Obrezani nobrezani sta je bolje ?

=RODMAN=

Zainteresovan član
Poruka
198
E ovako stalno cujem nesto o toj temi sve drugarice nesto pricaju kao neobrezani kao teska higijena ! mislim se ja oko cega tu ima da se odrzava higijena ? a kao neobrezani lepsi i netreba kao fora da se drzi higijena ! E voleo bih da mi neko to pojasni !!! sta i kako ! i kao vidim po novinama nesto onaj steva klinac i z granda kao mora da sece kozicu kao boli ga kad svrsava :) lol
 
Uvek kad vidim ovo setim se onog vica kad u Mauritaniji Muji jedna domorotkinja pusila.... a ono se culi urlici i krici, odnesose Muju u bolnicu u krvi ... kad se oporavio posle mesec dana, pitali ga sta je bilo, a on ce.... Ma ba pusti, ja mislio da mi pusi.... a oni opet pa kako je radila... a tek Mujo... pa nista bolan, uzela ga, stavila u usta i......i, i sta upitase svi.... E onda je jeb* je ti, pocela da navlaci kozicu preko glave :lol::lol::lol:
 
=RODMAN=:
E ovako stalno cujem nesto o toj temi sve drugarice nesto pricaju kao neobrezani kao teska higijena ! mislim se ja oko cega tu ima da se odrzava higijena ? a kao neobrezani lepsi i netreba kao fora da se drzi higijena ! E voleo bih da mi neko to pojasni !!! sta i kako ! i kao vidim po novinama nesto onaj steva klinac i z granda kao mora da sece kozicu kao boli ga kad svrsava :) lol

Sece kozicu...
Aaaaaaa...
Dosta...
 
E cao ljudi.....ja sam apsolutni autsajder na ovom forumu ali je forum predobar.....
Zanimljiwa mi owa tema jer imam iskustwo sa obrezanim i bilo je nikad bolje......
Cak mi se wise swidio od neobrezanog.......znam malo sik ali ako netko proba ili je probao
znati ce o cemu pricam...... :oops:
 
Shiwa:
E cao ljudi.....ja sam apsolutni autsajder na ovom forumu ali je forum predobar.....
Zanimljiwa mi owa tema jer imam iskustwo sa obrezanim i bilo je nikad bolje......
Cak mi se wise swidio od neobrezanog.......znam malo sik ali ako netko proba ili je probao
znati ce o cemu pricam...... :oops:

]Pa biti ce da si u pravo. Postoje stvarno razlozi higijensko -medicinske prirode (uzrochno-posledichno ), zato shto se kod neobrezanog ... iza galvica skuplja masa je li tako nepozeljnih bakterija i sl. Chak postoje i statistike koje porede ucestalost pojedinih bolesti kod zena koje imaju odnose sa obrezanim odnosno neobrezanim tipovima (znachi ili ili). I tu nekako one koje imaju odnose sa obrezanima mnogo bolje prolaze. Osim toga i sex je navodno bolji, zato shto glavic nije toliko osetljiv (a nije ni chudo kada je svo vreme nepokriven). Kod nas je obrezivanje mozda ritualna radnja religioznog karaktera , a u svetu se to uveliko praktikuje prosto iz higijenskih razloga.
 
Kazu da je zenama feeling bolji kad je muskarac obrezan, a muskarcima kad nisu obrezani.
Bila sam sa obrezanim i bilo je super, ali bilo je davno, tako da ne mogu bas da poredim posto ne bih bila realna iz ove perspektive.
Sto se tice higijene, fazon ti je sto moras malo i da svuces kozicu i operes i tuda, jer se tu zavlaci razna prljavstina.Obrezani to nemaju.
E, a mislim da je Gazdaricino "fujj" bilo ironicni komentar na post koji je prethodio njenom, posto se neko cudio.
 
Kod neobrezanih se oko glavica stvara smegma, bela materija, ne znam sastav, nije ni vazno, bitno je odrzavati higijenu. I da, osetljiviji je na dodir. Kod neobrezanih je suprotno. Lekari oko ovog pitanja nisu saglasni, neki savetuju da se kozica ukloni, neki ne. Fimoza je inace veoma cesta kod muskaraca, moze da bude nezgodna, pogotovu ako kozica pukne, jer se jako krvari, ali to se moze desiti i kod obrezanih, ukoliko idu „na suvo” pa nalete na dlaku. Jos jedna komplikacija mogu biti ceste upale, ali kad smo vec kod toga:
-Odrzavanje higijene- valjda se svi operemo pre nego sto pocnemo da se hebemo, i obrezani i neobrezani.
-Peremo se i inace, zar ne, pa operes i njega usput, gde je problem, sto bi bilo tesko odrzavati higijenu. Po meni tu ne postoji nikakav problem odrzavanja higijene.
-Cisto sumnjam da zena oseca ikakvu razliku ako ti to dobro radis. Opet nema veze da li imas kur.. sa „slemom” ili nemas.
-Duzina trajanja- ovde su se ljudi hvalili da mogu sat, dva, tri.....i ta teorija znaci pada u vodu.
-Jedini problem sa fimozom moze da ima muskarac. Ako je sex bolan ili su upale ceste onda opravdavam odlazak kod hirurga (a i tu se ne uglavno ne radi cisto obrezivanje vec se samo secne deo koji smeta koliko da omoguci prolaz za glavic), u suprotnom, smatram da je rec o mazohizmu, osim ako razlog nije verske prirode.
 

Back
Top