Koliko je bolesno rugati se drugima?

Duboko u tebi

Domaćin
Poruka
3.408
Koliko je to bolesno da devojka ide na sajtove za upoznavanje, i onda, kada naravno dobije tonu glupih poruka skrinsotuje to i postavlja da FB izrugujuci se tim likovima, i to je kao kul i zabavno...?
Ono normalno je da na takvom sajtu ima takvih i sta sada? Ne treba im se rugati, nego eventualno ignorisati. Neko je startuje, npr lik od 50-60 godina i ona se sprda sa njegovim godinama? Pa sta fali ako hoce i matori da yebbe? Njegova stvar...
Neko je direktno pita, da li je za sex? Ona se ruga kao je direktan i neotesan!
Neko joj salje neke poeticne poruke - e onda se ruga sto je takav.

Dakle namerno ide tamo, saceka ih i posle se ruga tim likovima.

Plus debela je (ok ima sise) osisana kao musko (al da je derpe, normalan muskarac se ne bi tako sisao), pirsinzi po licu, tetovaze i tako dalje... Vrv je latentna lezbejka, pa mrzi muskarce jer su Bogom dani i nicim zasluzeni rodjeni kao musko, a ona nije, pa im zavidi, ne vidim drugacije objasnjenje...

* * *

Ja bih to video kada bih ja bio neki lovaran lik i tako skupljan neke glupe sponzoruse, i ponizavam ih i onda to prikazujem. Samo ja bih tada bio smatran za odvratnog lika, sovinistu, bolesnika, a kada ova zenska to radi - to je kul!
Narocito primetim veliku podrsku zenske populacije...:neutral: Vrv slicna kategorija kao i ona, ali nemaju toliko hrabrosti/inicijative/vremena da se same bave tim stvarima...

* * *

Ako treba mogu da provajdujem profil na FB pa da i sami vidite, u prvi mah je smesno i zabavno, ali onda kada malo razmislis kazes sebi - hej, pa cekaj malo... :think:
 
OK nego kontam kako to vecina ne vidi, nego im je smesno, narocito zene, i ne osidjuju nego podrzavaju.... :think:

Vide svi, ali su pojedine zene toliko osione da nemaju vise mere. Ponasaju se kao holivudske dive, ponizavaju svaki pokusaj muskarca da im pridje...a posle kad ih redom svaki odhebe zakace se za prvog neotesanog jer i nemaju vise opcija za bolje. rasterale su sve sto je valjalo.
Zene iz dana u dan gube onu svoju najlepsu crtu a to je zenstvenost.
Za tu lujku sto se podsmeva muskarcima kao sto si napisao-bolesnica.
 
postovanje zasluzujes sam a zasluzujes ga beskompromisnoscu

Smešno, ne u moralnom smislu već u smislu dodira sa realnim svetom. Napolju ima svega, a ti moraš da imaš mehanizme da hendluješ dobro i loše.
A ne da stojiš uvređen ili da o nekom glupom postupku razmišljaš tri dana. Taj koji ti je to uradio, neće o svom delu razmišljati ni tri minuta.

Mnogo ste mekani, deco.
 
to je kao da se rugas devojci koja ima malo celdze na guzichitzi kad stoji a kad se sagne onda je lepa i obla
hocu da kazem NIJE SVE TAKO KAO STO IZGLEDA

- - - - - - - - - -

kao kod automobila ima spolja gladac a unutra jadac
ili spolja gladac a unutra SABAC

- - - - - - - - - -

tako je i sa devojkama
bitno je i spolja i iznutra
 

Back
Top