Liga Nacija

Pre neko vece ucio ja do kasno u noc i onako sav umoran legnem u krevet i pustim Sport klub da me uspava kad ono igra Bosna i prenosi neki njihov komentator i kaze za Dzeka imamo napadaca KAKVOG NEMA EVROPA hahahahahahahahaha :hahaha: :hahaha:
 
Pre neko vece ucio ja do kasno u noc i onako sav umoran legnem u krevet i pustim Sport klub da me uspava kad ono igra Bosna i prenosi neki njihov komentator i kaze za Dzeka imamo napadaca KAKVOG NEMA EVROPA hahahahahahahahaha :hahaha: :hahaha:

Nije to nista, ima negde na yt, jedan se njihov komentator toliko uziveo da sam pomislio da ce da umre. Valjda pred svetsko ili evropsko prventsvo, nisam siguran. Glas kao da ga dave... Aca je mala maca za ovoga.

- - - - - - - - - -

o ovome sam pricao
 
kroasani ocekivano u b grupu ko najgori u a ligi, tako da je moguc dogodine super klasiko protiv nas :D

zasluzena pobeda engleza i ako nisu od starta igrali rasford dele ali i sanco... kad je sautgejt konacno dosao sebi i ubacio pomenutu trojicu stvar je zavrsena...

kockasti cak nece biti ni nosioci u kvalifikacijama za euro vec ce biti u drugom sesiru...


ponovo su pokusali tipicno ziheraski, braneci se tvrdo bunkeraski a potom iz kontri da nesto ucackaju sto su i uspeli kada su tri igraca engleske stojali staticno u kaznenom gledajuci kako se kramaric danima namesta na sut...

ipak to im nije bilo dovoljno da se opet negde provuku, jer posle onog debakla od 6-0 ne zasluzuju da budu prvi, poslednje mesto u grupi je redosled koji su i zasluzili prikazanim...

pedala u b ligu pa se vidimo dogodine ispuvani baloncici...

plus sto modric ide u penzionere, pa ce to biti i druga prica...

bitno da su ispali, bagra proustaska
 
Neverovatno dosadno takmicenje,vecina utakmica na nivou prijateljskih utakmica kao da gledas jsl,reprezentacije uglavnom ne zainteresovane za bilo kakvo nadmetanje....
Bas me zanima statistika ali mislim da se dobra vecina utakmica zavrsila sa maksimalno 2 gola...

Pa to i jeste bio cilj - da se ukinu klasicne prijateljske i zameni "prijateljskim" u formi nekog takmicenja. Nije lose ovo. Smatram da se ovde ima vise motiva nego na prijateljskim. Pogotovo kada je reprezentacija Srbije u pitanju.
 
Ovo je odlicna sansa da se izbori plasman na EP jer cisto sumnjam da bi u regularnim kvalifikacijama to uspeli.....e sad problem je sto smo se plasirali u ligu B pa ce sledeci put sve ovo biti mnogo teze....
 
566239


566240
 
Totalno nebitna stvar ali je dobro za Srbiju posto sada mozemo biti i treci i da prodjemo (barem koliko sam ja shvatio poentu ovog takmicenja)
To sad znači da Portugal igra utakmice u kvalifikacijama kao prijateljske a ostali u grupi se takmiče. Iskomplikovali su sa ovom Ligom Nacija al dobro, pored Litvanije i Luksemburga treba biti treći, mada ne bih ja potcenio Luksemburg, još će nam oni biti glavni konkurenti pored Ukrajine sudeći po rezultatima. :mrgreen:
 
To sad znači da Portugal igra utakmice u kvalifikacijama kao prijateljske a ostali u grupi se takmiče. Iskomplikovali su sa ovom Ligom Nacija al dobro, pored Litvanije i Luksemburga treba biti treći, mada ne bih ja potcenio Luksemburg, još će nam oni biti glavni konkurenti pored Ukrajine sudeći po rezlutatima. :mrgreen:
Izgleda
 

Back
Top