Puši – Ne puši

To je kao prazniti se u wc-u,ali pitanje je da li ćeš se obrisati ili ne.. Neko će reći,obrisaću se dvaput,čisto radi reda,drugi desetak puta,treći će brisati dok se ne pojavi čist papir u ruci (ja)
Kako kome odgovara,obično pušač ne smeta pušaču,dok će nepušač ako se spoji sa pušačem,tolerisati pušača,ali ga forsirati na konstantnu higijenu usti,jer ne trpi zadah dima cigare.

- - - - - - - - - -

Ako se pušač i nepušač spoje i žive zajedno,najbolje je da se odvoji soba za pušenje,sa otvorenim prozorom.
 
Ne, nije u pitanju ******** ,vec pusenje cigareta.
Da li biste bili u vezi sa osobom koja pusi a vi ste nepusac .
Kako stojite sa tim ..Ljubite se a partneru je zadah iz usta sa ukusom duvana

Ako je ljubav prava sve moze. Upoznas nekog, odmah vidis da je pusac, pa neces se smuvati s njim ako ti to smeta. A ako ste se zblizili to znaci da si ga prihvatila takvog kakav je i to je to.
 
Ja sam pušač,i imam puš sobu :(
Sa dva ventilatora što izduvavaju dim kroz otvoreni prozor,prilična promaja.. :sad2:

- - - - - - - - - -

Imam i delove dana kada ne smem da pušim ni u toj sobi,već napolje. Trenutno pravim pušnicu,uz dva ventilatora koji će raditi do jutra,da ne bi ostalo ništa do sutra.
 
Ne znam. Mslm da ne bih mogao, nekad mi je pušenje bilo samo gadno, a onda sam sahranio dva pušača, preminula od bolesti za koju se pretpostavlja da uzrokuje pušenje i sad tek verujem da ne bih mogao da pustim pušača u svoj život, treći put bi bilo mnogo, ne treba mi to.
 
I ja sam pušač. Nisam strastveni, pakla mi traje 3-4 dana... sem u kafani kad pijem alkohol, tad se dešavalo da popušim paklo za veče.

Šta znam, trudim se da vodim računa, redovno pranje, listerin, stalno imam orbit kod sebe.
 
Ne znam. Mslm da ne bih mogao, nekad mi je pušenje bilo samo gadno, a onda sam sahranio dva pušača, preminula od bolesti za koju se pretpostavlja da uzrokuje pušenje i sad tek verujem da ne bih mogao da pustim pušača u svoj život, treći put bi bilo mnogo, ne treba mi to.

Ti si u gadnoj poziciji druže :) Nisam siguran da imaš veliki izbor. Sebi sužavaš opcije,šta ako ti je sudjenica pušač. Ko si ti da je odbiješ zbog cigare u ustima,dok je sudjenica? Kao da si rekao,ne svidja mi odredjena osoba jer mnogo voli Vučića za moj ukus,dok je sve dalje ok.
 
Sigurna sam da se vodi racuna o higijeni usta i to nije pitanje
vec da li bi mogli da budete sa osobom koja je pusac a vi nista ili obrnuto..
i nije smo higijena usta u pitanju, vec miris duvana koji se uvuce u odecu,pa miris duvana u stanu itd
 
Sigurna sam da se vodi racuna o higijeni usta i to nije pitanje
vec da li bi mogli da budete sa osobom koja je pusac a vi nista ili obrnuto..
i nije smo higijena usta u pitanju, vec miris duvana koji se uvuce u odecu,pa miris duvana u stanu itd

Pa sve pada u istu kategoriju. Ako ti nisi trpiš,i stvaraš mogućnosti gde to kod njega prolazi,jer mu se svidja.
 
Ti si u gadnoj poziciji druže :) Nisam siguran da imaš veliki izbor. Sebi sužavaš opcije,šta ako ti je sudjenica pušač. Ko si ti da je odbiješ zbog cigare u ustima,dok je sudjenica? Kao da si rekao,ne svidja mi odredjena osoba jer mnogo voli Vučića za moj ukus,dok je sve dalje ok.
A zamisli akko je mesecima (godinama) brinuti se o nekome ko umire, krklja od jutra do sledećeg jutra, ali i dalje traži ebenu cigaretu... e to ja vidim svaki put kad pogledam ženu koja zapali. I da, jesam svestan da mi izbor sužen tipa 80%, šta ću.
 
A zamisli akko je mesecima (godinama) brinuti se o nekome ko umire, krklja od jutra do sledećeg jutra, ali i dalje traži ebenu cigaretu... e to ja vidim svaki put kad pogledam ženu koja zapali. I da, jesam svestan da mi izbor sužen tipa 80%, šta ću.

Kao neko %ebeno prokletstvo koje ti uvaljeno,protiv tvoje volje..kapiram..pa ništa,onda samo se nateraš da to ne utiče na tebe,toliko jednostavno,samo kažeš sebi da to ne važi kad biram saputnicu. Toliko si jak,ti poseduješ to,jer nisi program koji se podešava kako situacija se dešava,pokaži se.
Što se mene tiče treba da napraviš poster ili tako nešto što kaže
NISAM PROGRAM KOJI SE PODEŠAVA KAKO SITUACIJA SE DEŠAVA,čak se i rimuje.
 
Poslednja izmena:
Ne, nije u pitanju ******** ,vec pusenje cigareta.
Da li biste bili u vezi sa osobom koja pusi a vi ste nepusac .
Kako stojite sa tim ..Ljubite se a partneru je zadah iz usta sa ukusom duvana

Za divno čudo ne smeta mi zadah duvana iz usta, a baš mi puno smeta kad garderoba smrdi na duvanski dim, ili kad sam u prostoriji u kojoj se puši.
Izgleda da sam se dosad ljubio sa pušačicama koje dobro održavaju higijenu usta
 

Back
Top