Bioskop

Kad odvedete devojku u bioskop,da li sacekate da se svetlo ugasi ili je zagrlite odma

  • Ne vodim devojku u bioskop, jer mi pojede sve kokice

    glasova: 1 20,0%
  • Ne idem u bioskop jer se plašim mraka

    glasova: 0 0,0%
  • Čekam da se ugasi svetlo, pa da je onda ćapim za sisu

    glasova: 1 20,0%
  • Nemam ti ja para za bioskop, uzeo sam tri kredita

    glasova: 0 0,0%
  • Nevažeći glasački listić

    glasova: 3 60,0%

  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .
Idem veceras, novi Predator.
Sa drugaricom, nemam curu. Ako hoce vodim je, ali uglavnom su drug, drugarica ili redji slucaj vise drugova i drugarica.

Volim filmove tako da pogledam vise tokom nedelja, a bioskop jednom dva put mesecno u proseku.
 
Bioskopi nisu vise ono sto su nekada bili, a ni ponuda filmova nije nesto bog zna kako ugodna. To mi je vise nekako za decicu.

Kod kuce imam 4K TV i varijantu kucnog bioskopa odakle gledam bluray filmove sa kvalitetnim zvukom, bilo da jedem rostilj ili da jedem pizza ili pomfrit ili stagod drugo. I onda s devojkom lepo mogu da gledam iz kreveta.

To "bioskop = date" fazoni je za one koji nisu dugo godina u vezi ili za one koji jesu, a imitiraju neko ludilo tipa reinovacija ili osvezenje veze da dobiju onaj "zaljubljenicki klinacki sarm", stagod.

Ko voli neka izvoli, naravno. Ali kao sto je net zamenio TV, tako su i bioskopi ispali iz mode osim ako ne govorimo o nekim 3D varijantama i animacijama u kojim smo i sami deo ispricane price, a toga nema bas u RS do te mere da se pravi neka konceptualizacija sindroma odlaska u bioskop s devojkom. :think:

To je sada zamenilo takozvano "VR veche". Odes lepo s devojkom, stave ti djozle, dobijes pushkicu, i onda ubijate jedno 5.000 zombija, a ona se izvristi posto joj je to bitno, sva je ushicena, adrenalin na nivou, i onda pocne da trckara oko tebe k'o malo detence.
 
Poslednja izmena:
Bioskopi nisu vise ono sto su nekada bili, a ni ponuda filmova nije nesto bog zna kako ugodna. To mi je vise nekako za decicu.

Kod kuce imam 4K TV i varijantu kucnog bioskopa odakle gledam bluray filmove sa kvalitetnim zvukom, bilo da jedem rostilj ili da jedem pizza ili pomfrit ili stagod drugo. I onda s devojkom lepo mogu da gledam iz kreveta.

To "bioskop = date" fazoni je za one koji nisu dugo godina u vezi ili za one koji jesu, a imitiraju neko ludilo tipa reinovacija ili osvezenje veze da dobiju onaj "zaljubljenicki klinacki sarm", stagod.

Ko voli neka izvoli, naravno. Ali kao sto je net zamenio TV, tako su i bioskopi ispali iz mode osim ako ne govorimo o nekim 3D varijantama i animacijama u kojim smo i sami deo ispricane price, a toga nema bas u RS do te mere da se pravi neka konceptualizacija sindroma odlaska u bioskop s devojkom. :think:

To je sada zamenilo takozvano "VR veche". Odes lepo s devojkom, stave ti djozle, dobijes pushkicu, i onda ubijate jedno 5.000 zombija, a ona se izvristi posto joj je to bitno, sva je ushicena, adrenalin na nivou, i onda pocne da trckara oko tebe k'o malo detence.

Mislim da se Jelenko ne slaze sa tobom. On je ljubitelj bioskopa.
A ne slazem se ni ja. Neko sredom izlazi sa prijateljima da popije neku, a neko sredom odlazi u bioskop sa prijateljima. Posle filma se svrati na pice i sredjuju se utisci o filmu.
Ja kod kuce retko kada gledam sa decom neki crtac, nemam vremena, uvek se nesto ispreci. Ali zato redovno zajedno gledamo crtace u bioskopu, to nam je kao neki ritual, zajedno provodimo vreme fokusirani na istu stvar.
 
У биископ одлазим само за пробране филмове, далеко ређе него раније. На ФАФ или други филмски фестивал волим да одем јер је публика на месту, за разлику од локалног и градског биоскопа где су то неваспитана дрска чељад.
 

Back
Top