Došli Kinezi u Gorenje, seli se proizvodnja iz Slovenije u Valjevo

Skup a los... Moj redosled je Miele pa AEG... Za to sto Gorenje traži za svoje proizvode može da se nađe AEG koji je danas pod švedskim Elekrtoluxom bar ovde .. Jako dobar za ne previsoku cijenu Miele za one kojima je Miele preskup .. Gorenje je izgubilo momenat digli su cijene a ostali su na istom kvalitu.. Zar oni nisu bili pod vlasništvom Panasonica..

- - - - - - - - - -

Gorenje je postalo najgori brend po kvalitetu i po ceni vise nisu konkurentni ni po jednom aspektu

Drugi su se malo pomjerili oni su ostali na istom.. Pojelo ih vreme... Kad pogledaš ove LG i Samsung sa mobilnim ga kontrolišeš/pratiš i frižider i veš mašina.. Dok samo jos malo kvalitet poprave otići će tu dosta njin na dobos..
 
Došli Kinezi u Gorenje, seli se proizvodnja iz Slovenije u Valjevo


https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=09&dd=12&nav_id=1442906

To su ti komunjarski giganti

Nece Janezi da budu roblje za sitne juane, vec ce robovi biti Srbeki....

СФРЈ је била дужна 16 милијарде долара. Сада све Републике бивше Југославије су дужне 186 милијарде долара.
Ево колико је у еврима јавни дуг по глави становника у земљама региона:
16 500 - Словенија
8 910 - Хрватска
3 525 - Србија
3 582 - Црна Гора
2 599 - Албанија
1 644 - Македонија
1 579 - БиХ
 
Nece Janezi da budu roblje za sitne juane, vec ce robovi biti Srbeki....

СФРЈ је била дужна 16 милијарде долара. Сада све Републике бивше Југославије су дужне 186 милијарде долара.
Ево колико је у еврима јавни дуг по глави становника у земљама региона:
16 500 - Словенија
8 910 - Хрватска
3 525 - Србија
3 582 - Црна Гора
2 599 - Албанија
1 644 - Македонија
1 579 - БиХ

Preračunaj prvo one dolare sa ovim današnjim pa tek onda možeš da porediš.. Malo ozbiljnosti prvo..
 
od srpske elektronike, nije ostalo ništa

Ni E :) .. Ni Gorenje bez domaćeg drzista od +20 mil ne može da izadje na kraj sa konkurencijom... To je najveća greška, što nije ostala ta ekonomska unija svima bi bilo bolje da je bilo pameti.... malo manje Seselj malo vise Marković..

- - - - - - - - - -

Kinezi izbjegavaju američke carine prebacivanjem proizvodnje u Vijetnam, Srbiju i Meksiko

https://www.biznisinfo.ba/kinezi-iz...njem-proizvodnje-u-vijetnam-srbiju-i-meksiko/

To svi rade... Koreance to rade već dugo sa Slovackom .. I Ameri to rade.. Svako ko nije glup i zna sabirati do 10 bi to uradio
 
Odlicna vest za Srbiju i srpske radnike. Normalno da dolaze zbog jeftinije radne snage, ali sa povecavanjem broja poslova polako ce se povecavati i plate. Smesni su mi ovi likovi sto ocekuju da kompanije dolaze u Srbiju eto samo zato da nam pomognu i sto zale Slovence. Komunjarski mentalitet nema sta.

Sto se tice kvaliteta, koga briga neka samo oni presele proizvodnju u Srbiju.
 
Odlicna vest za Srbiju i srpske radnike. Normalno da dolaze zbog jeftinije radne snage, ali sa povecavanjem broja poslova polako ce se povecavati i plate. Smesni su mi ovi likovi sto ocekuju da kompanije dolaze u Srbiju eto samo zato da nam pomognu i sto zale Slovence. Komunjarski mentalitet nema sta.

Sto se tice kvaliteta, koga briga neka samo oni presele proizvodnju u Srbiju.

Ne manje bitno što će se radnicima
uplaćivati doprinosi za PIO.
 
Kinezi su vec usli u Smederevo , sad munjevito ulaze u Bor i Zrenjanin a vidim i u Valjevo . Kineski kapital preko Srbije osvaja Evropu . Ovo je samo pocetak . Meni je licno americka kultura 100 puta draza od kineske , nisam ljubitelj kineza , ali ovde je u pitanju interes i ko te pita . Kinezi imaju pare i politicki su naklonjeni Srbima . To treba iskoristiti maksimalno da bi jednog dana i mi postali miljenici istorije za 30 godina kad bi dosli u situaciju da mi budemo najstariji prijatelj u Evropi sa novim svetskim policajcem . Nadam se da u nasim sluzbama neko razmislja o tome .
 
Kinezi su vec usli u Smederevo , sad munjevito ulaze u Bor i Zrenjanin a vidim i u Valjevo . Kineski kapital preko Srbije osvaja Evropu . Ovo je samo pocetak . Meni je licno americka kultura 100 puta draza od kineske , nisam ljubitelj kineza , ali ovde je u pitanju interes i ko te pita . Kinezi imaju pare i politicki su naklonjeni Srbima . To treba iskoristiti maksimalno da bi jednog dana i mi postali miljenici istorije za 30 godina kad bi dosli u situaciju da mi budemo najstariji prijatelj u Evropi sa novim svetskim policajcem . Nadam se da u nasim sluzbama neko razmislja o tome .

da, a posle ce biti - kinezi, minimalac, pelene, otpustanje trudnica...
 

Back
Top