Учесници прве ревијалне

Moghrion

Veoma poznat
Poruka
12.703
Како реди и договор налажу, време је да се поставе пристигле фотографије наше прве ревијалне теме за којоу су заинтересовани одабрали до две фотографије из протеклог периода на које су поносни или које су им значајне из неког другог разлога.
Лично сам благо разочаран одзивом, али изузетно радостан што су ове пристигле јако фине и разноврсне по мотивима и приступу.
Ова тема, како јој име каже, није такмичарска и нема гласања, нема анонимности аутора и биће овде неко време, да сви имају прилику да виде шта је то што је ауторе посебно одобровољило и мотивисало...
Фотографије су постављене без неког посебног реда





Фабрика
MVs4xSg.jpg





Lunja
DTgqc5z.jpg





Frankey
61hG5EY.jpg





Nina
DNFNeT1.jpg





vučji čopor
2RWp4r6.jpg





Frankey
Eur7cOv.jpg





Aruena
Ht953ey.jpg





BLAJBI
DZQez32.jpg





Nina
izpjxc2.jpg





Lunja
6OMayJL.jpg





Aruena
2pCENap.jpg





Moghrion
OmjCbuo.jpg





vučji čopor
YSX4Zua.jpg





Moghrion
0y20rtT.jpg











Хвала свим учесницима на подршци, поверењу и овим сјајним фотографијама.
 
Da počnem sa onom otrcanom frazom kako nisam stručnjak za fotografiju, i nisam.

Meni su sve fotografije lepe, zaista. Kad bih morala glasati ne znam kako bi rasporedila glasove.
Meni je posebno drago što korisnici foruma žele podeliti svoje fotke sa ostalima. Ne samo na ovoj temi nego na celom PDFu.
Ova tema je posebna jer smo birali svoje fotke koje smo smatrali najlepšim u proteklom periodu. Pa i jesu ruku na srce. Kao što rekoh sve su lepe :)

Htela bih da pohvalim sve koji postavljaju svoje fotke na Moja fotografija. Tamo sam moderator pa eto ne zamerite :D
 
Aruena pobedice galeb beli :heart:

Ово није никакво такмичење и нам ни победника ни поражених.. Учесници у овој ревији су дали фотографије за које сматрају да су и овом периоду биле најбоље или су им једноставно најдраже као предлжак за разговоре. То је све.
 
mogi majstor svetla :klap:

fabrika ona prva mi se bas dja koncept

vucko portet one devojcice jako zanimljiv kadar...od neceg ti se odbija crveno-braon tonovi i boji ti celu sliku? ja licno ne volim i to skidam, ali nije greska nikakva, kazem sta ja licno volim onako samo...

lunja dokumentarac, ja licno nisam ljubitelj tog stila ali njoj lezi vidim da ga lepo fura, samo ova druga sa musavim detetom underexpose, srednje tonove treba dici
 
Ај' сад да се убеђујемо... мало је ту до тог момка, мало до апарата, финог стакла...мало додуше и до праксе, али... то не мења чињеницу да је то све апсолутно неуко и просто... једно јако светло, мрак и то је то..

- - - - - - - - - -

Мени се рецимо ова Фабрикина силно свиђа...
асоцијативна је и зато тако добро подилази посматрачу... хехе...
а свиђа ми се и овај риболовац на равници и ова Вучја лепојка мала и ове Луњине, с овом њеном... овим њеним приступом и мотивима...генерално, све су фине и радује ме што је овако било... крајем године ће да поновимо ово
 
Да само знаш колико ја појма немам шта радим и колико је све то... примитивно и импровизовано...
:hahaha:

nema veze, svi mi imamo greske
ja sam davno jos rekla da imas osecaj za svetlo, to je tako...neko za ritam, neko za bojeve, neko za kreacije....ti za svetlo
ako ce ti biti lakse ima svasta da tu ne valja :zkez:
;)

opusteno...
 
Svidja mi se Fabrikina, neobicna je,Lunjine fotografije uvek imaju pricu,onaj pecaros sam u svom svetu i prirodi od Frankey mi se isto svidja, Moghrionova minimalisticka ali mi se isto svidja i violoncelista pola u svetlu pola u mraku.. odlicna , bar meni, vucji uvek ima dobre slike cveca,
ostale fotkice su isto dobre..ali ove su mi zapele za oko
 
Мислим да ова ревијална тема врло добро одсликава омо што је дух овог ПДФ - а.Препознатљива индидуалност у истраживању фотографског знања и умећа и грађене сопственог профила. Мени је јако драго да је Луња, на пример , далеко одмакла у сопственом истраживању уличне фотографије и да се то итекако види на њеним фотографијама, као и Френки у свпјим истраживањима. Могрион је можда најдоследнији да у истраживању оног уметничког у фотографији без обзира којом се тематиком бави никада не дајући предност техничкој вредности изнад оне уметничке, Аруена је показује свој сентимент и умеће да га приближи гледаоцу без обзира на тематику. Нина има много бољих фотки, али је овде одлучила да стави оне које су јој су јој драге и показала где лежи њено интеросовање и емоције. Блајби је дао предност свом интересовањувише него размишљању како ће да допре до онога који посматра. Ако је обрада то што га интересује морао би да више ради на томе.
Сасвим сам сигуран да ова ревијална тема нису они првимачићи који се у воду бацају и да ће заинтересовати и оне стидљивије од нас.
 
Мислим да ова ревијална тема врло добро одсликава оnо што је дух овог ПДФ - а. Препознатљива индидуалност у истраживању фотографског знања и умећа и грађене сопственог профила...
...
Сасвим сам сигуран да ова ревијална тема нису они први мачићи који се у воду бацају и да ће заинтересовати и оне стидљивије од нас.

evo i mene, konacno kod kuce, pa dok nisu krenule dnevne jurnjave, jedna kafa sa mojim fotografima
potpuno sam saglasna sa Vucjim, i mnogo mi je drago da je ova revijalna tema uspela kao nasa mini izlozba, gde je svako od nas pokazao sta mu je pasija u fotografiji
pohvale za sve ucesnike, fotkice su prelepe, i iskreno, mnogo mi nedostaju neki drugari odavde, koji imaju bajni kadrovi, a nisu ucestvovali sada, ali ih ocekujem u zimskoj revijalnoj

bravo! :klap:
 

Back
Top