nazovi ljubav

Pusticu je potpuno na miru, zaboravicu je. Ne?
Pa to je i zelela?
More je prepuno riba, nadam se da je necu vise videti.

Sta ce ona da uradi? Treba vremena, sta mislite?
Ako se sve to vec izdesavalo, zar bi joj treba biti svejedno?
 
Ne znam sta osecam prema njoj. Ne zeli da prica, ne zeli ni da se vidimo, bar pre nije zelela. Brate, ne zelim da misli da sam mentol, kako to da promenim?
Ma, mozda nju sada neko drugi cuva, ne zanima me.
Treba jednostavno vremena dovoljno da prodje.
Nije ona za mene, ona je za svakoga samo ne za mene.

Da li mi moze neko reci zbog cega se toliko brinem oko nje? Nismo bili u vezi, ni nista, zeleo bih da budemo?
 
u ljubav ne verujem
ona nikada nije bila moja
poznajemo se nekih 6 meseci, mozda sam ja kriv, mozda ona, ja sam kriv
ona je iz nekog razloga plakala nedelju dana pre nego sto ce otici sa posla da li zbog mene ne znam zasto
nikada nismo se ni poljubili
mozda ce otici u drugu drzavu
ne znam, nije joj stalo do nekoga kome nije stalo do nje, lakoverna je, meni ne veruje vise,ne znam da li cemo se vise videti jer sam i ja dao otkaz
osatala je sama na godisnjem, ne znam gde je ni sa kim
pricala je svojoj porodici o meni, zaustavila je oca da se umesa izmedju nas, lagala me je svo vreme, nisam je ni takao
njen otac dolazo na posao danas ne znam, sredice joj da se preseli u drugu drzavu dok proveri da li moze da li joj odgovara to mesto
juce sam mogao da umrem trebalo je samo da se pojavi i nista vise, nedelju dana pre mene je otisla na godisnji, potom sam dao otkaz koji nema veze sa njom
rekla je da je ne zanima on, ni da li je ziv, na drustvenim mrezama ima milion pratioca, ali samo mene prati... nije bog zna neka riba, nema velike sise ni nista posebno, sem njenog prelepog osmeha
svejedno joj je ako sam zainteresovan za nju sto da ne, ali govorila je svasta o meni na poslu, kako je uznemiravam, ne znam zbog cega
ne znam da li treba da je zaboravim, ili je covek kada se jednom iskreno zaljubi spreman na ljubav i pristaje na sve, na cekanje, na cekanje, i cekanje
i meni je svejedno, samo zelim da probamo zajedno pa sta bude da bude
ne znam kako ne znam gde je, sta radi,mrzi me, ne zeli da cuje za mene, ja sam kriv, ona je cekala i cekala za mene na taj poljubac koji se nije dogodio, milion je puta cekala,
ja dok nisam poceo tu da radim video sam jednom na poslu pre ovoga, prvi put, odma sam znao da mora biti moja, ne znam sta me je spopalo,ima prelep osmeh
za nju bih uradio sve
ne znam sta misli o meni?
blokirala me je na instangramu, mozda sam naporan
na fb kada bi joj poslao poruku ne bi ni procitala cim bi videla moje ime
a pravo da vam kazem nisam ocekivo da je ona takva osoba svi je vole ko i mene,
jako smo slicni i po izgledu i po karaktru i po svemu
da li treba da mi je stalo? ne znam uopste sta treba da uradim?? jebeno me ne interesuje, vazno mi da znam!
ma ni ja nju ne interesujem, mozda je vreme da je zaboravim
misli da sam nekakav mentol poremeceni a iskreno mislim da je kuckica malena, nema opravdanja za tako nesto
ne zelim da je povredim tako sto cu je zaboraviti, ne zeli ona to, plakala je, zensko je to pa place
nismo u jebenoj vezi kao sto treba da budemo da bi bilo sve u redu,ali hebeno nismo
zelim je, zeli me, svakim bica zelimo se ali nema hebene osnovane sumnje da smo sudjeni
ma, krava jedna? samo se igra sa mnom?
rekoh mi sef dobri, ma zaljubljenost je prolazna
ali hebeno mi nedostaje umrecu za njom
mi nismo hebeno nista nego mozda sve
mozda sam previse negativan da bi bila sa mnom? nisam ni malo pozitivan?
sta treba da radim?

Treba da je zaboravis.
I nemoj olako da prihvatas to sto je njen otac protiv tebe.
Ubuduce ne koplikuj nego startuj otvoreno neku koja ti se dopadne, jer kao sto si i sam video, sto se duze odlaze kontakt to se stvari vise koplikuju.
 
Ici cu samo napred ali opet imam onaj neki lud osecaj da bi trebali preziveti ona i ja mnogo toga jos vise, bolje da pocne nego se zavrsi, sada nismo nista samo da se dokazemo jedno drugom da smo vredni ljubavi i nista vise, realno devojke imaju milion udvaraca?
 

Back
Top