SKANDAL! OBRADOVIĆ, ĐILAS I JEREMIĆ UDARILI NA DODIKA I REPUBLIKU SRPSKU

494010-01.jpg
 
Na kraju, kada ova kuga od vlasti u Srbiji bude konačno smenjena, ostaviće iza sebe mržnju goru od one iz '45...

Знаш како не бринем ја за млађе толико,у ери интернета лако се може доћи до објективне информације.
Проблем су ови диносаурси,стари полуписмени партизани што на андроид телефон гледају као ђавољу работу.
Они су вјерни гласачи и они у све вјерују,одрасли на трећем оку и жутој штампи,Пинку и осталим лудостима модерне Србије,продаје им се и сервира прича равна научној фантастици.Зато данас често читамо пропаде Америка,пропаде овај,онај,ЕУ се распада,скандал,шокантно бла труц муц а не видимо да смо заправо ми све више трули.
 
Опет ложе овај јадни и полуписмени народ...

Znaš kako,

jedan kolega na forumu, Scott Isle, zastupa tezu da je narod pokvaren, zao i glup i da ga u skladu s tim treba hebati i lišiti svih demokratskih prava da odlučuje o bilo čemu.

Možda je čovek i u pravu kad tako misli, ako narog nema mozga i IQ veći od broja cipela onda neka ga lože i lažu
 
Анте Старчевић: Славо-Серби су смеће народа

19. век

Грађанисти и устаници на Крстарици: Срби су јадни и полуписмени народ

21. век

Jasno ti je da su Hrvati mislili na ceo srpski narod, a normalni ljudi ovde samo na vas?

- - - - - - - - - -

Знаш како не бринем ја за млађе толико,у ери интернета лако се може доћи до објективне информације.
Проблем су ови диносаурси,стари полуписмени партизани што на андроид телефон гледају као ђавољу работу.
Они су вјерни гласачи и они у све вјерују,одрасли на трећем оку и жутој штампи,Пинку и осталим лудостима модерне Србије,продаје им се и сервира прича равна научној фантастици.Зато данас често читамо пропаде Америка,пропаде овај,онај,ЕУ се распада,скандал,шокантно бла труц муц а не видимо да смо заправо ми све више трули.

Ja se nadam da si u pravu, pošto će ovi stariji na kraju poumirati. Ali se plašim da će ovi mlađi na kraju da izbegnu robiju i nastaviti da truju ljude, samo na nekoj drugoj strani...
 
Opet moram da se ogradim i da te ispravim. Ja nikad nisam rekao da narod treba lisiti svih demokratskih prava.
Ali sama cinjenica da mi to poturas ukazuje da je ostalo tacno.

Ne poturam ti, ok možda sam malo pretvrdo preneo tvoj stav.
Nemoj me terati da preturam po komentarima i nađem one gde si tvdio da nema narod šta da se pita i odlučuje.

Uostalom, kad pogledaš kako se ponaša kolektivno lobotomirani plebs ne možeš a da ne pomisliš da si možda i u pravu sa svojim stavovima.
 
Mislim da sam cisto objasnio da narod ne moze biti suveren i da je demokratija zlo. To ne znaci gubitak svih prava.
Pa Englezi imaju prilicno mnogo prava.

Ja upravo mislim da zbog toga narod itekako mora biti zasticen i imati prava. Ali mora i drzava biti zasticena, pa se narod ne moze pitati o stvarima suvereniteta, integriteta, strategije.
Ali moze kroz skupstinu o stvarima koje nisu strategijske, kao obrazovanje, trgovina, ima jedno pola od onih stvari kojima se ministarstva bave koje nisu strateske.
Ostalo su vojne stvari kojima se bavi suveren a to je vrhovni komandant, kralj, i njegov kabinet.

Sto se tice kralja, ja bih volio da je Karadjordjevic na dedu pa da preuzme vlast vojno, ali nije. Ne trudi se.
Sto se mene tice monarhija moze biti izborna, ali ne na narodnim izborima, nego iz kruga generala,i moze biti dozivotna.
 
Na kraju, kada ova kuga od vlasti u Srbiji bude konačno smenjena, ostaviće iza sebe mržnju goru od one iz '45...

To je najgore. U narodu je toliko mržnje i besa da verovatno ni za vreme 2 Svetskog rata nije bilo tako. Mislim da ako preguramo kao narod još nekoliko decenija, da će Vučić ostati upisan kao najgora osoba ikad koja je vodila ovu državu.
 
Mislim da sam cisto objasnio da narod ne moze biti suveren i da je demokratija zlo. To ne znaci gubitak svih prava.
Pa Englezi imaju prilicno mnogo prava.

Ja upravo mislim da zbog toga narod itekako mora biti zasticen i imati prava. Ali mora i drzava biti zasticena, pa se narod ne moze pitati o stvarima suvereniteta, integriteta, strategije.
Ali moze kroz skupstinu o stvarima koje nisu strategijske, kao obrazovanje, trgovina, ima jedno pola od onih stvari kojima se ministarstva bave koje nisu strateske.
Ostalo su vojne stvari kojima se bavi suveren a to je vrhovni komandant, kralj, i njegov kabinet.

Sto se tice kralja, ja bih volio da je Karadjordjevic na dedu pa da preuzme vlast vojno, ali nije. Ne trudi se.
Sto se mene tice monarhija moze biti izborna, ali ne na narodnim izborima, nego iz kruga generala,i moze biti dozivotna.

Mozda da se uvede nekakav test i ko prodje na testu ima pravo glasa

Treba ukinuti posrednicku demokratiju i uvesti direktnu demokratiju

Danas u eri weba je to veomal lako izvesti

Instalira se server i stranica za glasanje,svi koji prodju test dobijaju korisnicko ime i lozinku za pristup glasanju i onda svi zajedno odlucujemo o svim stvarima od javnog znacaja,bez stranka,poslanika i ostalih
 
To je najgore. U narodu je toliko mržnje i besa da verovatno ni za vreme 2 Svetskog rata nije bilo tako. Mislim da ako preguramo kao narod još nekoliko decenija, da će Vučić ostati upisan kao najgora osoba ikad koja je vodila ovu državu.

Pa da, mi još nismo sanirali posledice one prethodne mržnje, a imajući u vidu poteze koje su ovi povukli do sada, kao i one koje tek treba da povuku, ne mogu ni da zamislim šta sve može da se desi...
 

Back
Top