Da li je u redu ulaziti u kuce gde su udate ili ozenjene osobe same?

pa znas kako, zena se cuva od prijatelja a drzava od neprijatelja, a bogami gledajuci Lazu Kostica i Lenku ni kumovima nije vjerovati :roll:

- - - - - - - - - -

A cini mise da se ovdje neki hvalio da se zaljubio u rodjenu rodjaku

da ti pra vo kazem nisam pametna :neutral:

Ma lako se cuvati od drugih, kako od sebe....

- - - - - - - - - -

Recimo, zena ti radi, ali da ne bi razmisljala gde si ili pokazala da je ljubomorna,

delegira drugarice, kojima veruje kao sebi, da te cuvaju...dan noc ili bese obrnuto...

- - - - - - - - - -

A i te rodjake...ti bi ih uvredila da je ne pipnes za sisu, kada ti je slucajno izbaci pod nos?
 
Ma lako se cuvati od drugih, kako od sebe....

- - - - - - - - - -

Recimo, zena ti radi, ali da ne bi razmisljala gde si ili pokazala da je ljubomorna,

delegira drugarice, kojima veruje kao sebi, da te cuvaju...dan noc ili bese obrnuto...

- - - - - - - - - -

A i te rodjake...ti bi ih uvredila da je ne pipnes za sisu, kada ti je slucajno izbaci pod nos?

ja nemam drugarice a i ne pipam zene za sise :rtfm:

plus si skrenuo sa onoga sta sam ja pricala
 
pa znas kako, zena se cuva od prijatelja a drzava od neprijatelja, a bogami gledajuci Lazu Kostica i Lenku ni kumovima nije vjerovati :roll:

- - - - - - - - - -

A cini mise da se ovdje neki hvalio da se zaljubio u rodjenu rodjaku

da ti pra vo kazem nisam pametna :neutral:

Ako je do cuvanja, covek se sam cuva od samog sebe a ja i dalje ne mogu da shvatim
da ne treba sama da idem kod prijatelja ..ili da mi prijatelj dodje u kucu kada sam sama
 
Poslednja izmena:
Nmg da verujem :eek:
@DavidB92 Ti se ne zaiebavaš?
NMG da verujem...Što uvredi devojku?! Msm, nije UVREDA ako neko izlazi na splavove, ali da joj kažeš da "se povlači po splavovima" i još da zaključiš da "se vidi po avataru" ...
A onaj post o analizi hrane i o alkoholu stvarno je trolovanje...

Jesam staromodan i takodje sam veliki patriota,meni to odgovara...Ti si mislila nekako da me uvredis?
To si neki tip devojke sto voli da se povalci po splavovima do jutra? A jesi verovatno,vidi se po avataru.

I Ovo je tebi tema koju smatraš "uspešnom"?! Gde "svi imaju različito mišljenje i jedna od retkih tema gde se normalno i kulturno priča"?
Izvini, ali nemoj ono molim te više ništa da mi "preporucuješ" :rotf:
 

Back
Top