Potreban knjigovodja

mladentb

Početnik
Poruka
1
Pozdrav svima, situacija je cudna i potrebna mi je pomoc u koliko neko ovdje moze.

- Vlasnik sam DOO koji je registrovan u Beogradu, samo ja sam zaposleni. S tim da su placali koliko sam informisan nesto umanjeno poreze i doprinose zbog plate u inostranstvu.
- Do pre par meseci nisam znao da je vlasnik agencije umro, a zbog problema sa zdravljem i lecenjem, moja dokumentacija nije uredno vodjenja vec ne znam koliko. Istrazivanjem visim samo da nema poslednja dva zavrsna na sajtu. Ja o tome nisam imao nikakvu informaciju. Uveren sam da je sve okej i da nema nikakvih problema. Da mi sve cudno bude juce (petak) dodje mi SMS da je blokirano koriscenje sredstava na racunu. Pokusao dobiti firmu koja brine o knjigama, dobijem informaciju da je vlasnik preminuo pre godinu. A mojom proverom na sajtu APR vidim da je preduzece jos aktivno i vodi se na pokojnika.

Sve ovo mi je jako strano!

Ja cu u utorak doci u Srbiju da vidim gde se nalaze knjige koje su vodjenje.

Potrebna mi je pomoc agencije ili knjigovodje koji ce sve to da odradi sta nine uradjeno, kao i da me izvesti kakvo je stanje. Takodje pozeljno da nastavi u buducnosti da vodi knjige. Naravno sve placam.

Preduzece je malo i 500-800e ima prihod mesecno. 1 ili 2 maksimalno 3 fakture.

U koliko ima neko ko bi uzeo da radi ili preporucio nekoga jako bi bio zahvalan. Neka me kontaktira u inbox pa cu dati telefon i email da se vidimo i sve dogovorimo.
 

Back
Top