Novogodisnja rasveta

Kad su beše skinuli ovu prošlu, u aprilu? Što se uopšte muče sa skidanjem, nek stoji sve vreme.

- - - - - - - - - -

Procitala sam danas ovu vest i bilo mi je smesno.:lol:.hej u septembru mesecu postvljaju novogodisnju rasvetu ..:dash:
pa posle se pitaju zasto kruze price o njihovim poslovima i dilovima i koliko je ko dobar u svemu tome

Nema to veze s tim kad postavljaju rasvetu. Priče kruže jer jedna te ista firma godinama jedina pobeđuje na javnoj nabavci i naravno biva preplaćena.
 
Јао, БеогрАђани, баш вам завИдим :lol:

Чула сам на тв-у, само што нисам пала са столица од смеха, па то се овај нови градоначелник такмичи са Малим :rotf:
 
sad vidis kako je onima u australiji..mukice :lol:

Могу ти рећи да је фантастично необичан осећај. 31.12 сам био на Бонди плажи у Сиднеју. Сви у купаћим а на главама црвене деда мраз капице.

Пар сати касније новогодишња ноћ на журци крај базена на крову куће са погледом на мост Харбур, опера хаус и феноменалан ватромет. .. наравно у бермудама и са доста алкохола.
 
Procitala sam danas ovu vest i bilo mi je smesno.:lol:.hej u septembru mesecu postvljaju novogodisnju rasvetu ..:dash:
pa posle se pitaju zasto kruze price o njihovim poslovima i dilovima i koliko je ko dobar u svemu tome

[/QUOTE]

Погледај два реда изнад.

- - - - - - - - - -

Јао, БеогрАђани, баш вам завИдим :lol:

Чула сам на тв-у, само што нисам пала са столица од смеха, па то се овај нови градоначелник такмичи са Малим :rotf:

Свако ко докаже да без помоћи може да се сети имена и лика новог градоначелника, добије од мене честитку.
 
http://www.rts.rs/page/magazine/ci/...ajvrednija-lokomotiva-zeleznickog-muzeja.html
Како је исечена највреднија локомотива Железничког музеја
Куплераји за шеика, нема проблема!

- - - - - - - - - -



Погледај два реда изнад.

- - - - - - - - - -



Свако ко докаже да без помоћи може да се сети имена и лика новог градоначелника, добије од мене честитку.

Радојичић, Радичевић, нешто тако, за лик много питаш, брате :zcepanje:
 
Радојичић, Радичевић, нешто тако, за лик много питаш, брате :zcepanje:

Таман толико има утицаја, колико му знаш име - нимало.
За дивно чудо, био је први на листи Вођине листе за Београд.
Вођини прелетачи праве хаос... а да никога није брига што су прелетачи. Ваљда чекају да се стање обрне, па да их и други искористе. Код нас су ти са много путера на глави најупотребљивија врста.
 
Таман толико има утицаја, колико му знаш име - нимало.
За дивно чудо, био је први на листи Вођине листе за Београд.

Икебане су врло пожељна декорација, замајавају ти поглед док онај у позадини нешто брља.
 
Могу ти рећи да је фантастично необичан осећај. 31.12 сам био на Бонди плажи у Сиднеју. Сви у купаћим а на главама црвене деда мраз капице.

Пар сати касније новогодишња ноћ на журци крај базена на крову куће са погледом на мост Харбур, опера хаус и феноменалан ватромет. .. наравно у бермудама и са доста алкохола.

al si ti video sveta svaka čast, kako li stižeš :lol:
 
Могу ти рећи да је фантастично необичан осећај. 31.12 сам био на Бонди плажи у Сиднеју. Сви у купаћим а на главама црвене деда мраз капице.

Пар сати касније новогодишња ноћ на журци крај базена на крову куће са погледом на мост Харбур, опера хаус и феноменалан ватромет. .. наравно у бермудама и са доста алкохола.

Nemoj da nam pravis merak....nova godina na plazi , nije nego..:lol:
a kako mislis da se Deda Mraz u punoj ratnoj opremi sa sankama i irvasima setka po pesku i + 40 stepni
.....i bez one novogodisnje jelke u Knezu od 80.000 i kusur evra. stvarno ne ide.. :mrgreen:

352202_santa_2560x1600_www.GdeFon.ru_.jpg
 

Back
Top