Ženski pol sprovodi prirodnu selekciju muškaraca

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Žene su naš sudija.

Sve se vrti oko sledećeg malenog poteza njihove nežne ručice:

Hoće li nam dati....

palac gore?
CleW_zAXEAAT3ni.jpg

ili


palac dole?
cphotodune-11809920-thumbs-down-m.jpg



One su te koje u krajnjoj računici prelamaju šta će biti sa opstankom onog šta konkretni muškarac biološki predstavlja.
Da li će se ugasiti geni koji ga čine ili opstati.


E moji usamljenici, ne bih da vam kvarim raspoloženje ali valja štedeti za surogatstvo...

evo malo pozitive...
 
kada su bili ratovi i stalne borbe, muškarci su dobrim delom biološki selektovani na bojnom polju, ali danas to čine žene...

u jednom istraživanju nađeno je da današnje žene čak 80% muškaraca doživljavaju kao ispodprosečne primerke. to ukazuje koliko ih je priroda naoštrila da nas selektuju.... mi smo kao oni pilići na traci u farmi.... palac dole i ćao, ideš na mlevenje
 
Poslednja izmena:
kada su bili ratovi i stalne borbe, muškarci su dobrim delom bili biološki selektovani na bojnom polju, ali danas to čine žene...

u jednom istraživanju nađeno je da današnje žene čak 80% muškaraca doživljavaju kao ispodprosečne primerke. to ukazuje koliko ih je priroda naoštrila da nas selektuju.... mi smo kao oni pilići na traci u farmi.... palac dole i ćao, ideš na mlevenje


Mek, ovo ti je jedna od boljih tema. :)
 
Ova pesma je bazirana na poluistinitom događaju. Prva strofa je fikcija a drugi deo je istinit.
Radi se o jednoj mojoj koleginici s posla.


Parila je oči
mojom raskošnom
kovrdžavom bradom
vešto skrivajući
erekciju svog palca

dok ja sam
nekako poluušinut
jednom rukom
pozicionirao kofe
zbog krova
koji prokišnjava
a drugom
prožimao svoju talasastu
dlakavu zver
 
svaka krpa nadje zakrpu, tako da, ne brini :D
netačno. to je zabluda, racionalizacija poput one "ko zna zašto je to dobro"

(uzgred, respekt za bradu iz tvog avatara :ok:)

- - - - - - - - - -

Kaži to nekom baji koji ima više žena ili onom što ih menja svaki dan.
Pre bi se reklo da se i muškarci isto toliko pitaju koliko i žene.

:rotf::rotf:

podjednako se pitamo oko opstanka/ mada danas se to dosta izvrce, sto samo pokazuje kakvi ljudi postajemo.

ne možemo muško i žensko samotnjaštvo smatrati ekvivalentnim.

kada neko žensko kuka kako je sama i ne može naći nekog, verovatno ima više propalih veza iza sebe, možda i brak, moguće i dete, kao i plejadu aktuelnih udvarača
ukoliko muškarac ustvrdi isto, obično je reč o incelu koji nikada u životu nije ni dotakao golo žensko meso
 
Ne znam ,ja sam itekako sprovodio selekciju, kresao sam dosta to jeste ali nikad zaglavio sa nekom dok nisam naisao na nevinu, tek onda sam se ozenio....

ja nisam nikad kresao ali sam redovno masturbirao, sprovodeći tom prilikom, zbog obilja koje je nemoguće postići, rigoroznu selekciju devojaka koje sam gledao, puno sam se potrošio zbog toga, tolike video materijale izlistati, oh what a journey....

ali evo, 46 dana se klonim drkice

napravite mali eksperiment, koja vam prva devojka pada na pamet od svih terabajta koje ste videli?

kad zažmurim i osvrnem se....
hmm
to je jedna neobična brineta u beloj majici, amaterka ispred vebkamere, tinejdžerka, verovatno devica, jedna od naj devojaka koje sam video....
interesantno kako se silni terabajti na kraju svedu na to neko jedno lice iz digitalnog sveta.... bar kod mene
a stalno sam tražio nove i nove sadržaje jer bi mi stari odmah po gledanju dosadili, ali mislim da sam ipak u suštini one woman man
 
Poslednja izmena:

Back
Top