Paltalk - Druzenje,Pricanje, Gledanje uz muizku...

Violeta_21

Početnik
Poruka
5
Paltalk je program za komunikaciju na internetu , koji omogucuje textualne , audio i video komunikacije.

Vrlo je jednostavan za instalaciju i koriscenje. Prvi korak koji treba da uradite je Downlood Paltlka >>> http://download.paltalk.com/download/0.x/pal_install.exe

Posle instalacije Paltaka prvo sto treba da uradite je da napravite Nickname koje zelite koristiti prilikom boravka na Paltalku.

Kako se pravi Nickname? I to je veoma jednostavo! Ovde mozete videti kako to izgleda >>>

10lu1.jpg


Znaci, kada smo napravili Nickname, idemo na sledeci korak, a to je ulazak u sobu Samo Sloga Srbina Spasava...

Kako nas pronaci na Paltalku i kako doci do nas ?

Ulaskom na Paltalk otvara se prozor gde se nalaze glavne opcije za koriscenje Palalka. Prvo idemo na opciju Rooms ( slika 1 ) , a zatim na By Language: Europe ( slika 2 ) i onda dolazimo do izbora soba gde se normalno nalazi i Samo Sloga Srbina Spasava ( slika 3 ). Kliknete na ime sobe i automatski se nadjete u Samo Sloga Srbina Spasava 4 ) najbolja muzicka soba na paltalku

Kako to izgleda
32wa.jpg


Kako izgleda nasa soba...
44jg.jpg


Gde da skinem program?
http://download.paltalk.com/download/0.x/pal_install.exe
 
Ja sam imao instaliran Paltalk, ali sam ga vrlo brzo izbacio iz upotrebe jer sobe koje se nalaze na Paltalku su ispod svakog nivoa, tipa Grand Šou sa Pinka.
A pored toga, tu je i raspravka o politici gde te odmah dočekuju sa psovanjem majke i ostale mnogobrojne rodbine.
Mislim, Viki lepo si se potrudila sa ovim uputstvom. Svaka čast. :) Možda je sad bolje, ali neka hvala.
Ima mnooooogo, mnoooooogo pametnijih stvari na netu.
 
FLUID:
Ja sam imao instaliran Paltalk, ali sam ga vrlo brzo izbacio iz upotrebe jer sobe koje se nalaze na Paltalku su ispod svakog nivoa, tipa Grand Šou sa Pinka.
A pored toga, tu je i raspravka o politici gde te odmah dočekuju sa psovanjem majke i ostale mnogobrojne rodbine.
Mislim, Viki lepo si se potrudila sa ovim uputstvom. Svaka čast. :) Možda je sad bolje, ali neka hvala.
Ima mnooooogo, mnoooooogo pametnijih stvari na netu.


Pa da,potrudila se,ne samo da uradi to kao neko uputstvo nego da ga okaci svuda gde stigne.Svi postovi su joj isti kao i ovaj ovde.Sta reci?To je samo reklama prijatelju.
I slazem se s tobom da ima mnogo pametnijih svari na netu.
 
FLUID:
Ja sam imao instaliran Paltalk, ali sam ga vrlo brzo izbacio iz upotrebe jer sobe koje se nalaze na Paltalku su ispod svakog nivoa, tipa Grand Šou sa Pinka.
A pored toga, tu je i raspravka o politici gde te odmah dočekuju sa psovanjem majke i ostale mnogobrojne rodbine.
Mislim, Viki lepo si se potrudila sa ovim uputstvom. Svaka čast. :) Možda je sad bolje, ali neka hvala.
Ima mnooooogo, mnoooooogo pametnijih stvari na netu.
Potpuno se slazem. I ja sam ga imao i prvo zestoko me nerviralo sto cim izadje nova verzija mora da se downloaduje jer nece da radi sa starom, onda reklame koje izleze kad ne uplatis lovu, muzika koja je grooozna (100 puta bolja u inostranim grupama) i uzasno puno svađa i prepirki. Jedino nije loš jer olakšava korišćenje mikrofona i video signala ali za to se mogu koristiti i msn ili icq.
 

Back
Top