Pepe Imaz

Боки, ја нисам помињала ни образовање, ни дебиле, ни просечност.

Никада те на форуму нисам увредила, нити било кога другог.

Постоје различита мишљења, свако може да изнесе своје, без увреда, понижавања и грубих речи.

Толико си овде бар могао да ме упознаш.

Сад изволи, настави.
 
Боки, ја нисам помињала ни образовање, ни дебиле, ни просечност.

Никада те на форуму нисам увредила, нити било кога другог.

Постоје различита мишљења, свако може да изнесе своје, без увреда, понижавања и грубих речи.

Толико си овде бар могао да ме упознаш.

Сад изволи, настави.

Prije nego što sledeći put pokušaš da se šališ na moj račun, ničim izazvana...

9B7AAF7B-9D7E-4001-B7ED-4A043546C5B0.jpg


... bar ostani dosljedna svojim postupcima.
 
Шта је овде тачно увреда, извини, молим те?

Само сам рекла да си лично погођен Имазовим брљотинама.

Ја то и даље тврдим, али не тврдим да си имбецил зато што мислиш другачије од мене.
 
Hajde sada budi malo ozbiljan i napiši jedan potpun post pa da razgovaramo kao ljudi.

Ja na LAŽI ne reagujem... a tebi ću iz poštovanja prema tvojoj demenciji izaći u susret.

Dakle, koja su to pitanja na koja ti ja nisam odgovorio? Nisam vidio ni jedno. Imaš vremena, već 15 godina si u pemziji... napiši mi ih jedno ispod drugog ili okači te postove u kojima si ih pisao a ja nisam odgovorio pa da znam gdje da počnem.

Sa druge strane, ILKE... za razliku od tebe, ja sam uvijek bio uz NOLETA... ti si taj koji je pljuvao po njemu pa sada opet pišeš sve najbolje... nemoj biti licemjer... jednom u životu budi čovjek i stani iza svog stava... a tu onda i ostani. Nije ti 15 godina da ko kakva žena u PMS-u mijenjas raspoloženje i stav.

Hajde sada... znam da to možeš.

- - - - - - - - - -



Samo reakcija na tvoje postove. Ne pljuj ako ne možeš podnijeti da te neko pljune.

Рекао сам ти да проучиш Логику и бар једну лекцију из Психологије па да се јавиш. Видим, ниси то урадио. Онда не можемо да дискутујемо.

А питање које сам до сада најмање пет пута поновио ти не препознајеш. Онда је узалуд и цртати а у последњем посту сам га и црвено болдовао. Ако тамо не стоји знак питања то значи да је питање цитирано. Хајде сад одговори на ту болдовану реченицу. Дајем ти шансу да дискутујеш иако ниси саавладао Логику.

- - - - - - - - - -

Шта је овде тачно увреда, извини, молим те?

Само сам рекла да си лично погођен Имазовим брљотинама.

Ја то и даље тврдим, али не тврдим да си имбецил зато што мислиш другачије од мене.
Наравно да то није разлог. Разлог стоји у нечем другом. :sad2:
 
Шта је ту Ноле рекао? Где је рекао да му Мамлаз помаже и да се због њега вратио тамо где је био? Ти не знаш да читаш.
А ово црвено болдовано је твоја немоћ да аргументом демантујеш моје речи. :rtfm:

A ne ILKE... ovdje se prica o tome da je IMAZ jos uvijek u njegovom timu :)... jedina osoba koja je NOLETU pomogla da se vrati tu gdje jeste je ON SAM... IMAZ je samo slag na tortu sa psiholoskog aspekta. Moras diferencirati stvari ali ne sekiraj se... tu sam ja da te uvijek ispravim (:
'Дементни, сенилни. Горе имаш два питања на које ниси дао одговор. :rtfm:

- - - - - - - - - -

Ти си Боки класичан пример затупастог Босанца. :sad2:

- - - - - - - - - -


Значи Вајда му није ни био потребан? Чиме му је то помогао? Кад је био годину и по дана са њим без тима срозао се на 24. место АТП
Још два питања без одговора.:rtfm:

- - - - - - - - - -

Ноле је отишао из Србије због пара а не због Срба. Да је због Срба не би их помагао. Ипет си промашио тему.
А не можеш никад бити ограничен као ми. Ми немамо међе у својим аргументима а твој једини аргумент је Нолетова изјава. Па човече, због таквог мишљења је критикован од целогт света. Не од Срба само.

- - - - - - - - - -

што то није прикменио 2016 и 17?
А ово ти је питање које произилази из оног црвено болдованог у горњем посту.

Ти ниси ни на једно одговорио сем баљезгања како му је Мамлаз једии помогао да се врати. Тренери наравно нису нико и ништа.
 
Шта је овде тачно увреда, извини, молим те?

Само сам рекла да си лично погођен Имазовим брљотинама.

Ја то и даље тврдим, али не тврдим да си имбецил зато што мислиш другачије од мене.

Čime sam ja to pogođen molim te? Time što je NOLE sam rekao da su i dalje bliski kao prije, time što je vodio Vajdu kod njega na terene, time što je napisao da je ostao tamo gdje je i bio?

Izvini o čemu ti pričaš? Nisi mi jasna ni na jedan trenutak.

- - - - - - - - - -

Рекао сам ти да проучиш Логику и бар једну лекцију из Психологије па да се јавиш. Видим, ниси то урадио. Онда не можемо да дискутујемо.

А питање које сам до сада најмање пет пута поновио ти не препознајеш. Онда је узалуд и цртати а у последњем посту сам га и црвено болдовао. Ако тамо не стоји знак питања то значи да је питање цитирано. Хајде сад одговори на ту болдовану реченицу. Дајем ти шансу да дискутујеш иако ниси саавладао Логику.

- - - - - - - - - -

Наравно да то није разлог. Разлог стоји у нечем другом. :sad2:

ILKE, sa ovom pričom možeš samo u klub pemzionera. Msm ja bih tvoju naredbu shvatio da za nju ima osnova?
 
'Дементни, сенилни. Горе имаш два питања на које ниси дао одговор. :rtfm:

Uh ILKE... samo se nemoj srditi. Ček da vidim pitanja...

Na prvo pitanje imaš odgovor i NOLETOVOM intervju.

Vajda ne igra za njega na terenu... i Vajda je tu kao neko ko mu dodaje loptice na način na koji to NOLETU odgovara.
Agasi prvo nije mogao radi obaveza, a poslije toga NOLE nije htio način saradnje koji mu je Agasi nudio. Ista priča kao sa Martinom.


A za ove lapsuse o kojima pričaš se može pobrinuti dobar starački dom. Tamo ima mnogo ljudi u tvojim godinama koji na isti način gledaju sport.

Napomenuću te da je NOLE igrao sa bolovima koji su mu smetali na psihičkom planu. Nakon toga je uslijedila operacija i oporavak, a nakon toga povratak u formu. Da bi bar na tren mogao dokučiti problem o kojem pričamo bi kao najbolji primjer mogao uzeti Delpa... koji je mnogo prije NOLETA POVRIJEĐEN i još uvijek psihički nije ni blizu NOLETU.

To se, ILKE zove oporavak uz pokusaj mentalne rehabilitacije. Sjeti se samo koliko je Nadalu trebalo da se vrati... a pardon... ti tada nisi pratio tenis (:

- - - - - - - - - -

PS nadam se da si dobio odgovore na svoja pitanja i molio bih te da se od sada uozbiljiš i bar nešto pametno napišeš o tenisu... ako je i to problem, probaj sa Wikipediom... prihvatam i copy/paste.
 
vas dvojica ste drugari..nema razloga da se prepirete oko tamo nekog imaza :)

ako mu se nole zaista okrenuo i ostao sa njim u kontaktu onda je bez obzira kako igrao izgubljen za sebe i sad i kad zavrsi karijeru ali to je vec njegov problem ne nas..neka nole radi sta zeli nama ni iz dzepa ni u dzep :) samo se bezveze ovde ubedjujete :)
 
Vidim :rotf:

- - - - - - - - - -

Molekul!

Не. За сада сам те само раставио на две половине. Већерас кад се вратим кући поделићу те на ситније делове. :manikir:

- - - - - - - - - -

vas dvojica ste drugari..nema razloga da se prepirete oko tamo nekog imaza :)

ako mu se nole zaista okrenuo i ostao sa njim u kontaktu onda je bez obzira kako igrao izgubljen za sebe i sad i kad zavrsi karijeru ali to je vec njegov problem ne nas..neka nole radi sta zeli nama ni iz dzepa ni u dzep :) samo se bezveze ovde ubedjujete :)
Сам знаш да се алтернативним решењима окрећу они необразовани и неуки. Нолету, исто као и Бокију, недостају неки школски дани. Они, баш проведени у клупи. Да су имали неког видљивог контакта са науком проценили би Мамлаза и не би се приљубили њему и то још са стране гузице, јер овај нема образа.
 
vas dvojica ste drugari..nema razloga da se prepirete oko tamo nekog imaza :)

ako mu se nole zaista okrenuo i ostao sa njim u kontaktu onda je bez obzira kako igrao izgubljen za sebe i sad i kad zavrsi karijeru ali to je vec njegov problem ne nas..neka nole radi sta zeli nama ni iz dzepa ni u dzep :) samo se bezveze ovde ubedjujete :)

Rista ja o ovome pricam cijelo vrijeme. Jos na pocetku rasprave sam rekao da NOLE sam mora znati sta je za njega dobro i da sam ja srecan ako je on srecan.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Boki, prekini da Ilketa nazivas dementnim i da vredjas ljude..Veceras sam obrisala vise takvih postova..

Neka doticni prestane sa svojim uvredama i ja mu to nikada vise necu napisati :)... formula je sasvim jasna. Ja njega i nikoga ovdje nikada nisam prvi uvrijedio... doduse REKAO ISTINU.
 
Neka doticni prestane sa svojim uvredama i ja mu to nikada vise necu napisati :)... formula je sasvim jasna. Ja njega i nikoga ovdje nikada nisam prvi uvrijedio... doduse REKAO ISTINU.

Napisala sam vam u pp-u uz kaznu da je dosta bilo..posebno ti da prekins jer vredjas ne samo Ilketa vec i Machkonija i jos par korisnika potkacis.
Sto se tice Ilkta bar ispostuj njegove godine, to je osnov vaspitanja i ako imas neresena pitanja sa njim to nastavi na pp i razjasnite se a ne ovde po temama
Prekines li ti prekinuce i Ilke..Ova opomena vazi i za Ilketa
Obojici hvala unapred

- - - - - - - - - -

Niko nije duzan da cita vasa prepucavanja i pametovanja..a meni je vise dosta da dobijam pp od drugih korisnika
sa pitanjem zasto dozvoljavamo ovakve stvari i ljudi su u pravu ..zato prkinite ili nastavite na pp ...hvala jos jednom
 

Back
Top