Како пратите Лигу Шампиона и Лигу Европе?

Преко којих канала пратите Лигу Шампиона и Лигу Европе?

  • Само путем РТС-а

    glasova: 4 23,5%
  • Арена спорт

    glasova: 7 41,2%
  • Интернет

    glasova: 10 58,8%
  • Неки други извор

    glasova: 2 11,8%

  • Ukupno glasova
    17
  • Anketa je zatvorena .
Podrzavam kolegu iznad. Nema sanse da uplatim govnima sa arene tako da ili kladionica, kafic, prijatelji ili stream.....to pod uslovom da se prenosi na areni. Ko prati preko stream-a utakmica acestream je najbolji program za gledanje meceva, mogu da se nadju dobri linkovi, sinoc sam gledao Benfika-PAOK i jeste da malo kasni (oko 1-2min) ali je slika HD, nema seckanja....
 
Poslednja izmena:
Баш ћеш се нагледати ЛШ и ЛЕ на СК који само помену резултате одиграних утакмица у кратким вестима.

Иначе сад кад проширисмо тему и на кабловске оператере, само Пошта има у својој понуди и СК и Арену и Еуроспорт

Ima i Kopernikus, 5 Arena, 6 SK, 2 Eurosporta.
 
Gledam preko Arene. Jer komentatore sa BH televizija zaista ne bih komentarisao. Naravno RTS zatamne. I izvinite koji harač Arene pominjete? Oni sa SK su ubljedljivo najveća đubrad.
Arena je u vlasništvu Telekoma, dakle faktički u vlasništvu države. Dovoljno je videti kako su samo preuzeli ABA ligu od SK-a iako su ovi imali potpisan trogodišnji ugovor i sve postaje jasno. Imaju monopol na prenosima domaćih takmičenja i to niko ne može da im uzme, iako Arenu ima manji deo Srbije. Cela situacija ustvari predstavlja neki vid ucene prema krajnjim korisnicima. Dakle, teraju se ljudi da pored SBBa plaćaju još jednog operatera ili da kupuju posebno pakete Arena Sporta i time puknu oko 500 din. mesečno. To je taj eksplicitno nametnuti harač koji mi ne pada na pamet da platim.
 
Arena izgleda nece prenositi a rts ce biti blokiran.

Evo sad najaviše da će biti prenosa na RTS1.

- - - - - - - - - -

Arena je u vlasništvu Telekoma, dakle faktički u vlasništvu države. Dovoljno je videti kako su samo preuzeli ABA ligu od SK-a iako su ovi imali potpisan trogodišnji ugovor i sve postaje jasno. Imaju monopol na prenosima domaćih takmičenja i to niko ne može da im uzme, iako Arenu ima manji deo Srbije. Cela situacija ustvari predstavlja neki vid ucene prema krajnjim korisnicima. Dakle, teraju se ljudi da pored SBBa plaćaju još jednog operatera ili da kupuju posebno pakete Arena Sporta i time puknu oko 500 din. mesečno. To je taj eksplicitno nametnuti harač koji mi ne pada na pamet da platim.

Ispravi me ako griješim ali SBB i Total u Srbiji nemaju Arenu u ponudi. Znači većina u Srbiji ne može da gleda Arenu pa taman doplatili i 5 000 mjesečno. Što se tiče ucjene identično pa i gore se ponaša SK.Evo primjer. Otkupe pravo na prenos košarkaških kvalifikacija za teritoriju BiH. I onda ne puste utakmicu u direktnom prenosu a blokiraju RTS.
 
srbin.gif


http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-i-partizan-na-rts-u/304325
 
Ispravi me ako griješim ali SBB i Total u Srbiji nemaju Arenu u ponudi. Znači većina u Srbiji ne može da gleda Arenu pa taman doplatili i 5 000 mjesečno. Što se tiče ucjene identično pa i gore se ponaša SK.Evo primjer. Otkupe pravo na prenos košarkaških kvalifikacija za teritoriju BiH. I onda ne puste utakmicu u direktnom prenosu a blokiraju RTS.
Da, SBB nema Arenu u ponudi. Raskol je došao kada im je Arena valjda tražila neke sulude pare i ovi ih odjebali. Može da se gleda Arena, uvedeš drugog operatera i plaćaš duplo. Ima ljudi koji i to rade. Za SK u Bosni stvarno ne znam, ovde su korektni.
 
Позд..Добри Људи. :klap:

Да се вечерас не би цимали претерано око неких претрага,колико чујем и читам 70 % Србије
нема ову арену,хтео бих са Вама да поделим нешто где годинама пратим престижне утакмице-
И кад се нигде не преноси-Брат Рус све средио ! :D

Све ће Вас коштати непуних 3 минута посла.
Уједно бих најпонизније замолио модераторе да не бришу,бар данас.
Прво инсталираш један мали програмчић,није захтеван са следећег сајта:

http://www.sopcast.com/download/

Онда одеш на овај прелепи руски сајт:

http://livetv.sx/allupcomingsports/1/

и ту видиш ово:

рус почетна.jpg


онда.у линији сопкаста(кад а се буде појавио нахнадно,јер га сада не видим), кликнеш на ову стрелицу:

Rus 2.jpg


ту иде линк-копи. отвориш претходно инсталирани сопкаст и убациш -пејст- у адресу.Не треба шифра, рег..апсолутно ништа.само клик на -логин-:

sopcoast.PNG


онда се отвара ово,пустиш да учита и кликнеш доле(црвено заокружено):

Soapcoast3.jpg


ту се онда отвара стандарни вин медиа плејер,аутоматски преузима где је слика 10 пута боља него на самом сопкасту

то би било све.
 

Back
Top