Zene dozive orgazam tokom silovanja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa eto...znam

- - - - - - - - - -



Slazem se...

Mmmmmda, u stvari tvoja vatrenost na ovoj temi je cisto nepoznavanje i ljudi i sebe,
prikazivanje nevinosti u glavi odatle i pitanje kako znas da si vatrena.
Probaj da razmislis recimo zasto zene ne ucestvuju na ovoj temi osim da traze da se izbrise...:)

- - - - - - - - - -

Kakva je ovo tema? Ovo treba zaključati, besmisleno je uopšte raspravljati o ovome.

A eto i tebe...
 
Mmmmmda, u stvari tvoja vatrenost na ovoj temi je cisto nepoznavanje i ljudi i sebe,
prikazivanje nevinosti u glavi odatle i pitanje kako znas da si vatrena.
Probaj da razmislis recimo zasto zene ne ucestvuju na ovoj temi osim da traze da se izbrise...:)

Jesi ti sladak ili slan ? :hahaha:

Rece autor ove teme da se tako delimo, pa cisto da priupitam da znam da bih mogao da kategorisem komentare na ovoj temi po tome ko sta voli i ko sta podrzava
 
Mmmmmda, u stvari tvoja vatrenost na ovoj temi je cisto nepoznavanje i ljudi i sebe,
prikazivanje nevinosti u glavi odatle i pitanje kako znas da si vatrena.
Probaj da razmislis recimo zasto zene ne ucestvuju na ovoj temi osim da traze da se izbrise...:)

- - - - - - - - - -



A eto i tebe...

Hahaha ostavi se ti moje vatrenosti...
Cak i da ni jedna zena ne ucestvuje ja cu da ucestvujem,jer me uzasno nerviraju ovakva misljenja koja sam cula od pojedinih...mozda ostale zene samo ne zele da se nerviraju i citaju ove gluposti,ali ja uvek zavrsim ono sto zapocnem
 
Možda je, za neke žene, fizički i moguće
ali svakako ostavlja psihičke posledice.

PS:
Savet ženskima ako im preti silovanje:
Ne opirite se mnogo, jer čim napada manijak je.
Njemu je svejedno čak i ako žrtvu onesvesti i to uradi.

Na, kraju, iz straha, "pristanite", samo da ne bije.
E sad, da bi to uradiuo mora da skine pantalone.
Tada jedan jak udarac kolenom medju noge.
Svako pada.
Pa, još ako je blizu neka motka. poslužite se njom.
Dok ne dodje policija.
 
Nece uvek biti silovane normalne zene,mislim normalne zene se slabo siluju.

Ako se secas Milice Kostić koju su pokusali da siluju 1974. godine. Ona se bacila sa prozora zgrade,poginula i tako sacuvala svoje dostojanstvo...

Ako neko hoce da siluje zenu nece on da gleda da li jr normalna ili ne....

- - - - - - - - - -

Možda je, za neke žene, fizički i moguće
ali svakako ostavlja psihičke posledice.

PS:
Savet ženskima ako im preti silovanje:
Ne opirite se mnogo, jer čim napada manijak je.
Njemu je svejedno čak i ako žrtvu onesvesti i to uradi.

Na, kraju, iz straha, "pristanite", samo da ne bije.
E sad, da bi to uradiuo mora da skine pantalone.
Tada jedan jak udarac kolenom medju noge.
Svako pada.
Pa, još ako je blizu neka motka. poslužite se njom.
Dok ne dodje policija.

Tako je,ja bih rekla da svaka zena treba da zna makar osnove odbrane u tim situacijama,ako ne zna uvek pomaze to sto si ti reko
 
Možda je, za neke žene, fizički i moguće
ali svakako ostavlja psihičke posledice.

PS:
Savet ženskima ako im preti silovanje:
Ne opirite se mnogo, jer čim napada manijak je.
Njemu je svejedno čak i ako žrtvu onesvesti i to uradi.

Na, kraju, iz straha, "pristanite", samo da ne bije.
E sad, da bi to uradiuo mora da skine pantalone.
Tada jedan jak udarac kolenom medju noge.
Svako pada.
Pa, još ako je blizu neka motka. poslužite se njom.
Dok ne dodje policija.

Konacno !! E ovako odgovaraju pravi muskarci ; svaka cast :klap:
 
Hahaha ostavi se ti moje vatrenosti...
Cak i da ni jedna zena ne ucestvuje ja cu da ucestvujem,jer me uzasno nerviraju ovakva misljenja koja sam cula od pojedinih...mozda ostale zene samo ne zele da se nerviraju i citaju ove gluposti,ali ja uvek zavrsim ono sto zapocnem

Tebe su lose vaspitavali, bukvalno si shvatila da zena moze da radi sta hoce jer drzava stoji iza nje kao stit.
Medjutim, moze li da te zastiti od dobronamernih zena ili tebe same tako vaspitane da se ne povlacis?
Sta mislis koliko zena masta o nepoznatom liku koji ih uzima ne pitajuci? Ako ne znas onda se raspitaj...
Recimo, tvoja podela zena na fine i neke druge je stereotip koji vise ne vazi...
 
Po nekim istrazivanjima 50% zena tokom silovanja dozivi orgazam,a cak neke studije misle da je taj broj dosta veci...
Pa cak govore kako zene ne pricaju (kriju) svoje silovanje zbog tog orgazma koji je dozivala tokom silovanja.
Zbog osecanja krivice (u jednom trenutku uzivala a u jednom nije).
O ovoj se temi se malo prica jer je 'skakljiva'.

Zanima me iskljucivo vase misljenje,ne misljenje iz nekih istrazivanja (ko jos veruje nauci)...

Vase misljenje?

ovo mora da je kao teoriju postavio neki silovatelj
kakvo zadovoljstvo kad si prisiljen na nesto
nema tu zadovoljstva, samo ima ponizenosti i bola
uzasnulo me je kad sam pre neki dan procitala za zakon, mislim da se radilo o indiji, da silovatelj ne odgovara za silovanje ukoliko pristane da se ozeni zrtvom
toliko grozote u toj opciji da se silovanje prasta, samo neka je ozeni
a za zenu kazna sto je bila silovana do kraja zivota
da joj je odgovarao seks sa tom osobom, ne bi se to zvalo silovanje
zamisli da do kraja zivota mora sa siledzijom da ima seks
neopisivo i neshvatljivo zlo, prvo je siluje siledzija, a zatim drustvo
 
Tebe su lose vaspitavali, bukvalno si shvatila da zena moze da radi sta hoce jer drzava stoji iza nje kao stit.
Medjutim, moze li da te zastiti od dobronamernih zena ili tebe same tako vaspitane da se ne povlacis?
Sta mislis koliko zena masta o nepoznatom liku koji ih uzima ne pitajuci? Ako ne znas onda se raspitaj...
Recimo, tvoja podela zena na fine i neke druge je stereotip koji vise ne vazi...

Ako te bas zanima mene niko nije vaspitavao,nije imao ko
Zena ne moze da radi sta hoce i ja to nikad nisam ni rekla
Ne moze mene niko da zastiti osim mene same
Ne znam koliko zena masta o tome...jer me ne zanima,ali po ne znam koj put vise kazem da nisu sve iste
A podela ce uvek da postoji...uvek ce da postoje postene devojke,ako ti takvu nisi upoznao to je tvoja stvar
 
Ako te bas zanima mene niko nije vaspitavao,nije imao ko
Zena ne moze da radi sta hoce i ja to nikad nisam ni rekla
Ne moze mene niko da zastiti osim mene same
Ne znam koliko zena masta o tome...jer me ne zanima,ali po ne znam koj put vise kazem da nisu sve iste
A podela ce uvek da postoji...uvek ce da postoje postene devojke,ako ti takvu nisi upoznao to je tvoja stvar

Kako onda decidno tvrdis da je nesto nemoguce, ako te ne zanimaju druge zene i ako znas da je svako razlicit za sebe?
Vidis, ove zene sa foruma ne ucestvuju, jer znaju da svaka zena nije ista i da su razlike drasticne i da nista nije nemoguce,
takodje ne ucestvuju jer je tema protiv onoga sto zastupaju na forumu, tacnije, cinjenica koja nekim ljudima moze da bude argument protiv
zastite zena kao slabijih.
Drugo, pod postena devojka podrazumevas onu koja ne masta ili ne spava s deckom ili se drzi zacrtanih normi...finoce..
a to apsolitno nije tacno, a samim tim ni tvoji "argumenti" koji kazu...mi fine devojke nemamo prljavih misli...

- - - - - - - - - -

Vatrena devojka ...bez maste...i iskustva..., zanimljivo...
mislis vatrena kao azdaja, bljuje vatru? E, to je moguce,
ali tu onda fali vatra...
 
nisam ni silovao, nit bio silovan

ali mislim da , kad vec ne moze da se odbrani , nakon penetracije ,treba da zamisli da je u dobrovoljnom seksualnom odnosu

i da proba da joj bude manje lose

mislim , vec se desilo , cemu otpor .

stvarno cu svasta da procitam
zenu siluju protiv njene volje jedan, trojica ili petorica..i ona treba da zamislja da je sex dobrovoljan i jos da uziva u tome
ili muskarca siluju i razvaljuuju mu doope i on treba da zamislja kako je to dobrovoljno i lepo a nije homic

da li znate sta znaci silovanje ?


Silovanje je zločin prisiljavanja osobe na seksualni akt sa teškim fizičkim i emocionalnim posledicama. Silovanje je jedan od težih oblika seksualnog nasilja.

Silovanje predstavlja vaginalnu, analnu ili oralnu penetraciju seksualne prirode na telu drugog lica bez njenog, odnosno njegovog pristanka, korišćenjem bilo kog dela tela, odnosno predmeta.

- - - - - - - - - -

Nisam pronasla nikakva istrazivanja na ovu temu.Tema je najaverovatnije otvorena na osnovu twita devojke iz Londona od pre par godina posle cega je zatvorila nalog za javnost.

Tema se zakljucava
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top