Copor je glup koliko njegov najgluplji clan...

Pa pitanje je bas da li vodja slusa masu.Pre ce biti da je obrnuto.
Ako je vodja glup postoji velika veravatnoca da ce i ostatak copora da zaglupi slusajuci vodju.

Vodju pregaze, ako ne postuje masu, a jedan glup povuce nogu da ispadne pametan, vodji je sve jedno gde masa ide dok je on vodja..

Tek mnogo kasnije dolazi do pitanja snage vodje...kada pocnu izazovi drugih...
 
Evo primer gluposti...ja ne bih da mi ti kazes da bih uzivala ako me siluje onaj kome namestam doope na nos...
mora da se zna da sam silovana iako mi je prijalo..
a na to odgovara druga silovanje je silovanje makar ja mastala o tome mesecima i izazivala tipove najnizih pobuda iz okoline...

Uzas, sta vas dve pricate...otkud silovanje i uzivanje mogu zajedno...

Naravno to sve nisu gluposti koje smetaju glavnoj u coporu...jer su sve zene iste prema muskarcima i za muskarce,
ne lazu, ne varaju, ne siluju i ne spletkare...takoreci nedodirljivi copor ako nosi pendrek finoce...
 
Evo primer gluposti...ja ne bih da mi ti kazes da bih uzivala ako me siluje onaj kome namestam doope na nos...
mora da se zna da sam silovana iako mi je prijalo..
a na to odgovara druga silovanje je silovanje makar ja mastala o tome mesecima i izazivala tipove najnizih pobuda iz okoline...

Uzas, sta vas dve pricate...otkud silovanje i uzivanje mogu zajedno...

Naravno to sve nisu gluposti koje smetaju glavnoj u coporu...jer su sve zene iste prema muskarcima i za muskarce,
ne lazu, ne varaju, ne siluju i ne spletkare...takoreci nedodirljivi copor ako nosi pendrek finoce...

lako je birati put kad imas 2 puta

a kad moras jednim

ne gacaj po blatu , probaj da se sto manje isprljas
 
Evo primer gluposti...ja ne bih da mi ti kazes da bih uzivala ako me siluje onaj kome namestam doope na nos...
mora da se zna da sam silovana iako mi je prijalo..
a na to odgovara druga silovanje je silovanje makar ja mastala o tome mesecima i izazivala tipove najnizih pobuda iz okoline...

Uzas, sta vas dve pricate...otkud silovanje i uzivanje mogu zajedno...

Naravno to sve nisu gluposti koje smetaju glavnoj u coporu...jer su sve zene iste prema muskarcima i za muskarce,
ne lazu, ne varaju, ne siluju i ne spletkare
...takoreci nedodirljivi copor ako nosi pendrek finoce...

pa ti sad budi iskrena :sad2:
 

Back
Top