Idete li u kupovinu sa spiskom?

Ne idem u velike kupovine jer sam shvatila da trošim mnogo više pra a da se kupljeno ne iskoristi. Kad udjem u te hipermarkete onda bih sve a ovako ciljano kupim šta mi treba tj nam treba i tako svaki dan.
Pravim spisak za hemiju kad mi kaže ova nasa ženica šta fali pa da ne zaboravim i onda usput pogledam jel treba nešto za kupatilo i od kozmetike...
 
- - - - - - - - - -



:lol:

a jel je ne šetaš mnogo ? misim izgleda da ti to sve kod kase što uzimaš

- - - - - - - - - -

tik tak bombone, orbit žvake, cigare, brijači :lol:

Je setam od mesare do prodavnice, od prodavnice do zdrave hrane. I imam u glavi spisak za narednu kupovinu, imam dobro pamcenje. Za radoznale evo ga spisak:
mleveno meso
mast
sargarepa
tikvice
sampinjoni
djuvec zaledjeni
ovsene pahuljice
vagica kuhinjska
balon (igracka)
brijaci

To je sve sto moj muz, i pored toga sto mu to stavim na spisak, ne moze ili ne zeli da kupi.
 
Je setam od mesare do prodavnice, od prodavnice do zdrave hrane. I imam u glavi spisak za narednu kupovinu, imam dobro pamcenje. Za radoznale evo ga spisak:
mleveno meso
mast
sargarepa
tikvice
sampinjoni
djuvec zaledjeni
ovsene pahuljice
vagica kuhinjska
balon (igracka)
brijaci

To je sve sto moj muz, i pored toga sto mu to stavim na spisak, ne moze ili ne zeli da kupi.
Sargarepe, tikvica ni sampinjona nije bilo nigde ni za lek.Odlucila sam da mi djuvec ipak ne treba. Balone su prodali tamo gde sam ih kupovala. Brijace sam zaboravila. Ostalo sam kupila. Ne bi mi ni spisak pomogao, osom za brijace. :)
 

Back
Top