Šta trenutno čitate ?

titulka.php
.....;):)
 
@Suljo

Ines iz moje osnovne je najružnija devojka koju sam ja ikada video i kao školski drugar poznavao (čisto da i ovo bude negde zapisano). Ajd u osnovnoj je imala kratku kosu i bila plava, ali na fakultetu, ja nešto ružnije od nje nisam video :)

@Tema

Čitam neku knjigu o Miloševiću iz moje kategorije "bačeni novci " Što više čitam knjigu, sve mi je interesatnija, i iako je gadovski pisana (pisac mrzi Miloševića i Miru iz dna duše), na kraju ću je prebaciti u kategoriju "normalnih knjiga", i možda je jednog dana budem čitao ponovo
 
Poslednja izmena:
Neku knjigu intervjua Generala Nebojše Pavkovića. Oduševljen sam, barem početkom. Knjiga je vizuelno kvalitetna (tvrde korice, masan papir, više stotina slika) a i sadržinski je mnogo više od očekivanog. Ne smem ni da kažem koliko sam je malo platio na pijaci na Novom Beogradu
 
Poslednja izmena:
Čedomir Antić Istorija Republike Srpske.

Koliko poštujem Antića zbog onog što govori na tv-u, toliko su mu knjige dosadne. Probaću još danas da prelistavam, da probam da se "uhvatim " za nešto što će mi privući pažnju, a ako ne, prelazim na Kraljevića Marka :hahaha:
 
Dušan Mihajlović Povlenske magle i vidici. Mala anegdota:

Kad sam kupovao ovu knjigu (polovnu) prodavac koji nije imao pojma šta prodaje me je gledao čudno "Gle ovu ..... šta kupuje, još traži drugi deo " . Mislio je da kupujem knjigu o maglama, a ne ustvari memoare bivšeg ministra policije
 
Никол Краус - Историја љубави

Искрен да будем, први пут када сам држао ову књигу у рукама, био сам уплашен. Бојао сам се онога што ћу затећи на њеним страницама - нападних реченица испуњених некаквим малограђанским наклапањима о љубави и идеализовањем романсе до таквих граница да је то заправо некаква психопатолошка појава. Међутим, преварио сам се. Увидео сам да је књига концептуално савршено скројена, да не приступа претенциозно појму љубави између двоје људи, да су реченице лагане и питке а да је прича сасвим фино скројена. Фантастична, збиља феноменална књига, идеална за испуњавање топлином душе у хладним зимским вечерима.
 

Back
Top