Kako koristite slobodno vreme?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Ovo je jedna tema koja jos nije obradjivana na forumu...

Covek u danu ima otprilike 6-8 sati slobodnog vremena, kada ne radi, ne spava, ne jede...

Cime se u to vreme bavi?

Da li korsino iskoricava svoje slobodno vreme?

Da li bi mogao bolje?
 
Ovo je jedna tema koja jos nije obradjivana na forumu...

Covek u danu ima otprilike 6-8 sati slobodnog vremena, kada ne radi, ne spava, ne jede...

Cime se u to vreme bavi?

Da li korsino iskoricava svoje slobodno vreme?

Da li bi mogao bolje?

Svoje slobodno vreme posvetim uglavnom sinu,ako je on kod oca uglavnom vreme provedem u teretani,na treninzima ili u nekom kaficu sa prijateljima,ali posto dosta radim nekad mi je dovoljno da se zavalim u fotelju i gledam filmove po ceo dan:)
 
Poslednja izmena:
Svoje slobodno vreme posvetim uglavnom sinu,ako je on kod oca uglavnom vreme provedem u teretani,na treninzima ili u nekom kaficu sa prijateljima,ali posto dosta radim nekad mi je dovoljno da se zavalim u fotelju i gledam filmove po ceo dan:)

- - - - - - - - - -



Svoje slobodno vreme posvetim uglavnom sinu,ako je on kod oca uglavnom vreme provedem u teretani,na treninzima ili u nekom kaficu sa prijateljima,ali posto dosta radim nekad mi je dovoljno da se zavalim u fotelju i gledam filmove po ceo dan:)

Kada ne spavete, pokusajte da slobodno vreme iskoristite radeci nesto KORISNO.

Nije dobro ni spavati vise od 8 sati dnevno za odrasle osobe.
 
Ovo je jedna tema koja jos nije obradjivana na forumu...

Covek u danu ima otprilike 6-8 sati slobodnog vremena, kada ne radi, ne spava, ne jede...

Cime se u to vreme bavi?

Da li korsino iskoricava svoje slobodno vreme?

Da li bi mogao bolje?

Ljudi ne znaju da iskoriste slobodno vreme pa misle o seksu 24 sata ili gledaju nesto gluposti na TV...
Ljudi su sve gluplji i prepustaju se sistemu...
Ako jedan ide po diskotekama tamo se opija i drogira,onda drugi ljudi osecaju prazninu i zele oni da idu po diskotekama.
Od 10000 ljudi jedan je pametan...
Tako da mislim da ljudi ne znaju da iskoriste slobodno vreme ili iskoriste slobodno vreme na neke gluposti.
Danas nema pravog muskarca i nema prave dame.

Ubi nas neznanje...
 

Back
Top