DVD pdf AS T R O

lg ima savrshenu crnu, a samsung se nije bash pokazao sjajno, tako da shto se tiche televizora uvek bih preporuchila lg...:)

ako nesto znam znam nesto o monitorima... i ja sam bio skeptican prema samsungu onda sam stavio oba jedan pored drugog uzeo kalibrator i testirao... za moj ukus samsung ima realniju sliku.. lg ina prejak kontrast i ne mozes isterati najfinije nijanse... posle radio test na satelirskim 4k kanalima sa najboljim strimom i potvrdio sebi ono sa kalibratorom... ali to su nijanse, kad das do 3 soma evra za tv isti tiq... a crnjak je sto tv uopste ni ne gledam :rotf:
 
ako nesto znam znam nesto o monitorima... i ja sam bio skeptican prema samsungu onda sam stavio oba jedan pored drugog uzeo kalibrator i testirao... za moj ukus samsung ima realniju sliku.. lg ina prejak kontrast i ne mozes isterati najfinije nijanse... posle radio test na satelirskim 4k kanalima sa najboljim strimom i potvrdio sebi ono sa kalibratorom... ali to su nijanse, kad das do 3 soma evra za tv isti tiq... a crnjak je sto tv uopste ni ne gledam :rotf:

kako ti lepo predje s mojih zidova na tv...:rtfm:
 
Odlicno je.

Meni su odmah knjige privukle paznju i vidim "Astrologija za Neupucene" :mrgreen: Sjajan motiv

a poshto volish i lila, evo neshto za tebe...
IMG_20181021_192655.jpg
 
baudrillard znam, samo shto na zalost ja nemam vremena za chitanje, pa ih samo kupujem... zato mi se ponekad desi i da kupim onu shto vec imam...:p

posalji i taj krs od lg ako ne gledas, da ne gledam dva :lol:

- - - - - - - - - -

:super: :super: :super: :super:

Meni ovde sve deluje kao Asc Devica. :kafa:

Odaje utisak: cipelarnik, knjige.

Nisam ispratio pricu o Asc Rak?
ne znas ti sta je ovan apotekar kad sredi u mm :hahaha:

- - - - - - - - - -

uzgred fali ovde jedan cevni se amp i dve horne :lol:
 
uzgred fali ovde jedan cevni se amp i dve horne :lol:

Ja hteo da napisem poduzi post o ozvucenju zato sto je greota, tuga bozija da nema neki fini stereo :mrgreen: I poceo da pisem i da filozofiram...ali onda sam se smorio i nisam dalje zeleo da pisem i sve obrisem. :hahaha:

Al' mozda je u soliteru, deluje mi nekako tako :think: komsiji da se malo razdrma komoda decibelima :mrgreen:
 
Ja hteo da napisem poduzi post o ozvucenju zato sto je greota, tuga bozija da nema neki fini stereo :mrgreen: I poceo da pisem i da filozofiram...ali onda sam se smorio i nisam dalje zeleo da pisem i sve obrisem. :hahaha:

Al' mozda je u soliteru, deluje mi nekako tako :think: komsiji da se malo razdrma komoda decibelima :mrgreen:

ma kad bi elena znala kako je kad ugasi svetla a u dve 300b ili 211 koje svetle komplementarno oranz i plavi gas u skladu sa zidovima pravi paralaksu, gde samo fali za onim taburetom jedan eminentni forumas da uzme i cita jungove alhemijske studije dok mu iz kubanske havane dim pravi oreol jungovog covecijeg duha ...ma ljubiila bi me 'nako filmski s jezikom... :lol:

- - - - - - - - - -

pa pustis ovo 2 sata....


- - - - - - - - - -

a horne gone lowther driveri sa najacim alnico magnetima ikad napravljenim i oziceni pure silver kimberom... ma horror bro :sad2:
 

Back
Top