Zene dozive orgazam tokom silovanja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
You talking to me? Ako, ako pici samo...

Nego, hteo si da kazes da tema govori o tome da zene vole dominaciju muskarca ili pre, da zene vole dominaciju nad dominantnim muskarcima?

Socioloske i psiholoske okolnosti menjaju nas odnos prema podsvesti sto je sasvim razumljivo, valjda. Tako da fizicka dominacija ostaje u okvirima privatnih odnosa i ne iznosi se na ulicu kao prirodan element.

Drugi red je koma.

- - - - - - - - - -

Ti stvarno mislis da zena moze da dozivi orgazam tokom silovanja???
Glavu dajem da ne moze...opet kazem jedno je da neko voli grubo,da se prepusti muskarcu u svakom smislu a drugo da je neko siluje

Mnoge žene su to i priznale.

https://www.thesun.co.uk/fabulous/5510934/woman-reveals-cheated-boyfriend-man-raped-her/
 
Da proba da uziva???
Pa nije to kao kad detetu das da jede nesto sto ne voli pa mu kazes zamisli da je cokolada...

kakva deca , kakva cokolada

zar nije bolje da prodje sa 3 samara , nego sa 10

zar nije bolje da bude manje povredjena a mozda se pre i zavrsi

neki uzivaju u cinu silovanja , vise nego u odnosu , mozda bi silovatelju pao


pretpostavljam da u takvim slucajevima kontrolisanje svoje reakcije moze biti nemoguce

ali bolje i ona devojka da je silovana ili primenila moju metodu

nego sto je skocila i ubila se .

pa i da je nevina nije resenje , a sumnjam da je bila.
 
kakva deca , kakva cokolada

zar nije bolje da prodje sa 3 samara , nego sa 10

zar nije bolje da bude manje povredjena a mozda se pre i zavrsi

neki uzivaju u cinu silovanja , vise nego u odnosu , mozda bi silovatelju pao


pretpostavljam da u takvim slucajevima kontrolisanje svoje reakcije moze biti nemoguce

ali bolje i ona devojka da je silovana ili primenila moju metodu

nego sto je skocila i ubila se .

pa i da je nevina nije resenje , a sumnjam da je bila.

Dobro recimo da svako ima pravo na svoje misljenje,a sad zamisli da si zena,uzmi za primer da si neka postena koja ne uziva u tome,i sad te neko tebi odvratan dodiruje i natera na odnose da li bi mogao da uzivas???
 
Ok ; posto se sad kao nekako razumemo umesto da nosim suknju ... samo zelim da kazem da silovanje ne podrzavam ni pod tackom razno i zbog toga sam se originalno slozio da ovakvim temama nije ni mesto da se uopste diskutuje o tome jer kakav onda mi primer dajemo deci

"Znas cerko, nek te neki cika siluje ali znaj da ti mozda i bude i lepo jer ces doziveti orgazam "

wtf ?

I dalje se namerno držiš pogrešne percepcije teme.
 
Dobro recimo da svako ima pravo na svoje misljenje,a sad zamisli da si zena,uzmi za primer da si neka postena koja ne uziva u tome,i sad te neko tebi odvratan dodiruje i natera na odnose da li bi mogao da uzivas???

A šta ako te siluje muški striptiz bilder? Da li je agonija jednako bolna?

- - - - - - - - - -

drzim se termina silovanje ...

Pročitaj ceo naslov. Neću se još dugo baviti tvojom ograničenom inteligencijom.
 
A šta ako te siluje muški striptiz bilder? Da li je agonija jednako bolna?

- - - - - - - - - -



Pročitaj ceo naslov. Neću se još dugo baviti tvojom ograničenom inteligencijom.

Da li stvarno mislis da ja zelim da se bavim tvojim misljenjem da u bilo kojem smislu podrzavas silovanje pa da li to bilo neko pateticno istrazivanje ( za koje jos nemamo dokaz iako je par ljudi pitalo za dokaz ) ili ... sta god ?

Ne poznajemo se prijatelju ali .. presao si se ako mislis da cu sa mojom "organicenom inteligencijom" dozvoliti da me ovakva stvar "izvuce iz takta"
 
Da li stvarno mislis da ja zelim da se bavim tvojim misljenjem da u bilo kojem smislu podrzavas silovanje pa da li to bilo neko pateticno istrazivanje ( za koje jos nemamo dokaz iako je par ljudi pitalo za dokaz ) ili ... sta god ?

Ne poznajemo se prijatelju ali .. presao si se ako mislis da cu sa mojom "organicenom inteligencijom" dozvoliti da me ovakva stvar "izvuce iz takta"

Odlično. Poštedi me svog mišljenja, ponovio si ga tri puta. Dosta je bilo...
 
niko ne podrzava silovanje

ali zar nije bolje malo labavije shvatanje

nego da jedna noc upropasti ceo zivot te silovane osobe

ili da se ubije da sacuva cast

sve je to u umu , imamo mnogo primera da nekog godinama siluju , bilo sad sa isilom ,

ima tih svedocenja

pa zivi i dalje , nije smak sveta , prevazisla je to , kako tako
 
Ne kazem ja da treba da se ubije,ali nije ovde tema kako ce to zena da prezivi...

- - - - - - - - - -

Pa ja vidim da učestvuješ u temi, ne znamo kako to da tumačim.
Šta te je navelo da se priključiš? Mm?

Znas sta me je navelo da ucestvujem,to sto sam i sama zena i sto mi je vase razmisljanje da zena uziva u tome toliko ponizavajuce,na neki nacin primitivno,i na svaki nacin JADNO
 
Ne kazem ja da treba da se ubije,ali nije ovde tema kako ce to zena da prezivi...

- - - - - - - - - -



Znas sta me je navelo da ucestvujem,to sto sam i sama zena i sto mi je vase razmisljanje da zena uziva u tome toliko ponizavajuce,na neki nacin primitivno,i na svaki nacin JADNO

Akcenat si prebacila sa konkretnog inicijatora čina na puka mišljenja o nečemu što je već urađeno. I što ne može promeniti ishod čina.
Ženska logika.

Ajd što ovaj mangup puni bez pitanja, već što ti ne plačeš samnom...
 
Jedno je ako se zena lozi na malo grublji sex,a skroz drugo da je neko siluje...
nije

i odgovori čoveku lepo na ovo pitanje,pitam se zašto izbegavaš :hahaha:
A šta ako te siluje muški striptiz bilder? Da li je agonija jednako bolna?
dakle,problem nije u samom to činu,što te je neko uzeo protiv volje i tretirao kao objekat,nego što te je neko uzeo protiv volje i tretirao kao objekat A NIJE TI PRIVLAČAN,''odvratan'' ti je,ko što si rekla

jao kakva glupost,kad počnu ovi debilni psiholozi da serru kao,uf što li je to uradila hmm zašto se smuvala sa likom koji je ''silovo'' hmm nije kao da je preočigledno..ček da razmislimo malo i kenjamo i prodamo neke fore maloumnicima :think: a da,zato što je..tela da..ovaj..da zapravo..u suštini..ovaj..da uspostavi kontrolu..da da..to ima smisla..
ne nego joj se to jebeno svidja,loži je to a i vrv mrzi sebe i to je to,šta filozofirate bzv
 
nije

i odgovori čoveku lepo na ovo pitanje,pitam se zašto izbegavaš :hahaha:
dakle,problem nije u samom to činu,što te je neko uzeo protiv volje i tretirao kao objekat,nego što te je neko uzeo protiv volje i tretirao kao objekat A NIJE TI PRIVLAČAN,''odvratan'' ti je,ko što si rekla

jao kakva glupost,kad počnu ovi debilni psiholozi da serru kao,uf što li je to uradila hmm zašto se smuvala sa likom koji je ''silovo'' hmm nije kao da je preočigledno..ček da razmislimo malo i kenjamo i prodamo neke fore maloumnicima :think: a da,zato što je..tela da..ovaj..da zapravo..u suštini..ovaj..da uspostavi kontrolu..da da..to ima smisla..
ne nego joj se to jebeno svidja,loži je to a i vrv mrzi sebe i to je to,šta filozofirate bzv

Ispada da je iskaz žene beskorisan... Kamo sreće da je tako i kod lažnih optužbi za silovanje.
 
nije

i odgovori čoveku lepo na ovo pitanje,pitam se zašto izbegavaš :hahaha:
dakle,problem nije u samom to činu,što te je neko uzeo protiv volje i tretirao kao objekat,nego što te je neko uzeo protiv volje i tretirao kao objekat A NIJE TI PRIVLAČAN,''odvratan'' ti je,ko što si rekla

jao kakva glupost,kad počnu ovi debilni psiholozi da serru kao,uf što li je to uradila hmm zašto se smuvala sa likom koji je ''silovo'' hmm nije kao da je preočigledno..ček da razmislimo malo i kenjamo i prodamo neke fore maloumnicima :think: a da,zato što je..tela da..ovaj..da zapravo..u suštini..ovaj..da uspostavi kontrolu..da da..to ima smisla..
ne nego joj se to jebeno svidja,loži je to a i vrv mrzi sebe i to je to,šta filozofirate bzv

Da jeste razlicit grub sex i silovanje,jedno je svojevoljno drugo skroz suprotno,lepo sam ja odgovorila na temu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top