Pepe Imaz

Dejli Mejl pise o Nedi Ukraden...
Dejli Mejl pise o Aleksandru Vučiću
Dejli Mejl piše o Miki Kovačeviću
Dejli Mejl piše o rođenju Stefana Karađorđevića
Dejli Mejl: Ruski špijuni fotografisani u Srbiji
Dejli mejl: Beograd kao Staljingrad 1943. godine
Dejli Mejl: Baba Vanga prorekla "gospodara Putina"
Soraja je srpska lepotica piše dalje Dejli Mejl


Ima toga kolko volis a meni su najpoucniji ovaj sa Sorajom.Uglavnom zbog s*sa
i baba Vnaga samo ne znam kad joj tolko veruju što joj se nisu obratili zbog Bregzita.
 
Osim zdrave hrane koja je dobar potez i koju je uveo u svoj život daleko pre dolaska Imaza, sve ostalo je tačno što je navedeno u tekstu.

Ako se ne varam, Vajda je uslovio Novaka da se otarasi Sektaša i Novak je to učinio. Tako da, što se tiče u temi pomenutog sektaša, daleko mu lepa kuća... A Vajdi hvala do neba i u Novakovo ime!
 
Da li neko pripada sektama? Nemam pojma, jednostavno odbijam da verujem u to.

Ovo su delovi tekstova sastavljeni u jedan a imaju vremensku distancu izmedju sebe
sto ih bas i ne kvalifikuje da prezentuju pravu istinu.
Vidljivo je iz aviona da u pozadini svih tih tekstova stoji Marej. Ocigledno je da im je
Novak smetao zbog Endija.. kad su ono pisali nisu ni sanjali da ce Marej da
zapadne u problerme.

Sta znaci sto pruza ruke prema publici i salje srce ili pozdrave,sta god? Pa onda ovi
na Krsti iz foruma romantike svi pripadaju nekoj sekti jer tamo skoro svaki status
ima srce ili neki takav pzdrav,sliku...

Da nije ovo neka nova crkva po ugledu na onu Sajentolosku od Toma Kruza
usko specijalizovanu samo za tenisere?

Ja odgovor nemam a Novak me interesuje samo do tenisa. Sta on i njegova zena jedu
i gde se mole, ZABOLE ME.

Navijao sam sve ove godine,navijacu i dalje ali opet ne mogu a da ne kazem
da je on svoj san ispunio i eno ga opet u Njujorku sa onima koji su ga kritikovali ovih
meseci, opet se druze sa njim...pa sto bi i ja bio veci Papa od Pape.

A kad smo kod srca moja zena sprema odlicno telece srce u umaku od vina
:)

 
Poslednja izmena:
Osim zdrave hrane koja je dobar potez i koju je uveo u svoj život daleko pre dolaska Imaza, sve ostalo je tačno što je navedeno u tekstu.

Ako se ne varam, Vajda je uslovio Novaka da se otarasi Sektaša i Novak je to učinio. Tako da, što se tiče u temi pomenutog sektaša, daleko mu lepa kuća... A Vajdi hvala do neba i u Novakovo ime!

Ima li iko dokaz da je to bio Vajdin uslov? Da nije ovo jos jedna izmisljotina ovih
zutih novinarcica koji sede pored kompa,izmisljaju tekstove i sanjaju Pulicerovu
nagradu sa tekstom o staqrletama iz Zadruge.

Ako je to istina otkud to da su Vajda i Novak trenirali na Pepeovim terenima u Marbelji
pred jednim od ovih zadnjih turnira. Evo videa iz Marbelje a na 3:00 pojavljuje se Vajda

 
Ako je to istina otkud to da su Vajda i Novak trenirali na Pepeovim terenima u Marbelji
pred jednim od ovih zadnjih turnira. Evo videa iz Marbelje a na 3:00 pojavljuje se Vajda

a kako je prosao na tom turniru?
pukao je kao zvecka..kazem ja..taj pepe ili lose utice na njega ili mu je jednostavno baksuz :)
 
a kako je prosao na tom turniru?
pukao je kao zvecka..kazem ja..taj pepe ili lose utice na njega ili mu je jednostavno baksuz :)

Nemam ni ja nista bolje misljenje o tom Pepeu od tebe. Sto se tice tog turnira, sad posle vremenske
distance mislm da je to bilo plansko podizanje forme za Vimbldon i testiranje povrede posle operacije.

Danas sam ga bas slusao, tvrdi da se trenutno nalazi u skoro najboljoj formi.... nemam razloga da mu
ne verujem a nije me ni briga ako izgubi jer sve je vec osvojio od trofeja do NOVCA ...po meni treba da
se ponasa kao Federer, da igra iz zadovoljstva pa sta god doslo dobro doslo..
 
Sada mi se vec cini da sve zavisi iskljucivo od trenera.....

A nista od Noleta.....:sad2:
Ništa od njega ne zavisi dok sluša Mamlaza. Čim se njega oslobodio počeo je da se vraća tamo gde je bio. Mora da sluša trenera, koji više vidi sa strane nego Nole iznutra. Dok je bilo obrnuto, dok je potpadao pod Mamlazov uticaj više nije znao ni ko je ni šta mu se dešava. Ignorisao je sve savete svih stručnjaka koji su bili oko njega. I Beker i Agasi i Šćepanek su tražili da trenira a on je išao na seanse da ga puni tamo neki guru magarac. Zato je i pao razlaz. Onda se priklonio Marku i Mamlazu da ga treniraju pa se videlo kako je prolazio. Kad je konačno zaglavio da napusti tenis, pozvao je Vajdu. Ovaj mu je objasnio da neće da vidi nikakve mamlaze da se oko njega muvaju dok ga on trenira. Rezultati se vide.
 
da naravno.. ajmo malo o vajdi koji je bio pre bekera :)
krece sa noletom 2006.
nole je tad 40. na listi
2007. je vec 5. na ;listi
i nezadrzivo ide napred.
sa vajdom osvaja 12 grend slemova i mesto prepusta bekeru.

znaci sa vajdom i bekerom ukupno 18 grend slemova

koliko ih je osvojio kad su otisli i kad je ostao samo sa pepeom?

Prava istina je uvijek negdje izmadju .
A u Novakovom slucaju je to Beker .
Mamlaz kako ga ILKE naziva je posljednja kora torte na kojij se slag nije mogao zadrzati .
 


Nemam ni ja nista bolje misljenje o tom Pepeu od tebe. Sto se tice tog turnira, sad posle vremenske
distance mislm da je to bilo plansko podizanje forme za Vimbldon i testiranje povrede posle operacije.
..

to je bilo posle vimbldona..u tome i jeste fora.. on je osvojio vimbldon i onda posle posete pepeu puca na obicnom turniru u prvom ili drugom kolu.

ne govoim o onim porazima pre vimbldona..
 
U Noletovim padovima slabo uticaja ima mamalaz....

Najveci uicaj u njegovom pad imaju SLAVA i PARE, a na drugom mestu je - zena!

Hajde, na kraju krajeva, da ne ulazimo u procene da li je to Imaz ili zena, ali sam siguran da su SLAVA i PARE posljednje. Ako su uopste i uzrok, jer Nole ne bi bio Nole da su ga ti skorojevicevski "razlozi" doveli do ruba propasti. Sve je ta sada proslost i treba je sto pre zaboraviti.

- - - - - - - - - -

Zamislite ovaj romanticni junak iz crtanih filmova zove se PEPE.
Sta radi ovaj Pepe. Siri smrad jer je tvor.... :hahaha:


Jao jeste. I ja ga se secam.
 
Ovaj lik je, ako sam ja dobro shvatio, pomogao Marku Đokoviću da se izleči od depresije i zato ga je ovaj zadržao oko sebe.

Tako da, nije kriv Imaz što se Nolo istripovao, kriv je Nolo. Ima 30 godina, mislim da je dovoljno odrastao da može sam da odluči čije savete će da prihvati, čije ne.
 
Zbog želje da malo demistifikujemo ulogu mnogima omraženog Pepe Imaz-a u karijeri našeg najboljeg sportiste pokrenuta je ideja za ovom temom.
Evo par riječi o Imazu...


KO JE PEPE IMAZ?

Hoze Pepe Imaz ima 42 godine i rođen je u gradu Logronjo na severu Španije. Bio je profesionalni teniser, ali bez značajnijih rezultata. Jednom je u karijeri zauzimao mesto među 150 na ATP listi (146. pozicija najbolji plasman), kada je uspeo da se domogne druge runde na Rolan Garosu 1998. godine. Ima osvojene samo dve titule na čelindžerima, i to u dublu. Imaz vodi teniski centar u Marbelji, u čijem opisu stoji da ne funkcioniše po principu većine akademija u kojima je primaran rad na fizičkoj i taktičkoj spremi, već da se u njegovoj školi "pomaže igračima da povrate osećaj ljubavi za tenis, ali i još važnije, za sebe".

Пепе Билмез помаже играчима да поврате осећај љубави за тенис?

Може, али рекреативцима, ко хоће да буде у врху на терену не треба да воли, него да гризе и убија.

Онако како је он Новака убио у појам, до коске.
 
Пепе Билмез помаже играчима да поврате осећај љубави за тенис?

Може, али рекреативцима, ко хоће да буде у врху на терену не треба да воли, него да гризе и убија.

Онако како је он Новака убио у појам, до коске.
Који је тај? Који Пепе? Том Нолетовом гуру учитењу име је Билмез а презиме Мамлаз,
 

Back
Top