Penzionerka ubila investitora...? Baba sama protiv građevinske mafije?

Poruka
24.413
Eto...ni kvazi drzava, ni policija, ni sud...već je morala PENZIONERKA da udari na netaknutu gradjevinsku mafiju...:think:


INVESTITORA UBILA ŽENA SA KOJOM JE BIO U SPORU "Otišao je jutros na posao veseo kao i uvek, plašim se da je ona ubica"
https://www.blic.rs/vesti/hronika/i...otisao-je-jutros-na-posao-veseo-kao-i/23zmhly


Ubijen muškarac na Zvezdari, uhapšena žena VIDEO/FOTO
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=09&dd=02&nav_category=16&nav_id=1438561


Zvezdara inace cela izgradjena poslednjih 2-3 decenije od narko prljavog pa kroz nekretnine opranog novca....

Tako da...žao mi ove babe....sigurno nije više mogla da trpi ucene i pritiske narko-gradjevinske mafije...koja je netaknuta...jer drzave nema...tj drzava je postala deo mafije...


:rtfm:
 
Добро, нека се спреме извршитељи...

Какав инвеститор из Јагодине, јадничак је био нечији пијун у игри званој "прање новца кроз некретнине".
Јавна тајна је да је један од најинтересантнијих потеза, блок испред машинског факултета откупио Шарић, преко грчких и израелских фиктивних фирми.

Госпоџа ће на робију (ако се докаже да је пуцала) и ето ње напоље после 5-7 година.
Кад раја схвати да нема смртне казне а држава даје три оброка дневно, биће феште...
 
...

IZAŠLA NA ULICU, IZVADILA PIŠTOLJ I PUCALA: Evo zašto je penzionerka ubila investitora u Bulevaru! Policija je UHAPSILA DOK JE SPAVALA!
https://www.kurir.rs/crna-hronika/3...-bulevaru-policija-je-uhapsila-dok-je-spavala

Zorana Trifunovića (58) upucala je sa dva hica iz pištolja Stojanka Stojanović (70), sa kojom se sporio oko zajedničkog zemljišta na Zvezdari gde je hteo da gradi zgradu


Stojanka majka knežpoljka...



A pazi ovaj deo:

Telo ubijenog muškarca, koji je navodno bio građevinski investitor, pronađeno je na Ulici Vučićev prolaz:eek::think:


Elem...jedan investitor manje...

...
 
Poslednja izmena:
Ruka joj se pozlatila.kada nema vlasti da je zastiti,morala je jadna sama da se brani od lopova.A taj sto je imao porodicu,sta mislite koliko je porodica prevario,da bi njegova uzivala,a mno9ge druge patile.

Ma znam ali opet malo trulo likovati, lakše bi mi bilo da ne znam tu činjenicu sa porodicom.

- - - - - - - - - -

I preko noci svi pocese da se boje penzionera od +75.

Kazu ne boje se nikakve zatvorske kazne, na sve spremni.

Babe spavači, niko ne zna kad i gde, 25. u redu ispred banke ili na dormeo prezentaciji kad im uvaljuju jorgane za 500 evra.
 
1601101_01_ff.jpg
 
Poslednja izmena:
...

INVESTITOR JE PRETIO MOJOJ MAMI: PREBIĆU TE I POLOMITI! Ispovest sina žene-ubice sa Bulevara! Ovo je pravi motiv: Evo zbog čega je Stojanka PUCALA U ZORANA! ČITAJTE U KURIRU!
https://www.kurir.rs/crna-hronika/3...tiv-evo-zbog-cega-je-stojanka-pucala-u-zorana
Moja majka ga se plašila, a u tom strahu obolela je psihički i fizički. Zoran Trifunović ju je proganjao dve godine, hteo je po svaku cenu naš plac, a zauzvrat je nudio stanove. Pošto je ona to odbila pretio joj je da će je prebiti i polomiti, kao i da mu niko ništa ne može...

Do it like a baba... :deda2:

Sad je investitor dobio plac tj parcelu ....2,20x1,00m...:cistinaocare: objekat u suterenu... :pop:

O ovome ce neki rok bend da odrifuje hit... a Stojanka ce postati simbol...borbe protivu mafije u vreme kad drzave nije bilo...


1600311_1503-vladimir-sporcic_ls.jpg



:strika:
 
Poslednja izmena:
Pao je "veliki" od ruke "male" zene, skoro pa starice. Drzava, sudstvo i ostale institucije koje bi trebalo da stite i sluze narodu, u svoj svojoj nesposobnosti, potkupljivosti, nezainteresovanosti, su dovele do toga da obican i sitan covek/zena stane sam u svoju zastitu i odsece jednu od mnogih glava azdaje. Licno se toj zeni divim. Takodje je i zalim. Zalim i sve nas koji cemo mozda morati i sami, nekada, stati sami protiv azdaje. Azdaja ne bira, nema razumevanja i ljudskosti. Azdaja, ako joj se slucajno nadjes na putu, prozdere te. Da li se neko od "velikih" zabrinuo posle ovog dogadjaja? Veoma me interesuje. Ova zena je lakmus papir. Pokazala je svima da se sredina menja. Ona je inicijalna kapisla. Ona je narod, ona je "drzava". Ona je "Drug Che"!
 
Pao je "veliki" od ruke "male" zene, skoro pa starice. Drzava, sudstvo i ostale institucije koje bi trebalo da stite i sluze narodu, u svoj svojoj nesposobnosti, potkupljivosti, nezainteresovanosti, su dovele do toga da obican i sitan covek/zena stane sam u svoju zastitu i odsece jednu od mnogih glava azdaje. Licno se toj zeni divim. Takodje je i zalim. Zalim i sve nas koji cemo mozda morati i sami, nekada, stati sami protiv azdaje. Azdaja ne bira, nema razumevanja i ljudskosti. Azdaja, ako joj se slucajno nadjes na putu, prozdere te. Da li se neko od "velikih" zabrinuo posle ovog dogadjaja? Veoma me interesuje. Ova zena je lakmus papir. Pokazala je svima da se sredina menja. Ona je inicijalna kapisla. Ona je narod, ona je "drzava". Ona je "Drug Che"!

suvise je velikih

a suvise malo ovakvih dogadjaja

ne znam sta je razlog
 
I ja mislim da će gospođu strogo kazniti i pored sina advokata .

Razlog nije mrtvi mafijaš, nego što se drznula da se sama brani.

Za sistem koji su stvorili "izabrani" je smrtna opasnost da običan, pošten građanin kao ova gospođa shvati da nema šta više da očekuje od "organa" (policija, sudstvo ...) i da krene da iskoristi svoje prirodno pravo na samoodbranu . Razlog je prost, ako ljudi krenu da ubijaju ove mafijaške lešinare i lopove, onda im jednog dana možda padne na pamet da slično urade i sa lopovima i ubicama na vlasti . To ne sme da se dozvoli ;)
 

Back
Top