Monstruozno: Psa vezali u vreću za krompir i bacili ga u kontejner

Није тема о мени, него распитај се какви су прописи тамо, у цивилизацији, има све на нету, потруди се мало..

De pricaj mi o tome.90 posto rodbine mi je vani tj u EU,gotovo svi imaju kucne ljubimce a najvise pse.Rodjak iz Stuttgarta je cak platio avionski prevoz za naseg domaceg psa mjesanca,danas zivi bolje od tebe,cak ide u psecu skolu i ima uslove o kojima ti mozes samo sanjati.Ali kome ja pricam...
 
De pricaj mi o tome.90 posto rodbine mi je vani tj u EU,gotovo svi imaju kucne ljubimce a najvise pse.Rodjak iz Stuttgarta je cak platio avionski prevoz za naseg domaceg psa mjesanca,danas zivi bolje od tebe,cak ide u psecu skolu i ima uslove o kojima ti mozes samo sanjati.Ali kome ja pricam...

Дечко, батали ме са тим испразним хвалисањем, нема потребе да додатно показујеш колико си плитак, рекох ти лепо, боље проучи прописе који се односе на псе без власника тамо, него што ми дробиш овде о псима који иду у школе и возе се авионом.
 
Звоне ми уши што је некад нека будала намамила неке којоте, вукове шта ли...Шакале јбм ли га..

Ви их волите, ви решавајте проблем. Удомљавајте, школујте, затварајте...

- - - - - - - - - -

Што нису пуме припитомили, баш ми је криво. Ви догу, ми пуму.

Мада, никад није касно ;)

 
Poslednja izmena:
Ako vam toliko smeta život u Beougradou preselte se na Vršku Čuku.

Одлична идеја, па тамо уживајте са псима.

- - - - - - - - - -

Pa sustina i jeste da psi bez vlasnika dovedu na nula procenat jer su psi stvoreni od ljudske ruke mrzitelji moji u tome i jeste sva poenta o kojoj pricam.Psi su ljudski hir i ljudska odgovornost.Prosto...

Ниси чуо за размножавање живих бића?
 
Ti i tebi slični se preselite na Vršku Čuku, tamo je za vas idealno, atmosfera praistorije.

Јао да, увек заборавим да су кретенима напунили главе како је модерно спавати са псима, брисати им гузице, и опслуживати их на друге начине..
 
Јао да, увек заборавим да су кретенима напунили главе како је модерно спавати са псима, брисати им гузице, и опслуживати их на друге начине..

Ako ne deliš životni prostor sa tim kretenima, zašto bi te interesovalo kako oni tretiraju pse?
 
Када се оно што ја волим буде уздигло на ниво недодирљивог божанства о коме се не сме ни расправљати и када се хорде истих буду обрушавале на мирне грађане ситну и крупну стоку, бициклисте, поштаре итд итд...
Е тада ћу опет бити ту и дићи свој глас против.
 
Ako ne deliš životni prostor sa tim kretenima, zašto bi te interesovalo kako oni tretiraju pse?

Па ја живим у земљи недођији него у граду где кретени по зградама држе псе који арлаучу, воде их на срање у паркове и слично.

И онда ми овај овде одвали како Вршка Чука није за њега него за мене...
 
Bitno je jer ti s jedne strane kritikujes vaspitanje psa, a s druge ti smeta kad su nevaspitani.

Опет дислексија.

Ама човече, не видим никакву емоцију у односу власник - пас приликом тих извођења!

Да ли говорим шпански можда. Ко говори о васпитаном и неваспитаном псу, одакле ти то уопште?
 
Da, ali to je njeno pravo. Voli mace. I to je lepo. :)

Ма све је то ок,ја нисам рекао да мрзим мачке само псе сматрам корисније друштву и то је све.Више их волим иначе волим све топлокрвне животиње.
Наравно да ситуација на Балкану није мјерило јер су код нас луталице и пси с власницима скоро 50/50 посто плус што ни сви власници који држе псе нису у винклу те не чуди што имамо агресивне и збуњене псе који нападају.Све се то може лако решити али код нас не функционише ништа како треба, још смо у фази када се обични људи боре за своја права, док дођемо до животиња и животне средине још ће Дунава да прође кроз Бг. их их их...
 
Ма све је то ок,ја нисам рекао да мрзим мачке само псе сматрам корисније друштву и то је све.Више их волим иначе волим све топлокрвне животиње.
Наравно да ситуација на Балкану није мјерило јер су код нас луталице и пси с власницима скоро 50/50 посто плус што ни сви власници који држе псе нису у винклу те не чуди што имамо агресивне и збуњене псе који нападају.Све се то може лако решити али код нас не функционише ништа како треба, још смо у фази када се обични људи боре за своја права, док дођемо до животиња и животне средине још ће Дунава да прође кроз Бг. их их их...
Da, nesredjena drzava u milion drugih stvari tesko da ce od ovog poceti. To vazi i ako pricamo o nasilju nad zivotinjama. Ne mogu da se setim da sam negde procitao kako je neko zbog toga ovde kaznjen.
 
Strašno. U mojoj zgradi mala devojčica u stanu ispod mene (oko 9 godina) donela neko malo mače kući, i njena luda majka ga bacila sa terase (IV sprat, ja sam na V), a nju izbacila iz stana oko 02:00, na pola sata, valjda zbog toga. Niko nije smeo da reaguje. A ja nisam zvao muriju, jer kad sam se zadnji put požalio na galamu u zgradi policija je napala mene, pošto je promašila ulaz, a jedan glupi policajac me je udario u šakom u glavu, s leđa, a rekao kako nije, imali smo spor preko unutrašnje kontrole, gde su izmislili da ništa nije bilo, i na kraju sam ja bio kriv što sam ga prijavio. Znači samo stvar u svoje ruke (zapamtiće me dobro). Ojha.
 
Poslednja izmena od moderatora:
https://www.krstarica.com/zivot/lju...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Koliko videh na svom fejsbuk profilu je napisala i ovaj komentar:




Stvarno, da covek ne poveruje kakvih sve ljudi ima. Ovaj pas je jos imao srece. Mom prijatelju koji je vec dugo bolestan i kom je pas bio sve, zivotinja je otrovana pre dve godine. Jos ga nije prezalio i svako malo ga pominje. Kako se uopste stvaraju monstrumi koji cine takve stvari? Moje je misljenje da su to ljudi koji nikad nisu osetili koliku ljubav pas moze da pruzi. Zato je neophodna edukacija od malih nogu.



Nažalost, čovek je najveća stoka ovog sveta.
 

Back
Top