Zašto Srbi (ne)treba treba da letuju u Hrvatskoj?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a zamisli tek hitler sta nam je uradio a sad idemo tamo da radimo:evil:

Vidi mnogo manje je Srba stradalo od Nemaca nego od ustaša a drugo Nemci se kolektivno ne gade srpskih čokoladica kao na primer hrvati i to koliko juče ne zbog kvaliteta nego zbog porekla
Da se ne pravimo ludi,svi vrlo dobro znamo kakav će biti tretman srpske nejači od strane ustaša kada (ako) im se opet bude pružila prilika
 
Realno ako smo išli posle Jasenovca i NDH ovo iz devedesetih je pičkin dim
pozitivne stvari : relativno je blizu , odlično putno povezano , gradovi i mesta su zanimljivi ,imaju pravi mediteranski šmek ,istoriju i tradiciju a ne ko ona dosadna mesta u Grčkoj sa jednim te istim konfekcijskim kućama ,more i priroda su isto ok , dugačka je obala i stvarno svašta ima
negativne stvari : preskupo za ono što se nudi , mogućnost evenutalnih probema iako je to sada na mikro nivou verovatnoće (pre ćeš u BG na splavu dobiti batine , a bogami i metak ) , domorodci su nevezano za naciju neljubazni ,lenji i nardkani isti ko i Crnogorci,a lupaju po ušima sa cenama ,jedino severnije od Velebita su ok .
Sve u svemu jedino što vredi je Istra i taj deo oko Rijeke , Opatija , Crkivenica , Vinodolski ,Krk ,Pag ,Lošinj ono ispod je za izbegavanje,osim ako eventualno neko ima kuću recimo na Hvaru ili Braču pa da ideš za dzabe i imaš što manje kontakta sa njihovim turističkim (ne)radnicima
 
Poslednja izmena:
a zamisli tek hitler sta nam je uradio a sad idemo tamo da radimo:evil:

Njemci su se povukli i izvinili,Njemci su ok
A ovi jos uvjek drze srpske teritorije i Republiku Srpsku Krajinu pod okupacijom,nedozvoljavaju srbima povratak i slobodu ,i ne samo da se nisu izvinuli vec slave dan kad su okupirali RSK i protjerali Srbe

Nek se povuku iz RSK i 13 opstina RS koje su okupirali 1995,nek se izvine za agresiju i okupaciju i tek onda mozda razmislimo o pomirenju
 
Između ostalog i to ali mene lično više žulja to što Srbi sa srpskim parama finansiraju hrvatsku vojnu industriju
Zašto?

Prodali im firme, samim tim su poslodavci radnicima u Srbiji na kojim zaradjuju, a ovi bi trebali da se gnusaju Jadranskog mora kao da su ga Hrvati napravili. :lol:

Koliko mi se cini tamo sve sto je napravljeno napravili su Talijani i Jugosloveni, medju njima i Hrvati.
 
Poslednja izmena:
Prodali im firme, samim tim su poslodavci radnicima u Srbiji na kojim zaradjuju, a ovi bi trebali da se gnusaju Jadranskog mora kao da su ga Hrvati napravili. :lol:

Koliko mi se cini tamo sve sto je napravljeno napravili su Talijani i Jugosloveni, medju njima i Hrvati.

Da istina,Bože kada sa samo setim koliko je tu srpskih para otišlo,što kroz letovanje,što za pravljenje odmarališta srpskih firmi koje su hrvati kasnije prisvojili
 
Realno ako smo išli posle Jasenovca i NDH ovo iz devedesetih je pičkin dim
pozitivne stvari : relativno je blizu , odlično putno povezano , gradovi i mesta su zanimljivi ,imaju pravi mediteranski šmek ,istoriju i tradiciju a ne ko ona dosadna mesta u Grčkoj sa jednim te istim konfekcijskim kućama ,more i priroda su isto ok , dugačka je obala i stvarno svašta ima
negativne stvari : preskupo za ono što se nudi , mogućnost evenutalnih probema iako je to sada na mikro nivou verovatnoće (pre ćeš u BG na splavu dobiti batine , a bogami i metak ) , domorodci su nevezano za naciju neljubazni ,lenji i nardkani isti ko i Crnogorci,a lupaju po ušima sa cenama ,jedino severnije od Velebita su ok .
Sve u svemu jedino što vredi je Istra i taj deo oko Rijeke , Opatija , Crkivenica , Vinodolski ,Krk ,Pag ,Lošinj ono ispod je za izbegavanje,osim ako eventualno neko ima kuću recimo na Hvaru ili Braču pa da ideš za dzabe i imaš što manje kontakta sa njihovim turističkim (ne)radnicima

Slazem se sa tobom za sve navedene prednosti. Volim i isla sam u Istru i ostrva. Inace ne volim toplo more i pesak pa mi to severno hladnije more savrseno odgovara.
Ne mogu da se pozalim ni na neljubaznost,

Odgovor na temu: treba da letuje ko zeli i hoce, ko ne zeli ne treba. Za sve postoji milion licnih razloga.
 
Zašto Srbi finansiraju svoje dušmane i dan danas,to mi je zagonetka?
Da li isti misle i na svoje potomke ili ih je baš briga

Ti koji im ostavljaju pare su obična bezobzirna stoka, ali su srećom i dalje manjina. Dve i kusur decenije propagande o plavom Jadranu i toleranciji nisu pogurale broj srpskih turista u Hrvatskoj na više od pedesetak hiljada po sezoni, što nije loš pokazatelj da makar po ovom pitanju imamo solidnu svest kao narod...
 
Njemci su se povukli i izvinili,Njemci su ok
A ovi jos uvjek drze srpske teritorije i Republiku Srpsku Krajinu pod okupacijom,nedozvoljavaju srbima povratak i slobodu ,i ne samo da se nisu izvinuli vec slave dan kad su okupirali RSK i protjerali Srbe

Nek se povuku iz RSK i 13 opstina RS koje su okupirali 1995,nek se izvine za agresiju i okupaciju i tek onda mozda razmislimo o pomirenju


Ides li ti u Neum? To je tvoja domovina. Srce
 
.
Sve u svemu jedino što vredi je Istra i taj deo oko Rijeke , Opatija , Crkivenica , Vinodolski ,Krk ,Pag ,Lošinj ono ispod je za izbegavanje,osim ako eventualno neko ima kuću recimo na Hvaru ili Braču pa da ideš za dzabe i imaš što manje kontakta sa njihovim turističkim (ne)radnicima

Nemaš istraživačkog duha. Obala Istre i Kvarnera je konfekcija. Tamo si broj i statistički podatak. U Dalmaciji i pogotovo na otocima treba u privatni smještaj, jer tamo nisi običan broj. Naravno nije tako kod većine iznajmljivača. Moji kolege za svoje goste često pripremaju morske specijalitete, najmanje jednom u toku boravka. Srbima je puno lakše jer razumiju jezik. Treba odlaziti u restorane u unutrašnjosti Istre i Dalmacije, ali za to treba novaca. Na obali je standard za siromašne turiste pica, lazanje, čevapi, vineršniceli sl.
 
Ti koji im ostavljaju pare su obična bezobzirna stoka, ali su srećom i dalje manjina. Dve i kusur decenije propagande o plavom Jadranu i toleranciji nisu pogurale broj srpskih turista u Hrvatskoj na više od pedesetak hiljada po sezoni, što nije loš pokazatelj da makar po ovom pitanju imamo solidnu svest kao narod...

Mustafa

Cuo sam da Albanija ima sve bolju ponudu. I Ljuljazim se bacio u turizam. Zanimljivo


A sada je najbolje ici u Tursku. Lira ka dole a kupovna moc turista ka gore . Top
 
Ides li ti u Neum? To je tvoja domovina. Srce

Policija u Neumu žene u burkiniju otjerala s plaže?!

Kako tvrdi naša sagovornica, upitala je policajce "Zar ovo nije Bosna i Hercegovina, zar ovdje ne vlada demokratija i zar nemamo pravo svi da radimo i oblačino šta želimo?", da bi joj policajac vrlo grubo i prijetećim tonom odgovorio kakva BIH kako " upozorio ih kako moraju napustiti plažu odmah".

https://faktor.ba/vijest/policija-u-neumu-ene-u-burkiniju-otjerala-s-plae-303837
 
Slazem se sa tobom za sve navedene prednosti. Volim i isla sam u Istru i ostrva. Inace ne volim toplo more i pesak pa mi to severno hladnije more savrseno odgovara.
Ne mogu da se pozalim ni na neljubaznost,

Odgovor na temu: treba da letuje ko zeli i hoce, ko ne zeli ne treba. Za sve postoji milion licnih razloga.

Slažem se pod uslovom da je neka druga zemlja u pitanju ali Marija zar se tim srpskim novcima ne finansiraju oni koji se gade srpskih čokoladica i hrvatska vojna industrija i neki novi srbosjeci.
Imaš li ti decu?
 
Slažem se pod uslovom da je neka druga zemlja u pitanju ali Marija zar se tim srpskim novcima ne finansiraju oni koji se gade srpskih čokoladica i hrvatska vojna industrija i neki novi srbosjeci.
Imaš li ti decu?

Ne gledam to na taj nacin, niti ja kao pojedinac treba da vodim neku nacionalnu politiku a sama drzava radi suprotno.
Svako ide gde voli, gde ima prijatelje. U mojoj siroj familiji (strina, ujna i sl) ima i poreklom hrvata (mesoviti brakovi), i bolji su ljudi od vecine Srba koje poznajem.
Tako da je meni, po pitanju letovanja i mora, a i ljudi, politika na poslednjem mestu.
 
Jasno, ali ti si takođe čuo i da je muslimanska namenska najjača na Balkanu :hahaha:

Mustafa

Ono cemu narod prica ili je bilo ili ce biti.
Prica se da mujage prave tenAk. Hm. Zamisli mujagu kako goni tenAk i lupa granate naokolo.

No vratimo se Ljuljazimu i turizmu. Gledao sam reportazu o francuskim turistima u Albaniji. Sve ih je vise.

Krvnicki i s mukom zaradeni novac od prodaje kokaina se ulupava u turisticke komplekse u Albaniji.

Smejali su Srbi i Ljuljazimu s Kosova pa vidimo kako je to zavrsilo. Sposoban je ljuljazim. Vise nego sto Spasoje misli.
 
Slažem se pod uslovom da je neka druga zemlja u pitanju ali Marija zar se tim srpskim novcima ne finansiraju oni koji se gade srpskih čokoladica i hrvatska vojna industrija i neki novi srbosjeci.
Imaš li ti decu?

Taman posla da nam dolaze oni koji su okupirali 1/3 Hrvatske, iselili sve Hrvate s okupiranih područja, srušili sve katoličke crkve, opljačkali i zapalili hrvatske kuće, razarali hrvatske gradoveVikovar, Osijek, Sl.Brod. Sisak, Karlovac, Gospić, Zadar, Šibenik, Dubrovnik. Daleka im kuća.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top