Kandže

Gospodo imajte milosti. Koga jos briga za ludog Vidojkovica i njegova nakazna dela.
Mislim da bi stvarno trebalo zabraniti pominjanje njegovog imena ovde na forumu. Ovo je stvarno previse.
Studentske demonstracije......kandze....Vidojkovic globalno, sta ima gore od toga.
 
Dont_Break_The_Oath:
Gospodo imajte milosti. Koga jos briga za ludog Vidojkovica i njegova nakazna dela.
Mislim da bi stvarno trebalo zabraniti pominjanje njegovog imena ovde na forumu. Ovo je stvarno previse.
Studentske demonstracije......kandze....Vidojkovic globalno, sta ima gore od toga.

Uvek moze gore!
 
Dont_Break_The_Oath:
Gospodo imajte milosti. Koga jos briga za ludog Vidojkovica i njegova nakazna dela.
Mislim da bi stvarno trebalo zabraniti pominjanje njegovog imena ovde na forumu. Ovo je stvarno previse.
Studentske demonstracije......kandze....Vidojkovic globalno, sta ima gore od toga.
Hm, na osnovu one tvoje tzv. priche,shto si objavio na netu ti i ''Vidojkovic'' ste u istoj ravni samo shto je on uspeo neshto i da proda za razliku od tebe....
Da njega makar malo razumesh kad ga chitash a ti si lost in translation, hm misteriozna zakletvo, sine satane itd.....Pozzz iz Reality land :)
 
goxy:
Hm, na osnovu one tvoje tzv. priche,shto si objavio na netu ti i ''Vidojkovic'' ste u istoj ravni samo shto je on uspeo neshto i da proda za razliku od tebe....
Da njega makar malo razumesh kad ga chitash a ti si lost in translation, hm misteriozna zakletvo, sine satane itd.....Pozzz iz Reality land :)

Maliciozan komentar, nema sta.
Pa ako cemo da se rangriramo po prodaji, onda Vidojkovic i jeste daleko ispred mene, ali to nije pitanje kvaliteta nego marketinga i uvlacenja citalackoj publici sa lakim temama. Moje price barem dolaze iz mene samog, ja ne moram da imam spoljne nadrazaje da bih pisao. A ako ne razumes ono sto ja pisem, to onda nije moj problem.
 
A kako se ti ono potpisujesh na knjigama :Dont break the oath?! Interesantno nisam naleteo na knjigu tog pisca pa almost never....:confused:Kad cemo konachno saznati tvoje pravo ime?!
 
Prodaja, marketing,... nekako to više priliči industrijskim proizvodima (široke potrošnje), nego umetnosti. Ako ćemo po prodaji, u Srbiji se najviše prodaju dnevne novine, pa onda "svet", .....
 
goxy:
A kako se ti ono potpisujesh na knjigama :Dont break the oath?! Interesantno nisam naleteo na knjigu tog pisca pa almost never....:confused:Kad cemo konachno saznati tvoje pravo ime?!

Izvini Goxy, ali moji radovi su poznati po pozoristima severnih pokrajina Norveske (Nordland, Troms i Finnmark), i Laaplanda u Finskoj, tako da moje ime ovde ne znaci nista u SCG. A ocigledno je da cu ipak i da se vratim gore posto ovde nema mesta za pisce mog profila. Ovde je sve previse modernizovano za moj ukus.

Kao da moje pravo ime nesto znaci...
 
Dont_Break_The_Oath:
Maliciozan komentar, nema sta.
Pa ako cemo da se rangriramo po prodaji, onda Vidojkovic i jeste daleko ispred mene, ali to nije pitanje kvaliteta nego marketinga i uvlacenja citalackoj publici sa lakim temama. Moje price barem dolaze iz mene samog, ja ne moram da imam spoljne nadrazaje da bih pisao. A ako ne razumes ono sto ja pisem, to onda nije moj problem.

Pa,verovatno ni tvoje nerazumevanje Vidojkoviceve ''lake'' tematike ''naskrabane'' pod uticajem spoljnih nadrazaja onda ne bi trebalo da zanima(bude problem) osobe koja je postavila temu i ostalih koji bi imali zelju da u toj temi ucestvuju.Knjizevnost je umetnost,koja na prvom mestu moze da prikaze slobodu,raznovrsnost,poigravanje...Kada bi svako delo bilo stvoreno pod uticajem istim nadrazajima gde bi tu bilo cari i zelje za citanjem.Stilovi su razliciti i tako treba da ostane.
 
engleskinja:
Procitala sam "Kandze",vrlo realno.
Kako se vama dopada?
procitala sam.na interesantan nacin obradjuje taj period ali je njegov stil pisanja previse vulgaran za moj ukus.previse psovki...stil je na trenutke nerazumljiv...mislim da previse skace sa jedne teme na drugu bez da dobro poveze delove..i naravno be svidja mi se sto je lik nade (bese nada,tako nesto) tek tako 'ubijen'...ko da nije znao sta ce sa njom i jednostavno je izbacio...mogao je to bolje da uradi...interesantna knjiga ali nema neku umetnicku vrednost i tezinu.imao je dobru temu i dobro je poceo ali nije znao da je zavrsi.
 

Back
Top