Drugov katastrofalan komp...

miodragstankovich

Aktivan član
Poruka
1.178
Moj drug optimista hoce sa ovom konfiguracijom da tera ProStreet,Zoo Tycoon 2 i mnoge druge zahtevine igrice.Ja mu kazem ne moze,ali ne veruje.:dash::dash:
Dajte vidite ako od ovoga ima nesto...Po meni on nema pojma,ali ajde...ja ga ispostovao,postavljeno je...kad bih za svaku njegovu optimisticnu recenicu dobijao po 100 dinara,pa ja bi bio bogatas...:D
Specifikacije racunara:
Procesor: Intel Pentium III @ 450 MHz
RAM: 512 MB SD ram
Graficka kartica : Ati Rage 128 16 MB
Napajanje: 350w
Kuciste: Altos ATX
Hard disk: 10 GB
DVD citac i rezac LG
 
Moj drug optimista hoce sa ovom konfiguracijom da tera ProStreet,Zoo Tycoon 2 i mnoge druge zahtevine igrice.Ja mu kazem ne moze,ali ne veruje.:dash::dash:
Dajte vidite ako od ovoga ima nesto...Po meni on nema pojma,ali ajde...ja ga ispostovao,postavljeno je...kad bih za svaku njegovu optimisticnu recenicu dobijao po 100 dinara,pa ja bi bio bogatas...:D
Specifikacije racunara:
Procesor: Intel Pentium III @ 450 MHz
RAM: 512 MB SD ram
Graficka kartica : Ati Rage 128 16 MB
Napajanje: 350w
Kuciste: Altos ATX
Hard disk: 10 GB
DVD citac i rezac LG

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg


To je krs,pogledaj samo specifikacije toga sto je prvo navedeno...taj komp je odradio svoje odavno...
 

Prilozi

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    54,1 KB · Pregleda: 1
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    50,3 KB · Pregleda: 1
Vala jeste iz tog perioda 2000/2001.Nisu svi u mogućnosti da imaju novo.Ja teraj iz 2010-e pa se ne bunim.

Pa nisu svi u mogucnosti ali ovo je bas bas antikvitet, ako nista drugo neka pojaca malo memoriju i neka uzme normalan hard disk, verujem da to mnogi dele za dzabe, ja to dajem ljudima, mislim sta ce mi, procesor je inace slab cak i za pentium III generaciju.

Pre 5-6 god. jedan moj prijatelj je isto imao pIII ali mu je nabudzio ram, hdd od 100 inak gb.. i cpu (ne secam se modela ali je imao blizu 1 ghz) i poprilicno solidnu grafiku.. tako da je terao mnoge naslove za koje niko ni u ludilu ne bi mogao da veruje da to moze da se igra na p3 masini (uopste se nije ni razmatralo u specifikacijama) dok ovaj tvoj drugar nema ama bas ni jedan jedini adut.

Mislim stvarno sta ocekuje sa ovim? Grafika od 16 mb? 512 RAM? (1gb je idealno) HDD od 10 gb? Ovo tesko moze da pokrene i neki segin emulator. Najbolje sto moze da uradi je da trazi naslove do 2002-3 god god . i eventualno neke flash igrice.

ps.
Ovaj zoo tycoon najverovatnije moze da pokrene, minimal specifikacije cesto nisu tacne pogotovo kod starih naslova i uvek traze malo vise nego sto je to u praksi, neka proba
 
Poslednja izmena:

Back
Top