Prevara

Da, vazi i to o cemu ti govoris. Takvi su bili iste prirode i pre braka, a brak ih be menja mnogo.
I ako neko ne uvidi sa kim ima posla jospre braka, uvidi kad tad i taj brak treba okoncati.

Ja govorim o braku gde strana koja vara nije donzuanovski tip, sasvim prosecan covek, posvecen porodici, poslu...
Sta se desi pa taj covek proradi tek u braku?
 
I kada shvatim gde sam pogresio mozda joj posaljem i jedan buket ruza :zaljubljena: Uz jedno veliko "izvini"

Kako da ne :flert:


Sta kao prevarim te i uperim prstom u tebe "ti si kriva!!!" Manipulativni klishe!

Takvo ocajnicko hvatanje za slamku preispitivanje sebe u fazonu "ja sam kriv/a" ili "gde sam to pogresio/la" nikako ne podrzavam to je klasicno autodegradiranje licnosti i moze te samo psihicki zakopati jos vise i napraviti jos vecom budalom, ako zaista zelite da sa nekim porazgovarate o tome neka to bude neki vas iskren prijatelj (pod uslovom da se ne lozi na vas) eventualno rodjak i niko drugi.

Ja sam gotovo siguran da nema potrebe ni traziti objasnjenje, jer ako si prevaren/prevarena u vezi zar zaista ocekujes da ces i nakon toga dobiti iskren odgovor, to ce najcesce biti neki levi izgovor.
 
I kada shvatim gde sam pogresio mozda joj posaljem i jedan buket ruza :zaljubljena: Uz jedno veliko "izvini"

Kako da ne :flert:


Sta kao prevarim te i uperim prstom u tebe "ti si kriva!!!" Manipulativni klishe!

Takvo ocajnicko hvatanje za slamku preispitivanje sebe u fazonu "ja sam kriv/a" ili "gde sam to pogresio/la" nikako ne podrzavam to je klasicno autodegradiranje licnosti i moze te samo psihicki zakopati jos vise i napraviti jos vecom budalom, ako zaista zelite da sa nekim porazgovarate o tome neka to bude neki vas iskren prijatelj (pod uslovom da se ne lozi na vas) eventualno rodjak i niko drugi.

Ja sam gotovo siguran da nema potrebe ni traziti objasnjenje, jer ako si prevaren/prevarena u vezi zar zaista ocekujes da ces i nakon toga dobiti iskren odgovor, to ce najcesce biti neki levi izgovor.

Tako je
 
Ne kazem da treba prastati, zavisi koliko nam je jaka sujeta, ego...
Ali iz takvog iskustva se moze dosta nauciti.
Narod kaze da su muskarci mnogo bolji sa drugom zenom. Zasto? Zato sto su iz prvog braka naucili gde su gresili i te greske ne ponavljaju sa drugom zenom. :D
 
Da, vazi i to o cemu ti govoris. Takvi su bili iste prirode i pre braka, a brak ih be menja mnogo.
I ako neko ne uvidi sa kim ima posla jospre braka, uvidi kad tad i taj brak treba okoncati.

Ja govorim o braku gde strana koja vara nije donzuanovski tip, sasvim prosecan covek, posvecen porodici, poslu...
Sta se desi pa taj covek proradi tek u braku?

Desi se zivot. Svako bar nekad poludi,
Bar je tako kod nas u pancevu:rumenko:
 
Samo ako se udala za dete s posebnim potrebama, mora da pazi, sta ce da mu dozvoli.
mora da pazi naravno ,posebne potrebe su da zena kuva,da se ne ugoji,da vodi racuna o sebi i njemu,da cuti i pusi,ne zvoca,i naravno dozvoli da nadje mladju jer ona ne moze ispratiti njegov tempo,e tako
Znači, tome treba da se posveti žena?
neće da bude

tačno, jedan od razloga

definiši: dobra žena


hm...ima, ali ta pitanja treba da se reše pre a ne posle da se pita neko
Kako da ja npr znam da njemu nešto fali ako mi ne kaže ili pokaže?

Samo ako ona to dozvoli,od nje zavisi da li to dopusta ili ne

ma idi bre kako ste samosvesne
 
mora da pazi naravno ,posebne potrebe su da zena kuva,da se ne ugoji,da vodi racuna o sebi i njemu,da cuti i pusi,ne zvoca,i naravno dozvoli da nadje mladju jer ona ne moze ispratiti njegov tempo,e tako


ma idi bre kako ste samosvesne

ma ajde...:klap: tek sad video?:mrgreen:

tema: ništa lepše nego kraj pored nekoga možeš biti baš to što jesi, dok istovremeno poštuješ to što ta osoba jeste
oslobađajuće je
probaj...
 
Zanima me vase misljenje,da li biste mogli da prevarite devojku/decka ili muza/zenu i da li bi bili u stanju da oprostite prevaru osobi sa kojom ste u vezi/braku,ako ne bi mogli zasto,i ako bi mogli zasto i u kojoj situaciju,i naravno ako neko ima iskustvo ovog tipa neka ga podeli sa ostalima

Sve je to za ljude :whistling:

- - - - - - - - - -

Bas me zanima kako bi onda izgledala tvoja veza sa nekom devojkom koja je isto tako faca i koja bi mogla da te prevari ali ti prevaru ne ni dozvolila:think:

:hahaha::zcepanje:
 
Jel se racuna kao prevara ukoliko devojka se muva sa mojim bratom? ili se racuna kao bolest?

- - - - - - - - - -

Cisto da objasnim,taj brat mi je caletove strane, cale kojeg sam jednom u zivotu upoznao, a brat zivi sa njim, prvenstveni razlog njenog kontakta sa njim je bio iz razloga da nas spoji jer nisakim sa te strane ne pricam, on i ne zna za mene... da bi posle toga zbog slicnosti ili cega vec preraslo u dopisivanje do te mere kada nije bilo nazad i onda je prekinula kada je shvatila sta je uradila i obratila se psihijatru. jel se to racuna kao prevara?
 
Jel se racuna kao prevara ukoliko devojka se muva sa mojim bratom? ili se racuna kao bolest?

- - - - - - - - - -

Cisto da objasnim,taj brat mi je caletove strane, cale kojeg sam jednom u zivotu upoznao, a brat zivi sa njim, prvenstveni razlog njenog kontakta sa njim je bio iz razloga da nas spoji jer nisakim sa te strane ne pricam, on i ne zna za mene... da bi posle toga zbog slicnosti ili cega vec preraslo u dopisivanje do te mere kada nije bilo nazad i onda je prekinula kada je shvatila sta je uradila i obratila se psihijatru. jel se to racuna kao prevara?

Jeste malo cudno. :neutral::eek:

- - - - - - - - - -

Dobro, a zamislite da dozivite brodolom... I nadjete se na ostrvu sami sa nekom osobom suprotnog pola... I prolaze dani i nedelje... ;) Znate na sta misli... :lol:
 

Back
Top