Da li je u redu ulaziti u kuce gde su udate ili ozenjene osobe same?

DavidB92

Primećen član
Banovan
Poruka
791
Ja imam naviku da ne ulazim u kucu kod udatih zena kad su same...

Nekoliko puta kad odem do kuce kod mojih drugova da im nesto dam ili kazem izadju njihove zene i ono pitam je li mi drug kuci,one kazu nije kuci i uvek me ponude da udjem u kucu a ja uvek odbijem sa nekim izgovorom 'imam posla,zurim'.Takodje bude mi neprijatno,znao sam nekoliko puta da se vratim po velikoj kisi...
Mislim da nije u redu da zena/muskarac ulaze u kucu kod udatih/ozenjenih osoba dok su te osobe same kuci.

Sta vi kazete na ovo?
 
Ja imam naviku da ne ulazim u kucu kod udatih zena kad su same...

Nekoliko puta kad odem do kuce kod mojih drugova da im nesto dam ili kazem izadju njihove zene i ono pitam je li mi drug kuci,one kazu nije kuci i uvek me ponude da udjem u kucu a ja uvek odbijem sa nekim izgovorom 'imam posla,zurim'.Takodje bude mi neprijatno,znao sam nekoliko puta da se vratim po velikoj kisi...
Mislim da nije u redu da zena/muskarac ulaze u kucu kod udatih/ozenjenih osoba dok su te osobe same kuci.

Sta vi kazete na ovo?

Mislim da je tvoj stav staromodan ali ako tebi tako odgovara onda je OK.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Ja imam naviku da ne ulazim u kucu kod udatih zena kad su same...

Nekoliko puta kad odem do kuce kod mojih drugova da im nesto dam ili kazem izadju njihove zene i ono pitam je li mi drug kuci,one kazu nije kuci i uvek me ponude da udjem u kucu a ja uvek odbijem sa nekim izgovorom 'imam posla,zurim'.Takodje bude mi neprijatno,znao sam nekoliko puta da se vratim po velikoj kisi...
Mislim da nije u redu da zena/muskarac ulaze u kucu kod udatih/ozenjenih osoba dok su te osobe same kuci.

Sta vi kazete na ovo?

pa kazem da ce neki psihijatar para da se namlati od tebe
 
Mislim da je tvoj stav staromodan ali ako tebi tako odgovara onda je OK.

Jesam staromodan i takodje sam veliki patriota,meni to odgovara...Ti si mislila nekako da me uvredis?
To si neki tip devojke sto voli da se povalci po splavovima do jutra? A jesi verovatno,vidi se po avataru.
 
Poslednja izmena:
  • Zapanjen
Reactions: DUH
treba izbegavati

zasto da drug ima i zrnce sumnje, nije u redu izgubiti druga zbog nista

ja pozovem telefonom pre polaska , dal je kuci .

Ja ne sumljam u sebe,ali ipak mi je glupo,sta ja sa njom da pricam?
Primetio sam da me od druga zena prati ocima non stop,kad sam rekao drugu on se naljutio na mene...
Zene su danas veona nekulturne(verovatno je tako i sa muskarcima).Meni kad pridje neka devojka pokusam da joj dam do znanja da imam zenu (i ako nemam) ili odbijem ali ona nastavi i ja kad joj odgovorim drsko (a znam veona drsko da odgovorim) ona mi kaze sam stoka...

Ja radim u jednoj firmi gde polovina udatih zena kad dodje na razgovor za posao ne nosi burmu (verovatno skine),a zasto to rade ja ne znam
 
pa kazem da ce neki psihijatar para da se namlati od tebe

Verovatno si se nasla u ovom tekstu...

- - - - - - - - - -

Nude te kurtoazno, znaju red što je za pohvalu, a i nemaju debile od muževa koji će da ljubomorišu što je takođe pohvalno.

I treba da se vraćaš po kiši kad ni sam sebi ne veruješ.

Ja verujem sebi ali ne verujem drugima...

- - - - - - - - - -

Sta ce selo da kaze...:roll:

Ponoviću. Da sam ikad brinuo šta će reći selo, prvo bih kupio dobar traktor.
 
Ja imam naviku da ne ulazim u kucu kod udatih zena kad su same...

Nekoliko puta kad odem do kuce kod mojih drugova da im nesto dam ili kazem izadju njihove zene i ono pitam je li mi drug kuci,one kazu nije kuci i uvek me ponude da udjem u kucu a ja uvek odbijem sa nekim izgovorom 'imam posla,zurim'.Takodje bude mi neprijatno,znao sam nekoliko puta da se vratim po velikoj kisi...
Mislim da nije u redu da zena/muskarac ulaze u kucu kod udatih/ozenjenih osoba dok su te osobe same kuci.

Sta vi kazete na ovo?

Pa kad sam bila udata mom muzu je bilo u redu da mi dodje neki prijatelj,pogotovo dok sam bila trudna jer je znao da mi drustvo dobro dodje dok on ne dodje sa posla,cak se desavalo da i on sam posalje avog druga da me obidje na kratko,ali iako smo imali poverenje kako ja u njega tako i on u mene nisam smatrala da je u redu da mi neko dolazi u vecernjim satima pogotovo kad sam sama jer sta znam kako ce moj muz to da shvati
Sad je vec malo drugacije kad zivim sama
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Uh .. veoma skakljiva tema - svako ima svoje misljenje povodom toga ; mislim da ko god da je iole patrijahalan i ko me postuje kao prijatelja, nece ni pomisljati da dodje kod mene kuci ako ja nisam tu zato sto bi i ja to isto tako uradio ; jeste ... to je mozda "staromodnost" ali je to isto tako za mene jedna vrsta "brakovnog bontona" gde ne dolikuje jednoj osobi koja je u braku da "svrlja po selu" i da odlazi u tudje dvoriste.
 
Jesam staromodan i takodje sam veliki patriota,meni to odgovara...Ti si mislila nekako da me uvredis?
To si neki tip devojke sto voli da se povalci po splavovima do jutra? A jesi verovatno,vidi se po avataru.
kako te nije sramota da vređaš
u tvom mozgu postoje samo krajnosti i to mi je razumljivo jer si verovatno raso u nekim strnjikama na kraju sveta gde te civilizacija nije ni okrznula
nosi li tvoja žena burku kad izađe iz kuće?
za svaki slučaj možda će neki muškarac da je poiebe u prolazu
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Uh .. veoma skakljiva tema - svako ima svoje misljenje povodom toga ; mislim da ko god da je iole patrijahalan i ko me postuje kao prijatelja, nece ni pomisljati da dodje kod mene kuci ako ja nisam tu zato sto bi i ja to isto tako uradio ; jeste ... to je mozda "staromodnost" ali je to isto tako za mene jedna vrsta "brakovnog bontona" gde ne dolikuje jednoj osobi koja je u braku da "svrlja po selu" i da odlazi u tudje dvoriste.

Ljudima je sve staromodno,samo nije ono sto radi Kim Kardašijan...
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
kako te nije sramota da vređaš
u tvom mozgu postoje samo krajnosti i to mi je razumljivo jer si verovatno raso u nekim strnjikama na kraju sveta gde te civilizacija nije ni okrznula
nosi li tvoja žena burku kad izađe iz kuće?
za svaki slučaj možda će neki muškarac da je poiebe u prolazu

Ja nikoga ne vredjam ljudi se danas ponese kad im kazem da su ljudi nocnog zivota,sad koliko je to normalno ne znam.
Ja smatram da ljudi koji piju alkohol da su malo zatupili,jer inace ne piju alkohol zbog sebe (jer se njima dopada) nego zbog drustva...A inace nije lepo zbog mladjih generacija.
Jer znam kako to ide napijes se i posle te drugovi tapsu po ramenu i sa recima 'bravo kralju,jesi se napijo legendo' a sutradan govore 'koji si ti kralj povraco si na sebe i spavao si u nekom kanalu'...
A inace nije dobro za zdravlje,posle kad se razbolis nemoj da se tvoja porodica ljuti na doktore jer ti nisu spasili zivot.
Jer ti nisi mislio/la na sebe i na svoju porodicu...
Odrasto sam u gradu i lepo sam vaspitan...
Nije nosila burku,a da je nosila sta ima veze...

Ja mislim da si se ti pronasla u tekstu a inace sta tebe briga sto ja vredjam...
 

Back
Top