tripovi roditelja i ostala uverenja

Ja sam par puta mojima i njegovima tako zeznula rucak dok su cuvali decu
Dosla pa (isto kao oni) izvadila cokoladu u sred decijeg jela.
Popizdeli i jedni i drugi :lol:

A malenu sam jednom probudila dok je moj tata uspavljivao u fazonu “Dosla ti majka”
Cale poludeo(a on nikad ne ludi), samo je izasao besan :lol:

Tako da lunasa, mozes i to da pokusas ;)
Nije zgorega
 
Sve se potpuno slažem sa tobom, zato do sada nisam ništa ni govorila, jer je on obožava.
Voli ga nežnije i drugačije nego moja majka, tj tako makar to iskazuje.
Dok ga moja majka čuva svaki dan i kod nje je kao u vrtiću, svaki dan uče nešto novo, rade nešto novo, trudi se da radi sa njim koliko god može, toliko se sa mojom svekrvom glupira i ludira i ne radi ništa drugo nego se smeje i uživa, ona mu udovoljava na svaki njegov njak. Ne smeta to meni, dete treba da raste sa što više ljubavi, samo eto neke okvire makar kada bi ispoštovala.
Trudim se da ne prigovaram ja, ali da, kao što smoki reče, ona mog muža ustvari uopšte ne shvata ozbiljno, možda ću joj ipak ja skrenuti pažnju.
Sve ostalo puštam jer treba sami da grade svoje odnose, ali ovo ne mogu, jer nema te stvari koju bi on odbio a ona je u fazonu - pa daj mu, vidi kako traži i kako samo slatko jede :S
Svi mi danas, bili bi mnogo lošiji ljudi-da nije bilo i da nije bakuta da nas ,,kvare" :heart:

- - - - - - - - - -

kolko ti imaš godina ako nije tajna ?

eo srce mi se cepa što nisi u poziciji da me legitimišeš kao službeno lice, uglavnom imam zezdezedzezd ((:
 
Ja sam par puta mojima i njegovima tako zeznula rucak dok su cuvali decu
Dosla pa (isto kao oni) izvadila cokoladu u sred decijeg jela.
Popizdeli i jedni i drugi :lol:

A malenu sam jednom probudila dok je moj tata uspavljivao u fazonu “Dosla ti majka”
Cale poludeo(a on nikad ne ludi), samo je izasao besan :lol:

Tako da lunasa, mozes i to da pokusas ;)
Nije zgorega

ti čičak jesi simpa, ali nisi primer savesne roditeljice i opet si to potvrdila ovim postom, ubacuješ klipove babama i dedama, umesto da budeš majka :lol:
 

Back
Top