Koliko je bolesno rugati se drugima?

ne postoji to. samo si umisljen da si beskompromisan.

a ti me kao pa znas...

- - - - - - - - - -

reč bolesno izbegavam u kvalifikacijama, jer nisam stručna i s tim se nije zezati

ima načina da se skrene pažnja na negativne pojave...i mislim da treba
inače...postane normalno ono što nije normalno
eto ta cura iz primera...iživljavanje...koja je to ideja samo u glavi...

a mislis da je ovde drugacije?
mogu ti reci da je nekad i gore
 
Mladi SJW izrodi koji vezbaju mizandriju jer ih nece niti jedan muskarac, a ono sto je i vredelo u njihovom zivotu nisu znale da sacuvaju pa im je lakse da prokunu ceo muski rod. Sasvim normalna pojava, NAZALOST, ali to nisu PRAVE ZENE ni priblizno.

Pogledajmo samo sta si pisale prominentne radikalne feministkinje o muskarcima i sve ce biti jasno.

"All men are rapists and that's all they are."
Marilyn French

'To call a man an animal is to flatter him; he's a machine, a walking dildo."
Scum Manifesto. (Valerie Solanas)

"All sex, even consensual sex between a married couple, is an act of violence perpetrated against a woman."
Catherine MacKinnon

"Men renounce whatever they have in common with women so as to experience no commonality with women; and what is left...is one piece of flesh a few inches long, the penis. The penis is the man; the man is human; the penis signifies humanity."
Andrea Dworkin

"The male is a domestic animal which, if treated with firmness...can be trained to do most things."
Jilly Cooper

Mozemo da zakljucimo da se radi o seksualnim frustracijama kod zena koje mrze muski rod, dakle mizandrija, a tada je najlakse optuziti i mrzeti sve sto je muskog roda u svakom mogucem formatu. To se moze okarakterisati bolescu i, nazalost, slabo se leci.
 
Nije to ruganje, drugo je ruganje ovo je bolest, mislim i ja sam se verovatno ponekad rugao biserima svesno, nesvesno nebitno, bilo je tu svacega u svrhu zabave, interno zavitlavanje neko medju prijateljima... verujem da je to donekle normana stvar, svi smo mi ljudi, sa svim svojim manama .

Ali prvo shta trazi ona na tim sajtovima za upoznavanje (da se smeje drugima kako da ne), drugo kao psiho da rezem tudje slike i lepim ih javno da bi ih kasnije ismejavao, za to je potrebna energija bre i vreme, to znaci da je devojka bolesna, i ima neki zestok kompleks i ima ocigledno veliku potrebu da skrene paznju na sebe SVIMA kroz te jadne ljude ... mozda smisao za humor ... ili nesto kao "vidite mnogo sam lepa..... kul" u poredjenju sa njima, kladim se da ima neku izrazenu estetsku/fizicku manu koju pokusava da zamaze takvim devijantnim humorom.

Ukratko ona zeli da se uda, shto pre.
 
Poslednja izmena:
Koliko je to bolesno da devojka ide na sajtove za upoznavanje, i onda, kada naravno dobije tonu glupih poruka skrinsotuje to i postavlja da FB izrugujuci se tim likovima, i to je kao kul i zabavno...?
Ono normalno je da na takvom sajtu ima takvih i sta sada? Ne treba im se rugati, nego eventualno ignorisati. Neko je startuje, npr lik od 50-60 godina i ona se sprda sa njegovim godinama? Pa sta fali ako hoce i matori da yebbe? Njegova stvar...
Neko je direktno pita, da li je za sex? Ona se ruga kao je direktan i neotesan!
Neko joj salje neke poeticne poruke - e onda se ruga sto je takav.

Dakle namerno ide tamo, saceka ih i posle se ruga tim likovima.

Plus debela je (ok ima sise) osisana kao musko (al da je derpe, normalan muskarac se ne bi tako sisao), pirsinzi po licu, tetovaze i tako dalje... Vrv je latentna lezbejka, pa mrzi muskarce jer su Bogom dani i nicim zasluzeni rodjeni kao musko, a ona nije, pa im zavidi, ne vidim drugacije objasnjenje...

* * *

Ja bih to video kada bih ja bio neki lovaran lik i tako skupljan neke glupe sponzoruse, i ponizavam ih i onda to prikazujem. Samo ja bih tada bio smatran za odvratnog lika, sovinistu, bolesnika, a kada ova zenska to radi - to je kul!
Narocito primetim veliku podrsku zenske populacije...:neutral: Vrv slicna kategorija kao i ona, ali nemaju toliko hrabrosti/inicijative/vremena da se same bave tim stvarima...

* * *

Ako treba mogu da provajdujem profil na FB pa da i sami vidite, u prvi mah je smesno i zabavno, ali onda kada malo razmislis kazes sebi - hej, pa cekaj malo... :think:



Napisao si da su dobivene poruke glupe. Ne vidim razlog zašto se glupim porukama ne bi rugala. Ko se kreće tim sajtovima za upoznavanje treba da bude spreman na sve, pa i da se iza vatrenog ženskog nika krije neki derpe. :lol: Ova je bar žensko po tvojim rečima.
Inače, malo poruge uletačima ništa ne smeta ako iz toga nešto nauče i usavrše se.

Najsmešnije u celoj priči je to kako si ti nju opisao i šta si sve zaključio iz njene slike.
Neću reći bolesno ruganje, ali....... :pivce:
 
Poslednja izmena:
Ne želi da se uda. Nego ima previše slobodnog vremena a premalo moždanih vijuga. Glavni problem je što tata i mama nisu koristili prut kada su trebali, pa im je dete postalo razmaženo i misli da mu je sve dozvoljeno. Jbg, danas je sve manje poštenih i pametnih koji misle svojom glavom, a sve više onih nevaspitanih i razmaženih, koji po svaku cenu hoce da se dokopaju para ili popularnosti. Odsupilo se, prilično, od nekih normalnih vrednosti pa polako dolazimo do realnosti gde ljudi uopšte ne uzimaju u obzir druge nego samo gledaju svoje du*e i bezobzirno guraju ko svinje, zbog popularnosti i "lajkova". Mislim da je to više stvar nevaspitanja i razmaženosti.
 
Mladi SJW izrodi koji vezbaju mizandriju jer ih nece niti jedan muskarac, a ono sto je i vredelo u njihovom zivotu nisu znale da sacuvaju pa im je lakse da prokunu ceo muski rod. Sasvim normalna pojava, NAZALOST, ali to nisu PRAVE ZENE ni priblizno.

Pogledajmo samo sta si pisale prominentne radikalne feministkinje o muskarcima i sve ce biti jasno.

"All men are rapists and that's all they are."
Marilyn French

'To call a man an animal is to flatter him; he's a machine, a walking dildo."
Scum Manifesto. (Valerie Solanas)

"All sex, even consensual sex between a married couple, is an act of violence perpetrated against a woman."
Catherine MacKinnon

"Men renounce whatever they have in common with women so as to experience no commonality with women; and what is left...is one piece of flesh a few inches long, the penis. The penis is the man; the man is human; the penis signifies humanity."
Andrea Dworkin

"The male is a domestic animal which, if treated with firmness...can be trained to do most things."
Jilly Cooper

Mozemo da zakljucimo da se radi o seksualnim frustracijama kod zena koje mrze muski rod, dakle mizandrija, a tada je najlakse optuziti i mrzeti sve sto je muskog roda u svakom mogucem formatu. To se moze okarakterisati bolescu i, nazalost, slabo se leci.

Svi ovi citati su mi zvučali kao nešto što bi mizandristi, tj. kako sebe one zovu "radikalne feministkinje" rekli, osim jedne.

All sex, even consensual sex between a married couple, is an act of violence perpetrated against a woman

Čim sam je video prasnuo sam u smeh, misleći da je nemoguće da je bilo ko ovo rekao. I onda vidim da nije ili bar dotična negira da jeste

2.jpg


https://en.wikiquote.org/wiki/Catharine_MacKinnon
 
ok, dao si primer zasto je sexisam dozvoljen zenama, a nije muskarcima. Napravila bih komparaciju sa Sereninim ponasanjem na US Open sto bi bio klasican primer tvoga primera sexisma, iako se i ona poziva na sexisam ( mada vise mislim na racisam) . Po meni sustina je u ponasanju. A ponasanje se uci , nauci kroz razvoj osobe, porodicno vaspitanje, pa onda skolovanje, pa onda drustveni uticaj.
 
Poslednja izmena:
Najsmešnije u celoj priči je to kako si ti nju opisao i šta si sve zaključio iz njene slike.
Neću reći bolesno ruganje, ali....... :pivce:

Pa debela je ima velike sise osisana kao musko i prisinge po licu, to nije moj zakljucak, to se vidi sa slika.

A ako se malo uklljuci intelekt onda moze da se zakljuci to sto sam ja zakljucio, opet nisam strucan pa mozda i gresim. Uvek se uzdam u verovatnocu, izgleda kao lezbejka, ponasa se kao lezbejka, velika je verovatnoca da jeste lezbejka. Postoji sansa da gresim, kao sto rekoh, ali posto ne znam, nego moram da nagadjam - ja cu normalno da nagadjam to sto je veca verovatnoca.

- - - - - - - - - -

Po meni je objavljivanje tuđih poruka na netu krajnje neukusno i jadno o kome god da se radi
Ta osoba nema ni stila ni kulture
A to ta malo poprcnes kad vidis nekog frika 1 na 1 to je ljudski i mislim da nema veze sa ovim iz uvoda
Ova iz uvoda je jedna prostakusa bez kulture

Pa da bas tako, malo cemo da se zezamo ako je neko debil, 1 na 1, ali i to je gibljenje vremena ali ajde... Ali cuvati godine od pre godinu dana sam 1000 likova, i objavljivati... :sick:
 

Back
Top