидове сам изградила око себе и из тог разлога мислим да сам неспособна да остварим неки дубљи однос.
То је што се тиче мене и што је до мене, остатак отпада на околину и неко друштво у којем се крећем, да тако кажем.

Kao sto napisa smorisa, neki su u vezama, a singl, a neki i ne raccunaju da su u vezi, pa su uvek singl.

Da li to nesto indikuje? Recimo, da su svi postali pametni da bi se vezivali?

Ja neki dan nasao mace i ono se vezalo nece da ide kod komsinice nego se vraca, ali to je mace, nije svesno.
 
Дуго сам сингл, превише високе зидове сам изградила око себе и из тог разлога мислим да сам неспособна да остварим неки дубљи однос.
То је што се тиче мене и што је до мене, остатак отпада на околину и неко друштво у којем се крећем, да тако кажем.

Ti singl, ja singl... Možemo nešto da sredimo da se to stanje promeni.:rumenko:
 
Zašto ste single?


Zato što mi je dosta nadr.kanosti bez razloga. Trud nije vredan rezultata.

Da li ste razmisljli o tome?
Recite,iskreno, samokriticno, a moze i ironicno
lol.gif


Ne preterano, do yaya mi je 'vako.

 
Zašto ste single?
Da li ste razmisljli o tome?
Recite,iskreno, samokriticno, a moze i ironicno :lol:


mnogo je zamršeno pitanje
kad si singl volela bi da nisi
kad nisi vuče te otvoren prostor....

- - - - - - - - - -

Ne mislim da je biti sam bas pametna odluka ali za takvu odluku mora da postoji razlog,
zato i otvorih temu da cujemo razloge za biti sam
ima mnogo dobrih razloga da budeš singl a samo jedan da živiš u paru

- - - - - - - - - -

danas bila jedna stara epizoda "dva ipo muškarca"

čarli doveo uveče profi kurravu i platio je hiljadu dolara da mu zvoca, svadja se i naravno na kraju da se straasno pomire

kad je otišla, reko je sebi u bradu, na glas:

nije skupa, jeftinije je nego da sam u braku :hahaha:

- - - - - - - - - -

a pogotovu da se i razvodi, ode poala imovine

hahaha čuj imovine pola šerpe sarmi i četri punjene paprike i dva raspala dušeka...
 
Ma lupaju, bas me zanima koji je to izgubio nesto sto sam ne bi dao...

Cak sam cuo da zena deli svoj stan samo da sto pre dobije razvod,

narocito, ako nema bas opravdanja za razvod, a ni stan nije sama zaradila

nego je ostao od nekog prethodnog.
 
onda udjes u gej vezu pa nema sta da uzmu kad se raskantaju :hahaha:

misliš?
na zapadu su gej brakovi ozbiljna institucija sa sve decama i zajedničkom imovinom!

- - - - - - - - - -

lično poznajem gej par koji žvi ovde u beogradu imaju divan stančić i pavlovićevu mast u kupatilu na polici:lol:
inače su kul tipovi jedan od njih je držao časove mojoj ćerki
 
Poslednja izmena:
misliš?
na zapadu su gej brakovi ozbiljna institucija sa sve decama i zajedničkom imovinom!

ja ne zivim na zapadu vec u srbiji... o njoj pricam, na zapadu se zna u kakva gowna se uvaljujes brakom pa se zato cesto prave predbracni ugovori... to dovoljno govori koliko i kako se partneri razumeju cene postuju i koliko su iskreni naravno :lol:

- - - - - - - - - -

jes ljubav nekad zna da zariba :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top