Smisljanje reklama

gillee

Početnik
Poruka
1
Izvinjavam se ako ova tema ne pripada ovde ili ako vec postoje ali ja nisam nasao neki forum koji govori o ovom poslu.mogu admini da me prebace negde ako postoji slicna tema.Naime zanima me sta sve treba znati ako hocu da otvorim agenciju za smisljanje reklama?Da li je potrebno da ja ugovaram sa producentskim kucama snimanje reklama,da organizujem sve to ili je moje samo da smislim reklamu i da je prodam nekoj firmi kojoj je potrebna.i sto je najbitnije kolika moze biti zarada od neke reklame koja se prikazuje npr samo u srbiji.Kad odgledam neku interesatnu reklamu na TVu,ja razmisljam kako bih je ja uradio i mislim da imam potencijala,ali nazalost ne zanm nista o tom poslu adverzajtingu.Pa vas molim ako nesto zante o ovom poslu da napisete ovde,nadajuci se da cu tako znati vide kako funkcionise ovaj posao.Pozz:)
 
E gile , smisljao sam reklame ali to ne moze da prodje , vlada monopol . Kod nas u stvari nisu reklame vec ...................
Medjutim , razradio sam jedinstven sistem kako proveriti da li reklama ima korist za odredjen proizvod i koliko se povecva prodaja.
Ali necu sa tim da se bavim.
 
Poslednja izmena:

Back
Top